Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zły napęd :wink4:

Opublikowano

za mało mocy? :gwizdanie:

Odpowie że więcej nie ma sensu :):tongue4:[br]Dopisany: 11 Maj 2009, 21:04_________________________________________________

zły napęd :wink4:

To też :decayed:

Opublikowano

Cześć Kamil :naughty:

Opublikowano

Oj trzeniu ty wariacie jeden :polew:

Opublikowano

joł joł :hi:

Opublikowano
Kieprze_Paczynskich_3297717.jpg
Opublikowano

Kieprze_Paczynskich_3297717.jpg

O w mordę :polew:[br]Dopisany: 11 Maj 2009, 21:09_________________________________________________Ok panowie do zobaczenia o 22:00 pod halą :naughty:

Opublikowano
  • Autor

kurde wszyscy widze sprzedają kombinują heheh bo jeszcze na mnie przejdzie :rolleyes:

dozobaczenia na kiełbachach :naughty:

Opublikowano

kurde wszyscy widze sprzedają kombinują heheh bo jeszcze na mnie przejdzie :rolleyes:

dozobaczenia na kiełbachach :naughty:

a Ty co??? Zły naped?? :)

Opublikowano

kurde wszyscy widze sprzedają kombinują heheh bo jeszcze na mnie przejdzie :rolleyes:

dozobaczenia na kiełbachach :naughty:

a Ty co??? Zły naped?? :)

zła cyferka za B :gwizdanie:
Opublikowano

Ty lepiej zbieraj dupe i przyjezdzaj na kielbaski...bo wymienimy CI n BLB ;p

Opublikowano

Witam

Koledzy napisałem posta w rozdziale o car audio ale jakoś nie ma powodzenia

Mam ori radyjko chours na kasetke i nie graja mi tylne głośniki wczesniej przerywały a teraz wcale nie grają, mam Avanta i z tyłu w bagażniku za tapicerka mam jeszce jeden głośnik i on też nie gra, miał ktoś podobny przypadek?

Wyczytałem że głośniki tylne sa zasilane z wzmacniacza który jest w bagażniku czy ktoś bawił sie juz z tym?

Opublikowano

Witam

Koledzy napisałem posta w rozdziale o car audio ale jakoś nie ma powodzenia

Mam ori radyjko chours na kasetke i nie graja mi tylne głośniki wczesniej przerywały a teraz wcale nie grają, mam Avanta i z tyłu w bagażniku za tapicerka mam jeszce jeden głośnik i on też nie gra, miał ktoś podobny przypadek?

Wyczytałem że głośniki tylne sa zasilane z wzmacniacza który jest w bagażniku czy ktoś bawił sie juz z tym?

nie łatwo się tam dostać :gwizdanie:

nie gra tył i bagażnik to sprawdź co ze wzmakiem :)

Opublikowano

Witam

Koledzy napisałem posta w rozdziale o car audio ale jakoś nie ma powodzenia

Mam ori radyjko chours na kasetke i nie graja mi tylne głośniki wczesniej przerywały a teraz wcale nie grają, mam Avanta i z tyłu w bagażniku za tapicerka mam jeszce jeden głośnik i on też nie gra, miał ktoś podobny przypadek?

Wyczytałem że głośniki tylne sa zasilane z wzmacniacza który jest w bagażniku czy ktoś bawił sie juz z tym?

ja miałem podobnie i na 29 listopada naprawili wzmacniacz i działa teraz. koszt 250zł niestety :disgust:

na przeciwko akademi rolniczej.

Opublikowano

Witaj Łukasz :hi:

Opublikowano

to jak cos to ja mam wzmacniacz do sprzedania...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.