Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

21 minut temu, KERCZI napisał:

1.8T

Też tak myślę  tylko chciałbym wsadzić LPG a ponoć 2.0 lepiej to znosi chodź są różne opinię na temat tych dwóch silników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 dobry silnik, ale nie ma quattro i nie jedzie ...ale jeśli chodzi o bezawaryjność to jest super. No i mało tego jest na rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo czytałem silnikach i w życiu bym nie kupił 2.0 :) nie dość że mułowate to jeszcze lubi olej brać...Tylko 1.8T albo 1.9 TDI 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SharkS napisał:

Dużo czytałem silnikach i w życiu bym nie kupił 2.0 :) nie dość że mułowate to jeszcze lubi olej brać...Tylko 1.8T albo 1.9 TDI 

No tak tylko ponoć 1.8T różnie z nimi jest jeśli chodzi o LPG jedni chwalą inni że LPG nie podchodzi 1.9 TDI wiem ale zbytnio nie chcę diesla chyba że naprawdę się coś ładnego trafi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie na TDI będę polował, chociaż też z początku myślałem nad 1.8T :wink:

Chociaż zgadzam się co napisał kerczi że 2.0 to bezawaryjny silnik, i można kupić dużo taniej niż 1.8T 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taniej to różnie jest . Może 2.0 demonem prędkości nie jest ale ponoć fakt raczej dobre opinie o nim słyszałem zresztą od nas DANTE miał i nie narzekał . No nic zobaczymy co się trafi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, gucio07 napisał:

Czy taniej to różnie jest . Może 2.0 demonem prędkości nie jest ale ponoć fakt raczej dobre opinie o nim słyszałem zresztą od nas DANTE miał i nie narzekał . No nic zobaczymy co się trafi :)

 

Jak kupisz 2.0 to żebyś miał baniak 5 l w bagazniku :D

No 2.0 tańsze są przecież, chyba że masz na B6 15 tys to 1.8 T w tej cenie nie polecam :) to już lepiej 2.0 kupić,  wystarczy obserwować tematy zakup kontrolowany tam chłopaki się wypowiadają.  Sam będę polował na s line i niewiem czy mam dość gotówki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale 1.8T z tego co wiem dobrze znosi gaz. Problemy zaczynają się jak ktoś założy jakąś tandetną instalacje i nawet tego nie serwisuje. Porządna instalacja i auto będzie śmigało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 15 tyś nic nie ma ani 2.0 a tym bardziej 1.8T znaczy są ale same dramaty ogólnie ciężko jest coś ładnego i zadbanego kupić

2 minuty temu, Wurger napisał:

Ale 1.8T z tego co wiem dobrze znosi gaz. Problemy zaczynają się jak ktoś założy jakąś tandetną instalacje i nawet tego nie serwisuje. Porządna instalacja i auto będzie śmigało.

No na tym akurat się nie oszczędza masz rację zobaczymy co mi się trafi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, gucio07 napisał:

Za 15 tyś nic nie ma ani 2.0 a tym bardziej 1.8T znaczy są ale same dramaty ogólnie ciężko jest coś ładnego i zadbanego kupić

No na tym akurat się nie oszczędza masz rację zobaczymy co mi się trafi 

Z reguły 2.0 jest tańsze niż 1.8 T bo za 1.8 T trzeba dać conajmniej 20 tys i jeszcze nie masz pewności czy to ulep...B6 strasznie się cenią ale dużo jest ulepów dlatego będę jechał do Rzeszowa po auto ;) polecany handlarz przez forumowiczów.  Sprowadza dobre i ciut droższe ale dobre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na PW? Może ktoś jeszcze by z tego namiaru skorzystał... Sam przymierzam się do zakupu auta więc może i mnie by się ten namiar przydał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Transitpower napisał:

Dlaczego na PW? Może ktoś jeszcze by z tego namiaru skorzystał... Sam przymierzam się do zakupu auta więc może i mnie by się ten namiar przydał...

Ma nick Miszel prowadzi komis Mpmoto :)

https://mpmoto.otomoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ma fajne wozy i droższe oczywiście powtarzam to co mi mówili inni użytkownicy, przekonam się sam jak mi sprowadzi ale to za 2 miesiące. 

A swoją drogą wam też muli forum?? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z całym szacunkiem ale jeśli macie kwotę 15tys to się rozgladnijcie za ładnym b5. Za ładne b6 trzeba dać 22+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KERCZI napisał:

Panowie z całym szacunkiem ale jeśli macie kwotę 15tys to się rozgladnijcie za ładnym b5. Za ładne b6 trzeba dać 22+

Panie, zgadzam się z Tobą i dlatego myślę przeznaczyć ok 22, chociaż jak obserwuje rynek to są i po 30...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...