Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

coś dla ludzi o mocnych nerwach ... :decayed:

http://nasza-klasa.pl/profile/21703862/gallery/91

nadaje się na zloty na ul.szlak :polew: :polew:

na filipa też sie nadaje :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

coś dla ludzi o mocnych nerwach ... :decayed:

http://nasza-klasa.pl/profile/21703862/gallery/91

nadaje się na zloty na ul.szlak :polew: :polew:

na filipa też sie nadaje :)

widzę że VIPy obeznane co , gdzie i jak :decayed:

Opublikowano

coś dla ludzi o mocnych nerwach ... :decayed:

http://nasza-klasa.pl/profile/21703862/gallery/91

nadaje się na zloty na ul.szlak :polew: :polew:

na filipa też sie nadaje :)

widzę że VIPy obeznane co , gdzie i jak :decayed:

ja tam sie nie znam, w teleexpresie mowili :D

Opublikowano

coś dla ludzi o mocnych nerwach ... :decayed:

http://nasza-klasa.pl/profile/21703862/gallery/91

nadaje się na zloty na ul.szlak :polew: :polew:

na filipa też sie nadaje :)

widzę że VIPy obeznane co , gdzie i jak :decayed:

trzeba znać swoje miasto :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 22:45_________________________________________________c2605f0314a87c74.jpg
Opublikowano

coś dla ludzi o mocnych nerwach ... :decayed:

http://nasza-klasa.pl/profile/21703862/gallery/91

nadaje się na zloty na ul.szlak :polew: :polew:

na filipa też sie nadaje :)

a ja na filipa do szkoły chodze, oczywiscie z tymi paniami :polew:

Opublikowano
:hi: "miasto moje , miasto miasto moje" :)
Opublikowano
pingwin :D
Opublikowano

coś dla ludzi o mocnych nerwach ... :decayed:

http://nasza-klasa.pl/profile/21703862/gallery/91

nadaje się na zloty na ul.szlak :polew: :polew:

na filipa też sie nadaje :)

a ja na filipa do szkoły chodze, oczywiscie z tymi paniami :polew:

mój brat też chodził, fajne mieli przerwy między lekcjami :naughty: a jak Panie załatwiały zdane egzaminy dla całej grupy :polew:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 23:12_________________________________________________

pingwin :D

pingwin w tv :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

pingwin nie pozdrowiłeś a4klub? :wallbash::decayed:

gwiazda :naughty:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 23:18_________________________________________________fajne dupeczki masz w tym budynku :naughty:

Opublikowano

Szczery usmiech :naughty: :>

pingwin.png

Trzeniu wiem :>

Opublikowano

to jest zly pomysl zeby zrywac kartki, ale jeszcze gorszy zeby pingwina w tv puszczac

Opublikowano

to jest zly p[omysl zeby zrywac kartki, ale jeszcze gorszy zeby pingwina w tv puszczac

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Kerczi a ja pije wino od Ciebie ze sklepu :)

A d*pa to jest z Zielucha bo stał obok i nie chciał nic powiedziec a miał na sobie koszulke a4-klubu... byłaby reklama... :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano
  • Autor

to jest zly pomysl zeby zrywac kartki, ale jeszcze gorszy zeby pingwina w tv puszczac

:nabijasie:

Opublikowano

siemian na spocie wiecej gadasz :)

Opublikowano
  • Autor

ale tutaj cisza jakas :gwizdanie:

ide w kime w takim razie :hi:

Opublikowano

O zesz jego mać ale oplułem monitor jak zobaczyłem dzisiejsze newsy na forum :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 02:41_________________________________________________Gaszę... :hi:

Opublikowano

a ja pije cały czas...

Opublikowano

a ja pije cały czas...

daj spokoj... to nie powod żeby się załamywać i pogrążać w alkoholu, oni żartują tylko

Opublikowano
:hi: Wstawać śpiochy :)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.