Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

joł :hi:

protestynaswiecie016.jpg :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

:heat: :heat:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Joł

Opublikowano
:hi: Pany (tak to sie mowi) :kox: i Panie
Opublikowano
:hi: Pani
Opublikowano

:hi:

Krakowska drogówka otrzymała nowy sprzęt. Jak będziecie jeździć to nie włączajcie klimatyzacji :polew:

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/radar-ktory-mocno-klamie,1282851

Uważajcie żeby niesłusznie mandatu nie dostać.

Opublikowano

:hi:

Krakowska drogówka otrzymała nowy sprzęt. Jak będziecie jeździć to nie włączajcie klimatyzacji :polew:

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/radar-ktory-mocno-klamie,1282851

Uważajcie żeby niesłusznie mandatu nie dostać.

KOlego piszemy i omawiamy ten temat od wczoraj :wallbash:

CZYTAJ FORUM :polew:

Opublikowano

Dibo widać ze nie czytasz spocików krakowskich, 2 strony wczesniej jest rozmowa o tym :)[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 10:25_________________________________________________czesc Kinia, letnie założone ? :naughty:

Opublikowano

O następny po Wąskim :naughty:[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 10:26_________________________________________________chce mieszkać w bagażniku :polew:

Opublikowano

No nie czytam :embarrassed: Za dużo piszecie :tongue4: Trafiłem na to dzisiaj i pomyślałem że przyda się ludziskom z Krakowa. Ale widzę że Wy jesteście dobrze poinformowani :naughty:

Opublikowano

czesc Kinia, letnie założone ? :naughty:

hej Kamil,

letnie mi siedza w garazu u rodzicow, wiec pewnie w przyszlym tygodniu zmienie, moze do tego czasu zalepia z 10% dziur.. na drogach :gwizdanie:

wiec sesja po swietach??? :>

Opublikowano
  • Autor

wiec sesja po swietach???

:decayed:

Dzien Dobry :hi:

Opublikowano

czesc Kinia, letnie założone ? :naughty:

hej Kamil,

letnie mi siedza w garazu u rodzicow, wiec pewnie w przyszlym tygodniu zmienie, moze do tego czasu zalepia z 10% dziur.. na drogach :gwizdanie:

wiec sesja po swietach??? :>

tak długo :naughty:[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 10:56_________________________________________________http://nt.interia.pl/telekomunikacja/wiadomosci/news/uwaga-na-falszywa-n83,1282730

Opublikowano

Waski, dlugo? hmmm.... bedzie lepiej smakowac :decayed: tzn zdjecia beda lepsze :polew:

Opublikowano

Siema :hi:

Opublikowano

czesc Kinia, letnie założone ? :naughty:

hej Kamil,

letnie mi siedza w garazu u rodzicow, wiec pewnie w przyszlym tygodniu zmienie, moze do tego czasu zalepia z 10% dziur.. na drogach :gwizdanie:

wiec sesja po swietach??? :>

tak długo :naughty:

na zimowej gumie też mogłoby być ciekawie :cool1:

Opublikowano

czesc Kinia, letnie założone ? :naughty:

hej Kamil,

letnie mi siedza w garazu u rodzicow, wiec pewnie w przyszlym tygodniu zmienie, moze do tego czasu zalepia z 10% dziur.. na drogach :gwizdanie:

wiec sesja po swietach??? :>

może byc po świetach, bede czekac :gwizdanie: :decayed:

czesc Kinia, letnie założone ? :naughty:

hej Kamil,

letnie mi siedza w garazu u rodzicow, wiec pewnie w przyszlym tygodniu zmienie, moze do tego czasu zalepia z 10% dziur.. na drogach :gwizdanie:

wiec sesja po swietach??? :>

tak długo :naughty:

na zimowej gumie też mogłoby być ciekawie :cool1:

ja tam wole letnie, lepiej sie na nich jezdzi :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.