Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

powoli dochodze do siebie , ale w głowie nadal sie kręci jak gwałtownie sie poruszam :kwasny:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

powoli dochodze do siebie , ale w głowie nadal sie kręci jak gwałtownie sie poruszam :kwasny:

chłopie , na mszę powinieneś dać żeś sobie karku nie skręcił :evil:

Opublikowano

dobra ja tylko na chwilke tutaj zaglądnałem poczytac Wasze wypociny i uciekam do wyrka, nadal odpoczywać,

pozdrowienia dla wszystkich kaskaderów :wallbash:

Opublikowano

narka wszystkim :hi:

Opublikowano
  • Autor

dobra ja tylko na chwilke tutaj zaglądnałem poczytac Wasze wypociny i uciekam do wyrka, nadal odpoczywać,

pozdrowienia dla wszystkich kaskaderów :wallbash:

zdrowiej :good:

Opublikowano

dziekuje , dobranoc Pany

Opublikowano

aha ,Boseron jakbyś chciał przymierzyć te koła to w tą niedzielę będę już na spocie :wink4:

narka

Opublikowano

Tak na dobranoc :decayed:

Zima, Alpy, stok. Facet rusza z góry, odbija się kijkami i jedzie na bombę.

Nagle podskakuje na muldzie, obraca go, leci w powietrzu, koziołkuje, w tumanie śniegu wali z impetem prosto w drzewo...

Kijki w jedna, narty w druga, gość totalnie rozwalony, zęby wybite, krew z nosa, nogi i ręce poskręcane w dziwny sposób.

Otwiera nieprzytomne oczy, wciąga głęboko górskie powietrze i mówi:

- No i c**j, i tak lepiej niż w pracy!

:hi:

Opublikowano

Siema :hi:

Opublikowano

siema tukan i reszta

Pablo :good:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 08:15_________________________________________________Trzeniu s line przód zrobiony????? :gwizdanie:

Opublikowano

siema tukan i reszta

Pablo :good:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 08:15_________________________________________________Trzeniu s line przód zrobiony????? :gwizdanie:

Hej :) struga kratki :polew:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 08:48_________________________________________________http://www.v10.pl/Mitsubishi,Lancer,Evo,II,profesjonalna,jazda,na,sniegu,w,wykonaniu,11latka,28504.html

Opublikowano

Był u mnie ksiądz po kolędzie i mówił, że trzeba teraz balować, bo niedługo

nadejdzie jakiś "wielki post" - mam pytanie:

od kogo nadejdzie ten post i ile mega będzie zajmować?

I skąd ksiądz wie takie rzeczy? Oni też są na grupie?

Pytam, bo siedzę na modemie i ciężko mi się ściąga wielkie posty.[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 09:39_________________________________________________Kolega podwozi kolegę nowym samochodem:

- Nie wiesz, jak często trzeba zmieniać olej?

- Hmmmm... ja się za bardzo nie znam, ale mój kumpel zmienia co 5 lat.

- A co ma?

- Budę z frytkami

Opublikowano

Właśnie mówią w tvn24 o napadzie na bank w Nowej Hucie, i po co było podpuszczać Pabla żeby zmienił w aucie jeszcze to i tamto?, przejął się i kasę zaczął zbierać... Teraz na Montelupich pod pierdlem będą spoty...

Opublikowano

Hello :hi:

Opublikowano

Właśnie mówią w tn24 o napadzie na bank w Nowej Hucie, i po co było podpuszczać Pabla żeby zmienił w aucie jeszcze to i tamto?, przejął się i kasę zaczął zbierać... Teraz na Montelupich pod pierdlem będą spoty...

rtocki ty to masz długi język :gwizdanie: :naughty:

Dobra uciekam.

Pozdrowienia z MM2 :kox::decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

siemano wszystkim :hi:

Opublikowano

Joł OZI

Opublikowano

PABLO bo szukaja 20 kilkuletniego sprawcy.. :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

czesc Amigos , napad na bank hm.... Pablo moze warto kupic tansze częsci do audika :decayed:

Opublikowano

PABLO bo szukaja 20 kilkuletniego sprawcy.. :gwizdanie: :naughty:

Sam pisal, ze jak uciekal to zachaczyl zderzakiem o kraweznik i kratke zgubil... :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.