Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wszystko ładne :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wszystko ładne :)

Osobno to nic nie widac, zobaczymy jak bedzie wspolgralo z caloscia...

tx-didi vagowales Kinie ??

Opublikowano

ładnie będzie. jak w s-line-ie

Opublikowano

Wy juz wiecej nie pijcie ;p[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 23:16_________________________________________________Siemian wersje bedzie mial

S-line Fire Edition buahaha

Opublikowano

Wy juz wiecej nie pijcie ;p

Piszesz tak, zeby wiecej dla Ciebie zostalo... :naughty:

Opublikowano

oj Kerczi nie fire edition a BURN Edition

Opublikowano

tx-didi vagowales Kinie ??

si, udalo ci wyciagnac 2 bledy z padnietej furki, cos z cylindrem i cos chyba z walkiem rozrzadu:(

walczylismy dzielnie ale auta sie nei dalo ruszyc, ale i tak dzieki tx-didi za poswiecony czas:) naprawiles kabelek? :>

Opublikowano

tx-didi vagowales Kinie ??

si, udalo ci wyciagnac 2 bledy z padnietej furki, cos z cylindrem i cos chyba z walkiem rozrzadu:(

walczylismy dzielnie ale auta sie nei dalo ruszyc, ale i tak dzieki tx-didi za poswiecony czas:) naprawiles kabelek? :>

Na spocie walczyliscie ??

Czyli dalej nic nie wiadomo co z Twoim wozem ??

Opublikowano

tx-didi vagowales Kinie ??

si, udalo ci wyciagnac 2 bledy z padnietej furki, cos z cylindrem i cos chyba z walkiem rozrzadu:(

walczylismy dzielnie ale auta sie nei dalo ruszyc, ale i tak dzieki tx-didi za poswiecony czas:) naprawiles kabelek? :>

nie byl na razie potrzebny... :gwizdanie:

sciagnelas lawete ?

Opublikowano

tx-didi vagowales Kinie ??

si, udalo ci wyciagnac 2 bledy z padnietej furki, cos z cylindrem i cos chyba z walkiem rozrzadu:(

walczylismy dzielnie ale auta sie nei dalo ruszyc, ale i tak dzieki tx-didi za poswiecony czas:) naprawiles kabelek? :>

Na spocie walczyliscie ??

Czyli dalej nic nie wiadomo co z Twoim wozem ??

nie, wczoraj, autko nie jezdzi takze dzisiaj nie dalam rady wpasc

wyszly takie bledy

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_auto_nie_odpala_2_bledy_zapisaneprosba_o_analize-t66278.0.html

no i w sumie jutro pewnie bedzie laweta i gdzies na oglad do mechanika

Opublikowano
  • Autor

Kerczi jak tam filmik :naughty:

Opublikowano

nie byl na razie potrzebny... :gwizdanie:

sciagnelas lawete ?

no oby sie nie przydaly:)

laweta- mam nadzieje ze jutro, kurde znowu to upokorzenie :polew:

Opublikowano

nie byl na razie potrzebny... :gwizdanie:

sciagnelas lawete ?

no oby sie nie przydaly:)

laweta- mam nadzieje ze jutro, kurde znowu to upokorzenie :polew:

no chyba laweta to bedzie najlepsze rozwiazanie tego problemu, pytanie tylko czy samochod ma jechac do tego "speca" co robil rozrzad, czy lepiej oddac gdzies do ludzi co sie na tym znaja.

Opublikowano

dsc00024.jpg

15022009103.jpg

15022009106.jpg

15022009105.jpg

Opublikowano

no chyba laweta to bedzie najlepsze rozwiazanie tego problemu, pytanie tylko czy samochod ma jechac do tego "speca" co robil rozrzad, czy lepiej oddac gdzies do ludzi co sie na tym znaja.

ten "spec" jest 200km stad wiec raczej odpada, jesli to przez zle ustawienie rozrzadu to mu przesle rachunek, bo tydzien temu diagnozowal auto i wszystko niby gralo.

Mialam do Sokola zawiesc auto ale on chyba w tym Wrocku przepadl:)

themon, a mozesz jeszcze kogos w krk polecic?

Opublikowano

Cuber jeszcze moment i beda Twoje szarze :)[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 00:17_________________________________________________Siemian: http://allegro.pl/item542704429_s_line_audi_a4_tt_listwa_emblemat_chrom_na_prog.html

Opublikowano

no chyba laweta to bedzie najlepsze rozwiazanie tego problemu, pytanie tylko czy samochod ma jechac do tego "speca" co robil rozrzad, czy lepiej oddac gdzies do ludzi co sie na tym znaja.

ten "spec" jest 200km stad wiec raczej odpada, jesli to przez zle ustawienie rozrzadu to mu przesle rachunek, bo tydzien temu diagnozowal auto i wszystko niby gralo.

Mialam do Sokola zawiesc auto ale on chyba w tym Wrocku przepadl:)

themon, a mozesz jeszcze kogos w krk polecic?

Ciezko mi kogos polecic, chyba najlepiej wziasc go na lawete i do sokola ;)

Opublikowano

Kerczi myślisz że cana za 2 szt to cena za jedną strone??[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 00:24_________________________________________________zadzwonie tam jutro

Opublikowano

patrzcie na dzisiejsza edukacje :polew: :polew: :polew:

15022009110.jpg[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 00:25_________________________________________________ile moze trwac upload na youtubie 40MB?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.