Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurde mam miód za paznokciami, przyznać się który miał miód na rękach jak się żegnałem? :disgust:

j**any :polew: :polew: :polew:

Mironek - dzięki za dużą dawkę szydery :decayed::naughty:

Sokoł dzięki za pomoc :good::notworthy:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ludziska dzięki za jak zawsze "mega zlota" :good:

ale drogę powrotną miałem że miazga w KR czarno a 30 km w stronę SK wszystkie pasy białe na A4. Od bramek to już równo 10 cm śniegu na wszystkich pasach - Quattro :notworthy: :notworthy: :notworthy:.

Opublikowano
  • Autor

ludziska dzięki za jak zawsze "mega zlota" :good:

ale drogę powrotną miałem że miazga w KR czarno a 30 km w stronę SK wszystkie pasy białe na A4. Od bramek to już równo 10 cm śniegu na wszystkich pasach - Quattro :notworthy: :notworthy: :notworthy:.

fajnie jak dotrze sniezek do Kraka :naughty:

Opublikowano

Miron , wziąłeś dla dzieciaka rękawiczki z Orlenu? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Miron , wziąłeś dla dzieciaka rękawiczki z Orlenu? :polew: :polew: :polew:

Nie - mój mały byle czym się nie zadowoli - dostał kubek po coli+słomke :decayed:

Opublikowano

Miron , wziąłeś dla dzieciaka rękawiczki z Orlenu? :polew: :polew: :polew:

Nie - mój mały byle czym się nie zadowoli - dostał kubek po coli+słomke :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: a opakowanie z Princessy ? :decayed:

Opublikowano

Nie wiem jak Wasze laski/żony robią zakupy ale moja rozwaliła w Galerii całe 2 zł ( ni c**ja reszty ) :wallbash:[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 23:05_________________________________________________

Miron , wziąłeś dla dzieciaka rękawiczki z Orlenu? :polew: :polew: :polew:

Nie - mój mały byle czym się nie zadowoli - dostał kubek po coli+słomke :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: a opakowanie z Princessy ? :decayed:

też - ale dałem d*py bo takie już miał :decayed:

Opublikowano

Miron - jesteś gość !!! powaga , już dawno nie było takiej jazdy :decayed: wpadaj częściej :kox:

Opublikowano

Miron , wziąłeś dla dzieciaka rękawiczki z Orlenu? :polew: :polew: :polew:

Ja biore ze Statoila :) Z Orlenu mala nie chce... :polew:

Dzieki za spocika, Loza szydercow :naughty:

Ide spac bo rano trzeba wstac :hi:

Opublikowano

Miron , wziąłeś dla dzieciaka rękawiczki z Orlenu? :polew: :polew: :polew:

Ja biore ze Statoila :) Z Orlenu mala nie chce... :polew:

Dzieki za spocika, Loza szydercow :naughty:

Ide spac bo rano trzeba wstac :hi:

Bruno , kiedy przekładasz hak do przodu? :naughty:

Opublikowano

Kurde mam miód za paznokciami, przyznać się który miał miód na rękach jak się żegnałem? :disgust:

:decayed:

Sokoł dzięki za pomoc :good::notworthy:

spoko, wynagrodzisz mi to w Bukowinie :naughty:

Opublikowano

a mam znowu zadzwonić do Twojej Ewelinki? mogę zmienić wersję :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

a mam znowu zadzwonić do Twojej Ewelinki? mogę zmienić wersję :gwizdanie: :decayed:

nie, dobrze było :notworthy::decayed:

Opublikowano

Dzięki za spocika :wink4:

Opublikowano

dzieki za spota. Miron milo ze wpadles, samochod miazdzy system :)

Opublikowano

Miron - jesteś gość !!! powaga , już dawno nie było takiej jazdy :decayed: wpadaj częściej :kox:

wiedzałem, że wy dwaj zawsze miliście się ku sobie :naughty: :naughty: :naughty::tongue4:

Opublikowano

Miron - jesteś gość !!! powaga , już dawno nie było takiej jazdy :decayed: wpadaj częściej :kox:

wiedzałem, że wy dwaj zawsze miliście się ku sobie :naughty: :naughty: :naughty::tongue4:

Ciebie też lubię , cieszysz się? :naughty: zaraz Ci wyślę zaproszenie na NK :polew:

Opublikowano

Miron - jesteś gość !!! powaga , już dawno nie było takiej jazdy :decayed: wpadaj częściej :kox:

wiedzałem, że wy dwaj zawsze miliście się ku sobie :naughty: :naughty: :naughty::tongue4:

Ciebie też lubię , cieszysz się? :naughty: zaraz Ci wyślę zaproszenie na NK :polew:

Ciężko Wam bedzie KONIEC z KONCEM zwiazać :naughty:

Opublikowano

:polew: bry Panie i Panowie :hi:

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.