Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie też nie działa a to nowe forum chyba z deka muli jakoś tak z deka nie zapitala jak to stare może się musi silnik dotrzeć Bo Cuber mówił że jakiś silnik wymieniali 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Dla mnie strasznie jasne to forum aż w oczy razi..  no  i fakt faktem, że muli strasznie, nie widzę nigdzie w opcjach zmiany skórki czy coś takiego gdzie na innych forach bywało dostępne ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no lipa ze wszystko jest takie jasne i jednolite.. powinny posty byc jakos odseparowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol sprawdź czy on czasem nie dolewa sobie czegoś do tego e-papierosa



Ja ci do garnków nie zaglądam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie znajomy chce kopić audi a5 najlepiej w benzynie ale nie jest to przesądzone. Poprosił mnie abym zapytał na forum o opinie, także zwracam się do Was z prośba o informacje jakie wersje silnikowe, która skrzynia lepsza, czy były jakieś problemy, zmiany udoskonalenia, lift itp. generalnie na co zwrócić uwagę przy zakupie. Będę wdzięczny za informacje. Rocznik auta 2010-2012.

Edytowane przez Marcin_K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych rocznikach tfsi  miało problem z wadliwymi pierścieniami olejowymi, koszzt 5tyś zł chyba, że ktoś zrobił to jest z głowy, tak to nawet całkiem spoko silniki.. wiadomo rozrząd na łańcuchu też jest lipny w tych motorach (1.8 2.0). Skrzynia wiadomo tylko manual  :), gdybym ja szukał to albo 2.0tfsi Q albo 3.0tdi Q choć z naciskiem na tfsi ze względu na koszty eksploatacyjne i dostępność na rynku wtórnym, bo jest tego masa i jest w czym wybierać o dobre 3.0tdi z niskim nalotem jest bardzo ciężko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy 2.0TFSI w Q jest więcej na rynku niż 3.0TDI? Mniej więcej podobnie.  A co do 2.0TFSI, to bardzo fajny silniczek jesli ma wyeliminowany problem z poborem oleju. Oszczędny (jeśli się chce) i dość dynamiczny. Ma potencjał do modów (do 280KM i 450NM samym programem). Z 2.0TFSI jest problem znaleźć coś w S-line i dobrym wyposażeniem, no ale to już kwestia na czym komu zależy.

Co do skrzyni, to manual wart polecenia. S-Tronic jest dość delikatny i nie wybacza zaniedbań serwisowych. Skrzynia sama w sobie bardzo fajna w działaniu, ale koszty awarii mechatroniki (dośc prawdopodobnej) sa spore (nawet do 10k w ASO). Ja ze swojego S-Tronic'a byłem zadowolony, ale był już po jednej wymianie mechatroniki (a auto nawet 100kkm nie przejechało). 

Edytowane przez Wurger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mówił ze MANUŁAL wart jest polecenia, to proszeeeeee

Zobacz ofertę: A6 3.0TDI MANUŁAL QUATTRO NAVI BOSE !
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6673076807

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak chcece poszalec bezpiecznie , polecam na ruczaju kolo uj jest super plac bez aut , nie jest super rowno ale brak lamp itp wiec mozna depnac bardziej f14684cd800e3ddbd53becb94fc57e79.jpg
Kolo wydzialu mrofkologi xD

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak chcece poszalec bezpiecznie , polecam na ruczaju kolo uj jest super plac bez aut , nie jest super rowno ale brak lamp itp wiec mozna depnac bardziej f14684cd800e3ddbd53becb94fc57e79.jpg
Kolo wydzialu mrofkologi xD

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Panowie jak chcece poszalec bezpiecznie , polecam na ruczaju kolo uj jest super plac bez aut , nie jest super rowno ale brak lamp itp wiec mozna depnac bardziej f14684cd800e3ddbd53becb94fc57e79.jpg
Kolo wydzialu mrofkologi xD

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Kurcze niech ktos usunie jeden wpis nie wiem czemu tyle razy dodalo

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis 20.30 zamówiłem tor karty ul, domagały 25 i ul. Gromadzka 66 zastanawiam sie gdzie jechac , sa chętni to dzwonić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Gromadzkiej tor jest dość krótki, ale za to ciekawy. Mam tam nawet chyba jakis karnet na przejazdy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2017 o 18:13, Wurger napisał:

Czy ja wiem czy 2.0TFSI w Q jest więcej na rynku niż 3.0TDI? Mniej więcej podobnie.  A co do 2.0TFSI, to bardzo fajny silniczek jesli ma wyeliminowany problem z poborem oleju. Oszczędny (jeśli się chce) i dość dynamiczny. Ma potencjał do modów (do 280KM i 450NM samym programem). Z 2.0TFSI jest problem znaleźć coś w S-line i dobrym wyposażeniem, no ale to już kwestia na czym komu zależy.

Co do skrzyni, to manual wart polecenia. S-Tronic jest dość delikatny i nie wybacza zaniedbań serwisowych. Skrzynia sama w sobie bardzo fajna w działaniu, ale koszty awarii mechatroniki (dośc prawdopodobnej) sa spore (nawet do 10k w ASO). Ja ze swojego S-Tronic'a byłem zadowolony, ale był już po jednej wymianie mechatroniki (a auto nawet 100kkm nie przejechało). 

Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , zakladal ktos Ate powerdisc i klocki ceramiczne?
Dostalem info ze producent do tych tarcz nie poleca ceramiki i brak wtedy gwarancji
A na stronach itp sa takie zestawy bez wiekszych problemow do kupienia tylko ze akurat nie widzialem np na allegro mojego rozmiaru tylko 280mm hmm

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Vixen said:

Panowie , zakladal ktos Ate powerdisc i klocki ceramiczne?
Dostalem info ze producent do tych tarcz nie poleca ceramiki i brak wtedy gwarancji
A na stronach itp sa takie zestawy bez wiekszych problemow do kupienia tylko ze akurat nie widzialem np na allegro mojego rozmiaru tylko 280mm hmm

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
 

ja miałem i w a4 i teraz mam w CC i za***isty set, hamulce po hamowaniach z 250 - 200 w dalszym ciagu sa na swoim miejscu.

 

jak będziesz potrzebował taki zestaw do daj znaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad tym zestawem , tylko zastanowilo mnie ze jak wezme taki zestaw to bedzie brak gwarancji , klocki mi juz swieca a tarcze mam wyjechane , wiec bede zmieniac w tym lub nastepnym msc , chcial bym miec czym hamowac wiec dlatego pytam o taki zestaw, jaka bys mial cene takiego zestawu? Napisz na Pw

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Gromadzkiej tor jest dość krótki, ale za to ciekawy. Mam tam nawet chyba jakis karnet na przejazdy [emoji3]

Byłem wczoraj na obu torach i musze powiedzieć ze lepszy fun miałem na gromadzkiej szybsze zakręty i dynamika karta częste zwroty kierunku, na domagały prędkości wyższe i szerszy tor bardziej nowoczesny obiekt ale cena razy dwa . Polecam w sumie oba .
Pytałem i wynajęcie toru na godzinę kosztuje 1400 zł , zebrać 10 osób to po 140 zł / osobę za godzine jazdy . Gość mówi ze przychodzi nawet 20 osób i sie wymieniają tylko ze u nas zebrać 20 osób to będzie problem . Można by zrobić zawody dodatkowo po 5 zeta i wygrany zgarnia wszystko :) zainteresowani sa ?

Oczywiście mowa o tym droższym torze gdzie 8 min kosztuje 45 zł , na gromadzkiej 25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...