Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jak chcesz to mogę Ci pożyczyć COD4 i 5 - super gierki

polecam zajefajnie :decayed: oczywiscie + FIFA09 :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Trzeniek ,poprostu potraktuj turbo jak wymiane klocków hamulcowych

Opublikowano

Trzeniek ,poprostu potraktuj turbo jak wymiane klocków hamulcowych

tzn jak? wymienić na nowe w cenie od 3-6k? :mysli:

Opublikowano

Tytus, dzieki za pomoc :notworthy:

Opublikowano

nie , nie ma co sie przejmowac , to tez jest część eksploatacyjna. regeneruj, lub zalatwiaj regenerowaną.

Opublikowano

nie , nie ma co sie przejmowac , to tez jest część eksploatacyjna. regeneruj, lub zalatwiaj regenerowaną.

no chyba że tak :wink4: , przejmować to się nie ma co bo nic to nie da :>

Opublikowano

Hej, Trzeniu to widzę że ostro poszło w koszty. To chyba przychodzi falami, bo Waski też idzie na rozrząd i ma dwa pompowtryski do wymiany, ciekawe co jeszcze wyjdzie jak pogadam z Piotrusiem :tongue4:

Tytus[/color], dzieki za pomoc :notworthy

Nie ma problemu, w wolnej chwili wrzucę logi na forum ale widzę że raczej nie masz o co się martwić :decayed:

Opublikowano

Hej, Trzeniu to widzę że ostro poszło w koszty. To chyba przychodzi falami, bo Waski też idzie na rozrząd i ma dwa pompowtryski do wymiany, ciekawe co jeszcze wyjdzie jak pogadam z Piotrusiem :tongue4:

ja odbieram samochód od niego w piątek i odrazu Ogruś wjeżdza do Piotrusia :decayed:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 00:16_________________________________________________koszty nie są tragiczne , turbinę zrobię za 15kkm - pewnie koło 1200regeneracja + ori EGR z 600pln... wrzucę w koszty i wyjdzie z 1000pln :wink4:

Opublikowano

a Piotrus nie ma jakiegos magika od dmuchawki ?

Opublikowano

Tytus, dzieki za pomoc :notworthy

Nie ma problemu, w wolnej chwili wrzucę logi na forum ale widzę że raczej nie masz o co się martwić :decayed:

Martwić to nie, ale wiedzieć co jest zawsze lepiej :wink4:

Czekam więc na logi, bez pośpiechu :good:

Opublikowano

a Piotrus nie ma jakiegos magika od dmuchawki ?

ma

Opublikowano

ja odbieram samochód od niego w piątek i odrazu Ogruś wjeżdza do Piotrusia :decayed

Wąski jedzie na rozrząd w Krk, podpytam tylko Piotra o pewną sprawę.

Ogr?? To zmienił na diesla?? Czy Piotr robi też Pb?

Trzeniu ta turbina wyjdzie chyba trochę więcej...

Opublikowano

[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 00:04_________________________________________________

a ja właśnie zmodernizowałem kompa i szukam fajnych gierek :naughty:

jak chcesz to mogę Ci pożyczyć COD4 i 5 - super gierki :wink4:

z miłą chęcią

Opublikowano

ja odbieram samochód od niego w piątek i odrazu Ogruś wjeżdza do Piotrusia :decayed

Wąski jedzie na rozrząd w Krk, podpytam tylko Piotra o pewną sprawę.

Ogr?? To zmienił na diesla?? Czy Piotr robi też Pb?

Trzeniu ta turbina wyjdzie chyba trochę więcej...

Ja tam wiem ile wyjdzie :naughty: , zrobił wyjątek bo po benzynach robi :sick3::decayed:

Opublikowano

a tam wiem ile wyjdzie :naughty: , zrobił wyjątek bo po benzynach robi :sick3: :decayed

wiadomo :polew:

może Grzesiek się kiedyś nawróci :wink4:

Opublikowano

Hej KERCZI, u Ciebie nie dam rady zrobić logów, do B7-ki trzeba mieć nowy interface

Ok, Dzieki za info.[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 00:45_________________________________________________

Trzeniu współczuje :wallbash:

spoko , auto się zużywa - normalka :wink4:

ciekawe tylko ile regeneracja turbiny kosztuje :mysli:

a może ma ktoś dojście do nowych "tanich" turbin :naughty:

Sorry Trzeniu i wposlczuje...

Turbinke mozesz zregenerowac w Gliwicach najlepiej,

i oczywiscie lepiej regenerowac niz kupic od chana albo uzywke bo nie wiesz znow na co trafisz... regeneracja 1000-1200pln, kup sobie odrazu wieksza :)

Opublikowano

panowie takie głupie pytanie kto mi badał korekcje wtrysków na spocie :embarrassed: zapomniałem nicka nowy jestem :rolleyes:

Opublikowano

u mnie większa nic nie da , regeneracja będzie w jaworznie :wink4:

Opublikowano

:hi: wszystkim

P.S. uwazajcie na rondach, rozowe Yarisy lataja po 130 jednym slajdem przez cale rondo :kox:

Opublikowano

To sie nazywa rezanie :naughty:

23509ca9e83aa4f9.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.