Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie ma innego wyjścia :decayed: a tak przy okazji Robert wiadomo cos o springach :mysli:

Kolejka :naughty: Chan już wysłał na taśmę produkcyjną

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kolejka :naughty: Chan już wysłał na taśmę produkcyjną

to znowu się obłowi na klubowiczach :polew: :polew:
Opublikowano

jak dobrze wyklepiesz to nikt nie zauwazy roznicy :D

a jak nie maróżnicy to po co przepłacać :naughty:

:hi: bry wszystkim

Opublikowano

Siema :hi:

Jarko, to jak ?? Wybierzesz sie dzis na 21 na shela na Lagiewniki ??

Potrzebuje zbiornik jakis maly do spryskow lamp, gdzies go zawsze wcisne :evil:

Maly, czyli taki ok. 2L, albo jeszcze mniej, spryski wczoraj kupilem, wiec w weekend rezanko :decayed:

Spodobal mi sie zbiorniczek od lupo, polo sa podobne jak nie takie same i dosc male :naughty:

Opublikowano

Siema :hi:

Jarko, to jak ?? Wybierzesz sie dzis na 21 na shela na Lagiewniki ??

Potrzebuje zbiornik jakis maly do spryskow lamp, gdzies go zawsze wcisne :evil:

Maly, czyli taki ok. 2L, albo jeszcze mniej, spryski wczoraj kupilem, wiec w weekend rezanko :decayed:

Spodobal mi sie zbiorniczek od lupo, polo sa podobne jak nie takie same i dosc male :naughty:

mam od A4 cena 50 zł [br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 09:46_________________________________________________PABLO - tyczy się Ciebie

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,6204740,Zielone_listki_powroca_za_szyby.html

Opublikowano

Na łokietka w salonie VOLVO samochodem zastepczym jest AUDI B6 sedan to dlaczego Siemian nie moze miec zastepczej Yariski :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siema :hi:

Jarko, to jak ?? Wybierzesz sie dzis na 21 na shela na Lagiewniki ??

Potrzebuje zbiornik jakis maly do spryskow lamp, gdzies go zawsze wcisne :evil:

Maly, czyli taki ok. 2L, albo jeszcze mniej, spryski wczoraj kupilem, wiec w weekend rezanko :decayed:

Spodobal mi sie zbiorniczek od lupo, polo sa podobne jak nie takie same i dosc male :naughty:

mam od A4 cena 50 zł [br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 09:46_________________________________________________PABLO - tyczy się Ciebie

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,6204740,Zielone_listki_powroca_za_szyby.html

Jaka pojemnosc ??

Opublikowano

5 l tyle co w B5 ?

Opublikowano

5 l tyle co w B5 ?

A ten co masz to jest juz z dziurami pod 2 pompki ?? Bo drugiego takiego duzego to raczej nie mam gdzie wcisnac :(

Widzialem ze sa takie duze zbiorniki pod 2 pompki, a ten co mam u siebie jest niestety tylko pod jedna i musze wykombinowac albo jakis drugi maly i gdzies go wladowac, lub zamontowac jakis wiekszy przystosowany do 2 pomp :decayed:

A nic mniejszego nie masz co by pasowalo do pompki z :a4fan:

Opublikowano

Siemano :hi:

Tak, będę dzisiaj jak sie umawialiśmy :)

Opublikowano

Siemano :hi:

Tak, będę dzisiaj jak sie umawialiśmy :)

To jedziemy razem ?? Gdzie sie spotykamy ??[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 10:41_________________________________________________Robert znalazlem takie na allegro, sa male wiec nie bylo by problemu z ich wladowaniem do niuni :decayed:

Nie masz u siebie czegos w ten desen ??

http://allegro.pl/item519113865_polo_6n2_99_01_zbiornik_zbiorniczek_spryskiwaczy.html

http://allegro.pl/item535059800_zbiornik_zbiorniczek_spryskiwaczy_vw_lupo.html

Opublikowano

Siemano :hi:

Tak, będę dzisiaj jak sie umawialiśmy :)

To jedziemy razem ?? Gdzie sie spotykamy ??

To się jeszcze dogadamy, bo nie wiem z której strony będę jechał :)

_________________________________________________

Boseron, mam polarek dla Ciebie :naughty:

Opublikowano

Powitać wszystkich :hi:

Na łokietka w salonie VOLVO samochodem zastepczym jest AUDI B6 sedan to dlaczego Siemian nie moze miec zastepczej Yariski :polew: :polew: :polew:

Kerczi przyczepiłeś się do mnie jak korbki do Twoich tylnych szyb....

Ważne że jest czym jezdzić jak moje autko jak u chirurgów :> :> :>

Pozdrawiam

Opublikowano

Panowie znacie jakiegoś dobrego majchra od webasto?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.