Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ogólnie ma fajne wozy i droższe oczywiście powtarzam to co mi mówili inni użytkownicy, przekonam się sam jak mi sprowadzi ale to za 2 miesiące. 

A swoją drogą wam też muli forum?? :kwasny:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie z całym szacunkiem ale jeśli macie kwotę 15tys to się rozgladnijcie za ładnym b5. Za ładne b6 trzeba dać 22+

Opublikowano
3 minuty temu, KERCZI napisał:

Panowie z całym szacunkiem ale jeśli macie kwotę 15tys to się rozgladnijcie za ładnym b5. Za ładne b6 trzeba dać 22+

Panie, zgadzam się z Tobą i dlatego myślę przeznaczyć ok 22, chociaż jak obserwuje rynek to są i po 30...

Opublikowano

To zwracam honor, gdzieś mi mignęła kwota 15tys zł

Opublikowano

Tak podałem tą kwotę dla przykładu że za tyle to nie ma co szukać B6 a szczególnie 1.8 T. Bo 2.0 raczej kupi. 

Opublikowano

Dokładnie za ładne b6 trzeba dać ponad 20 tyś to racja , więc takich będę szukał za mniej ciężko same dramaty i ulepy . Dzięki za namiary będę się pewnie do chłopa odzywał ale nie wcześniej niż 2-3 miesiące :)

Opublikowano
Ma nick Miszel prowadzi komis Mpmoto [emoji4]
https://mpmoto.otomoto.pl


Podziękował :hi:

A swoją drogą wam też muli forum?? :kwasny:


Muli jak cholera... To była naprawde "dobra zmiana"...
Opublikowano

Spoko, a co chcesz kupić Transitpower ? 

Opublikowano

Na razie powstrzymam się od pisania, żeby nie zapeszać. Jak już będzie coś więcej wiadomo, to umieszcze tutaj spy foto :-)

Opublikowano
  • Autor

Siemka all po przerwie urlopowej w BT :) 

Opublikowano
53 minuty temu, Transitpower napisał:

Na razie powstrzymam się od pisania, żeby nie zapeszać. Jak już będzie coś więcej wiadomo, to umieszcze tutaj spy foto :-)

Chyba że tak :) ale jak będziesz chciał kupować w tym komisie daj mu miesiąc wcześniej znać bo jak nie będzie miał to co ciebie interesuje zawsze można zamówić i sprowadzi :)

Opublikowano

Ten komis to tylko jedna z możliwości. Niebawem zobaczymy co los przyniesie (przywiezie) :wink:

Opublikowano

Widzę ze wszyscy na kupnie auta [emoji6]
Pany dwa tematy :
1. Moze ma ktoś dwie opony zimę w rozmiarze 19 ? Albo ładne 18 kompletne z felgami ?
2. Jadę na koncert do Amsterdamu 13 maja na Armin Van Buurena koszt biletu 60 euro Armin gra 4 godziny wcześniej inni DJ , koncert z serii the best of Armin.... chętni dzwonić !

Siemka all po przerwie urlopowej w BT [emoji4] 

Taki to pożyje [emoji6]
Opublikowano

Panowie kto sie zna bardzo dobrze na komputerach a raczej o laptopach? Potrzebuje opini i porady co do laptopa

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam

Wiem że tutaj jest sporo fachowców 

Potrzebuje porady, kolega chce kupić Q5 rocznik 2010-2012 

1. jaki silnik wybrać bez różnicy (benzyna diesel) , to są te same co B8? , 2,0 Tfsi mający apetyt na olej?

2. Skrzynia manual wiadomo ok. a jak skrzynia automat? jeśli są różne rodzaje to które wybrać?

Dzięki za każdą poradę:hi:

 

Opublikowano
Panowie kto sie zna bardzo dobrze na komputerach a raczej o laptopach? Potrzebuje opini i porady co do laptopa

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka



Pisz do Ogra :) siedzi w temacie
Opublikowano

Pisz do Ogra [emoji4] siedzi w temacie


Pisz do gruszki tez jest dobry
Opublikowano

Wlasnie miałem o Nim pisać ale Gruszka ma tyle roboty ze nie chce go angażować

Co sie dzieje z forum ze mi nie ładuje wątków i muli ?

Opublikowano

Aa widzicie zapomniale o ogr , moze bedzie mial chlopak chwile czasu [emoji1]


Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
9 minut temu, Vixen napisał:

Aa widzicie zapomniale o ogr , moze bedzie mial chlopak chwile czasu emoji1.png


Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
 

pisz na PW albo maila

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.