Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W nocy startuje w gory i bede jeden dzien w krk,takze pzdr tych co bede milal i tych no nie bede :hi: :hi: :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

W nocy startuje w gory i bede jeden dzien w krk,takze pzdr tych co bede milal i tych no nie bede :hi: :hi: :hi:

A gdzie smigasz w te góry ?

Opublikowano

Robie taka mala wycieczke z kolegami.Pakujemy sie dzisiaj w nocy w samochod.Jutro krakow.Zostajemy na noc w krk.Zabawimy sie :evil:

W sobote z rana pojedziemy do zakopca,bo w sumie nigdy nie bylismy,a potem do nd w korbielowie bedziemy.

W krk stacjonowac bedziemy na piaskach.ul chyba Rżącka czy jakos tak :hi:

Opublikowano
  • Autor

Robie taka mala wycieczke z kolegami.Pakujemy sie dzisiaj w nocy w samochod.Jutro krakow.Zostajemy na noc w krk.Zabawimy sie :evil:

W sobote z rana pojedziemy do zakopca,bo w sumie nigdy nie bylismy,a potem do nd w korbielowie bedziemy.

W krk stacjonowac bedziemy na piaskach.ul chyba Rżącka czy jakos tak :hi:

Pytałem bo Ja siedze w górach na urlopie :naughty: Piaski hmmm daleko będziecie mieli do rynku ;) ale Bawta sie dobrze :good::wink4:

Opublikowano

No tam nam nocleg zalatwili.Tam tez mam rodzine,wiec jest dobrze.A dziekujemy i pozdrawiamy :hi:

Opublikowano

Co tu taka cisza :gwizdanie: Wszyscy tacy zapracowani czy jak :evil:

Opublikowano

Nawalanka na klubowym odchodzi :sarcastic:

Opublikowano

Nawalanka na klubowym odchodzi :sarcastic:

Juz zamkniety temat zostal
Opublikowano

Cuber co z moim ostrzeżeniem??

W sensie że chce go już nie mieć i mieć go nie powinienem

Opublikowano

DOWCIP:

Tato, mogę spróbować skoków bungee? - Lepiej nie synku, o ile sobie przypominam, od samiuśkiego początku prześladowały cię wypadki z gumą.

Opublikowano

DOWCIP:

Tato, mogę spróbować skoków bungee? - Lepiej nie synku, o ile sobie przypominam, od samiuśkiego początku prześladowały cię wypadki z gumą.

Dobre :)
Opublikowano

Znacie jakiegos dobrego mechaniora w hucie, zawiozlem auto na zgody, koles podniosl, popatrzyl i mowi ze nic sie nie stalo, a jedno kolo jedzie w prawo, drugie w lewo i kolo kierownicy przestawione o jakies 30 stopni :(

Odpowiedz na PW :)

Opublikowano

a cos znowu narobił?

Opublikowano

Panowie gdzie najbezpieczniej zaparkowac samochod w ciagu dnia???Chodzi mi o centrum jak bede zwiadzal wasza miescine:):):

Opublikowano

kurcze co tu taka cisza dzisiaj?

Opublikowano

TVP2 :gwizdanie:

Opublikowano

ja mam właczone ale mimo to nie przeszkadza mi to w pisaniu postów

Opublikowano

Znacie jakiegos dobrego mechaniora w hucie, zawiozlem auto na zgody, koles podniosl, popatrzyl i mowi ze nic sie nie stalo, a jedno kolo jedzie w prawo, drugie w lewo i kolo kierownicy przestawione o jakies 30 stopni :(

Odpowiedz na PW :)

Byłeś u tego koło straży pożarnej :?:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 21:48_________________________________________________

kurcze co tu taka cisza dzisiaj?

Ee tam cisza opowiadasz :tongue4::kox:

Opublikowano

ja mam właczone ale mimo to nie przeszkadza mi to w pisaniu postów

Mi tez nie :naughty:
Opublikowano

K*WAAAAAAAAAA MAĆ

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.