Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra a do Cubera możesz mi dać kontakt...? już sprawdzam pw.. na BP będę..o 16

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jarko w dziale sprzedam masz RNS-E do b5

Dzięki, ale już nie chce RNS-E... Lipa :wink4:

Opublikowano

Jarko w dziale sprzedam masz RNS-E do b5

Dzięki, ale już nie chce RNS-E... Lipa :wink4:

Why lipa :?:

Opublikowano

Jarko w dziale sprzedam masz RNS-E do b5

Dzięki, ale już nie chce RNS-E... Lipa :wink4:

Why lipa :?:

car-audio sprzedajesz i jeszcze się pytasz :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Dobra a do Cubera możesz mi dać kontakt...? już sprawdzam pw.. na BP będę..o 16

a co potrzebujesz ? :naughty: pisz na pw jak coś

Opublikowano

siema.

Cuber widzialeś nowy filmik REMIEGO jako slimak? :polew: PABLO już kiedys wklejał

Opublikowano
  • Autor

siema.

Cuber widzialeś nowy filmik REMIEGO jako slimak? :polew: PABLO już kiedys wklejał

widziałem widziałem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jarko w dziale sprzedam masz RNS-E do b5

Dzięki, ale już nie chce RNS-E... Lipa :wink4:

Why lipa :?:

car-audio sprzedajesz i jeszcze się pytasz :tongue4:

Jarko ja dobrze wiem co to jest tylko się pytam czemu tak uważasz :tongue4:

Opublikowano

Jarko w dziale sprzedam masz RNS-E do b5

Dzięki, ale już nie chce RNS-E... Lipa :wink4:

Why lipa :?:

car-audio sprzedajesz i jeszcze się pytasz :tongue4:

Jarko ja dobrze wiem co to jest tylko się pytam czemu tak uważasz :tongue4:

Ale ja Ci nie pisze co to jest tylko się dziwie że nie widzisz różnicy :)

Opublikowano

Jarko w dziale sprzedam masz RNS-E do b5

Dzięki, ale już nie chce RNS-E... Lipa :wink4:

Why lipa :?:

car-audio sprzedajesz i jeszcze się pytasz :tongue4:

Jarko ja dobrze wiem co to jest tylko się pytam czemu tak uważasz :tongue4:

Ale ja Ci nie pisze co to jest tylko się dziwie że nie widzisz różnicy :)

:shocked::mysli: Chyba się jednak dzisiaj nie dogadamy :D

Opublikowano

Kerczi , m_czekaj - za te naklejki ode mnie zróbcie jakiś przelew na dzieciaki :)

Opublikowano

Dobrze juz robie tylko wrzuc linka doklanie na ktore ;>?

Opublikowano
  • Autor

Jarko, odpal gg :gwizdanie:

Opublikowano

Cuber jak tam na nartach :?: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Cuber jak tam na nartach :?: :naughty:

pijano :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Panowie dobrej zabawy w sobotnią noc :naughty: :naughty: :naughty::dance::drunk::dance:

Opublikowano

jak tam Pablo? wychodzisz gdzies dzisiaj?

Opublikowano

Jarko, odpal gg :gwizdanie:

Widziałem że piszesz do mnie na gadacze, ale córka na mnie zasnęła i nie mam jak podejść do drugiego kompa :rolleyes:

Opublikowano

siemka, Pablo miłej zabawy w energy :naughty: :naughty:

Opublikowano

siemka, Pablo miłej zabawy w energy :naughty: :naughty:

no to pewnie zatańczy wolnego z moim bratem - następny czopek :decayed:

m_czekaj - nie wiem kolego gdzie są namiary na dzieciaki , poszukaj troszkę... Wy młodzi wszystko chcecie mieć podane na tacy - trochę chęci... :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.