Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi




O to to już muszę Cubra poprosić...On zna tajemny patent na to :-)


Cuber, do tablicy, pisz wzór na wyłączenie ESP [emoji1]

Poleciało z pokładu lotniskowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

A tutaj Chłopowi faktycznie działa ESP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale skąd wiesz co Chłop zrobił . Z tego co pamiętam to był kiedyś taki kolo co pod Selgrosem się chciał z nami poślizgać A6 C6 i miał problem bo nie mógł wyłączyć ESP. Dopiero jak wyciągnął bezp. miał banana. Pamiętasz gościa bo też wtedy byłeś[emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj Chłopowi faktycznie działa ESP




Pojedź więcej niż 50-60 km/h w wielu autach do tej prędkości system się wyłącza aby umożliwić np wykopanie się z zaspy. Możliwe też że w Q pozwala na poślizg przy napędzaniu ale już jakąkolwiek inną techniką ingeruje.

Poleciało z pokładu lotniskowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpierd%^a mnie jak chłopy jada bokiem po wioskach w półmetrowym śniegu i wiedzą doskonale gdzie każdy przydrożny kamień leży i gdzie się zaczyna rów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, KERCZI napisał:

 

 


W C6 oczywiście ze jest...

No oczywiście że jest, było dosłownie o tym z miesiąc temu. Przycisk ESP działa podwójnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście że jest, było dosłownie o tym z miesiąc temu. Przycisk ESP działa podwójnie...



+ 100

Przyciśnij esp na 5sek

A dwa ze faktycznie wywaliłem bezpiecznik bo mi nie działał fizycznie przycisk który się zjebawszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, lennox napisał:

No oczywiście że jest, było dosłownie o tym z miesiąc temu. Przycisk ESP działa podwójnie...

500+ , Mieszkanie+ , Smoleńsk+

No rozumiem , że testowałeś ten patent chodziłeś bokami i Ci auta ani grama nie prostuje i nie dohamowuje.

Ja mam C6 już 7 zimę i ani razu nie udało mi się wyłączyć ESP a kombinowałem różnych zaczytanych procedur i żadne pińć i nawet pintnaście sekund nie pomaga . ESP się świeci , że niby wyłączone a mimo to i tak zawsze ingeruje w jazdę.

27 minut temu, KERCZI napisał:

+ 100

Przyciśnij esp na 5sek

A dwa ze faktycznie wywaliłem bezpiecznik bo mi nie działał fizycznie przycisk który się zjebawszy

 

 

Karol z tego co pamiętam ta sytuację to przyciskałeś przycisk i ci się zapalało ESP więc musiał działać i próbowaliśmy właśnie trzymać go dłużej i była kupa. Dopiero jak wyciągnąłeś bezp. to pomogło za moją namową to pomogło.

Mam to samo w A4 ostatnio jak byłem pod decatlonem i było można bączki kręcić to spędziłem chyba z 15 min na zabawę z różnymi metodami i nigdy mi nie wyłączyło całkowicie ESP :-( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol z tego co pamiętam ta sytuację to przyciskałeś przycisk i ci się zapalało ESP więc musiał działać i próbowaliśmy właśnie trzymać go dłużej i była kupa. Dopiero jak wyciągnąłeś bezp. to pomogło za moją namową to pomogło.
Mam to samo w A4 ostatnio jak byłem pod decatlonem i było można bączki kręcić to spędziłem chyba z 15 min na zabawę z różnymi metodami i nigdy mi nie wyłączyło całkowicie ESP :-( 


Dobrze Pan prawisz :-)
Z tym że w B7 trochę dziwne bo u mnie w B6 ESP wyłącza się całkowicie, zostaje jednak EDS. Jeździłem też B8 2,0 TFSI Q i 2,0 TDI FWD i tam też dało się wyłączyć całkowicie ESP z przycisku

Poleciało z pokładu lotniskowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 minut temu, ruks napisał:

Dobrze Pan prawisz :-)

No nie bardzo, bo u mnie się wyłącza. Przyciśnięcie wyłącza ASR a przytrzymanie ESP. W C6 polift da się całkowici wyłączyć ESP.

Zawartość dodana 2 minutes later

Oczywiście EDS zostaje bo chyba tylko w RSach się da to wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol z tego co pamiętam ta sytuację to przyciskałeś przycisk i ci się zapalało ESP więc musiał działać i próbowaliśmy właśnie trzymać go dłużej i była kupa. Dopiero jak wyciągnąłeś bezp. to pomogło za moją namową to pomogło.

Mam to samo w A4 ostatnio jak byłem pod decatlonem i było można bączki kręcić to spędziłem chyba z 15 min na zabawę z różnymi metodami i nigdy mi nie wyłączyło całkowicie ESP :-( 

500, 500, 500, 500 - jeszcze 500 i mam 2500

Tomciu kiedy masz urodziny?

Kupię Ci Bilobil na pamięć albo geriavit na stawy i kości bo widocznie masz za mało siły w palcach... co potwierdzasz rozkmina dotycząca B7,

Tak C6 jak i B7 robiłem baczki aż miło...

W C6 fakt, wyciągaliśmy bezpiecznik bo się zepsuł przycisk...przyjedź któryms autem na spota to Ci pokaże jak to się robi...bo widocznie ZAPOMNAILES :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w C6 przycisk ESP działa podwójnie jak go w wcisniesz krótko to na desce jest napis ASR off, a jak przytrzymasz kilka sekund to pojawia sie napis ASR/ESP OFF i próbowałem sie ślizgać , da sie zarzucić tyłem spokojnie bez problemu , żaden system nie dohamowywuje auta

Zawartość dodana 1 minute later

Tak ze myśle ze da sie całkowicie wyłączyć ESP w C6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, boseron napisał:

Tak ze myśle ze da sie całkowicie wyłączyć ESP w C6

Nie da się. Masz spalony bezpiecznik... i wgniotę na drzwiach. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawartość dodana 9 minutes later

Nie da się. Masz spalony bezpiecznik... i wgniotę na drzwiach. :lol:

Da sie.

Nie masz łopatek przy kierownicy , bixów skrętnych i masz kiepski kolor [emoji38]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boski a naprawiłeś bixa ? swieci Ci juz lampka ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boski a naprawiłeś bixa ? swieci Ci juz lampka ? 

Skrętne działają , tylko mruga jednym oczkiem [emoji6] ale ogarnie sie temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boski, słyszałem ze masz żółta lampkę w schowku...nie mów ze to prawda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam dlaczego nie moge w dziale sprzedam nic napisac , a tu trzeba miec 50 postow hehe

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boski, słyszałem ze masz żółta lampkę w schowku...nie mów ze to prawda...

Kufa wlasnie ze ni ma tam żadnej lampki

Pany autko dostało program !

Edraven jak zwykle wykonał profi robote [emoji106]

270, 4 PS 550 Nm [emoji12]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...