SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Cuber

czy ktos sie wybiera wieczorkiem na piwko gdzies?

Ja nie pije :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 12:29_________________________________________________Boseron , kiedy rezanko wnętrza :naughty: :naughty: :naughty:

• Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• PABLO

• Cuber

• KERCZI

• Wąski

Top użytkownicy w tym temacie

czy ktos sie wybiera wieczorkiem na piwko gdzies?

po świetach jak dostane wszystkie częsci , widze ze wieści sie szybko rozchodzą :naughty:

Dzięki Ogruś za odwiedziny i urzadzanie ogórdka :naughty::notworthy::good:

czołem wszystkim :hi: co za pogoda, za biurkiem można oszaleć :decayed: fajnie jakby w ndz było podobnie ;)

true, true ;)

Themon , ta Etka jest po rusku ? czy coś spierd*liłem przey instalacji? :decayed:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 16:17_________________________________________________biedruch witaj w klubie , też jeszcze z tydzień pojeżdzę na zimówkach :wink4:

true, true ;)

ja nie mam wyjścia... nie mam letnich :decayed:

true, true ;)

ja nie mam wyjścia... nie mam letnich :decayed:

ja tez :decayed:

Zwariowałem dziś jak zobaczyłem jak typ rusza Subaru impreza od świateł pod mc donald w strone wislickiej :slina: :slina:

No szurło burło i ni ma :decayed: I ten dzwiek boxera :evil:

nie wiem co miał pod maska ale chyba wiecej niz 300km, poprostu zniknał z oczu w momencie :shocked:

16:17[/size]_________________________________________________biedruch witaj w klubie , też jeszcze z tydzień pojeżdzę na zimówkach :wink4:

tylko że Twoje zimówki wyglądają jak trzeba :> nie to co balonik na r15 :tongue4:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 20:09_________________________________________________

No szurło burło i ni ma :decayed: I ten dzwiek boxera :evil:

jak miał estiaja to raczej wszystkie mają ponad 300 KM... generalnie takie potworki, jak dla mnie w porównaniu do COOO taczkowate.

Tak na marginesie Nex to koleżka blok od Ciebie ma śliczną czarną s4b6, wiesz kto to?? baaardzo mi się podoba ta fura, obczajam zawsze jak ide z psiurem z lasu :))

tu nie chodzi o wygląd auta tylko o przyspieszenie :slina: :slina: ja zwariowałem nie wiem co tam było

...ja zwariowałem nie wiem co tam było

silnik typu boxer :D