Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

super

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://www.allegro.pl/item543909646_wskaznik_boost_auto_gauge_model_sm_peak_60mm.html

http://www.allegro.pl/item543909650_wskaznik_temperatury_oleju_autogauge_model_sm_peak.html

chyba te zamowie bo maja 2 kolory podswietlania w tym AMBER - to cos jak czerwony.

Tylko one mają 60mm srednice a obudowy na słupek sa wszedzie przewaznie 52 :wallbash:

NEX Zmieniłes wiare ramkową ??? :gwizdanie:

kur.. nie miałem dziś czasu, do spota wymienie :decayed:

[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 21:29_________________________________________________chyba gosc sie jebnal bo w boost napisal srednica 60 a w temp oleju 52. Chyba ze tak jest :mysli:

Opublikowano

Juz jest wsio OK :decayed:

Poprostu rano samochod stal przechylony i nie bylo wiarygodnego odczytu :wallbash:

Teraz juz mierzylem stan bez dolewania czegokolwiek i jest OK :decayed:

Dzieki za zjebki Panowie :naughty:

Zadnej regeneracji robic nie musze, poprostu spanikowalem a nie wzialem pod uwage wszystkich czynnikow :wallbash:

Co do Rogala, spoko koles, swietny fachowiec jakich malo i przez mysl mi nie przeszlo nawet, zeby zalowac wizyty u niego :good:

Jeszcze raz wielkie dzieki Witek :>

Autko nie do poznania, ale ja juz tak mam ze sie wszystkim martwie na zapas...

Opublikowano

no , czyli z piekła do nieba... zaraz się okaże że Turbo samo się naprawiło :naughty:

Opublikowano

no , czyli z piekła do nieba... zaraz się okaże że Turbo samo się naprawiło :naughty:

To chyba dobrze :gwizdanie: Jestem juz przewrazliwiony :wallbash: Po tym jak pisaliscie co tanie to drogie to myslalem, ze u mnie tez tak bedzie, ale jak narazie jest dobrze, wiec ciiiii... lepiej nie zapeszac :gwizdanie:

Opublikowano

zastanawiam się jeszcze nad jednym...

jak renomowany tuner mógł robić cokolwiek z softem skoro Turbina jest nie sprawna?...Nie wiarygodne , no cóż kasa to kasa... no chyba że tuner uświadomił użytkownika a użytkownik wziął za to odpowiedzialność.. tak czy siak... drut do kwadratu

zapłaciłeś za soft? to dolicz jeszcze 400-500pln na korekte po regeneracji turbo bo ten soft będzie nie aktualny.

EOT

tez Mnie to zastanowiło ;)

ps. widać, że turbina była sprawna tylko użytkownik to panikarz ;)

Opublikowano

konczymy rezac czarny podsufit u kercziego.

Cuber do czego sluzy ta czerwona plastikowa linka koło wzmacniacza w bagażniku bo sie ze mną kerczi kluci...

Opublikowano

awaryjne otwieranie wlewu paliwa

Opublikowano

na allegro :wink4: ale bez żadnych kratek :wink4:

Opublikowano

no jest jeden na allegro bez kratek za 360 .tylko jak nowa dokładka s line w aso kosztuje 420 zeta a ja i tak musze zostawić swoją górę bo mam spryski to nie ma sensu

Opublikowano
  • Autor

konczymy rezac czarny podsufit u kercziego.

Cuber do czego sluzy ta czerwona plastikowa linka koło wzmacniacza w bagażniku bo sie ze mną kerczi kluci...

długo Wam schodzi :gwizdanie: nic nie urwałes i nie zepsułeś :naughty:

odpowiedz juz dostałeś :decayed:

Opublikowano

może pociągneli tą linke i wszystko wyjepierololiło :gwizdanie:

Opublikowano

może pociągneli tą linke i wszystko wyjepierololiło :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

może pociągneli tą linke i wszystko wyjepierololiło :gwizdanie:

kurtyny odpaliły :kox:

ah wiedziałem ze co Siemian dotknie to zepsuje :polew:

Opublikowano

nie no wszystko ok. Zmienilismy wszystko. Teraz jeszcze kerczi przykleja te listwy progowe z napisem s-line

Opublikowano

nie no wszystko ok. Zmienilismy wszystko. Teraz jeszcze kerczi przykleja te listwy progowe z napisem s-line

Widzę że duże mody w kraku lecą :)

Opublikowano
  • Autor

nie no wszystko ok. Zmienilismy wszystko. Teraz jeszcze kerczi przykleja te listwy progowe z napisem s-line

:good:

Widzę że duże mody w kraku lecą :)

:naughty: :naughty: :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.