Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

KEPASA

: http://www.allegro.pl/item640129144_kierownica_audi_a4_b6.html[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 22:34_________________________________________________

Kerczi jakie masz dystanse?

20mm[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 22:26

Dzięki.

A pamiętasz jaką masz szerokośc felgi i ET?

nie pamietam

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

odmulcie sie od tych aut :decayed:

Opublikowano

odmulcie sie od tych aut :decayed:

wreszcie mądre słowo :cool1:

Opublikowano

polecam KUBE, wlasnie leci na TVN[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 22:39_________________________________________________a co w ogole z naszym MODEM cos ostatnio zaginal w akcji?? :mysli:

Opublikowano

polecam KUBE, wlasnie leci na TVN[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 22:39_________________________________________________a co w ogole z naszym MODEM cos ostatnio zaginal w akcji?? :mysli:

ma się dobrze, nie bój boba :naughty:
Opublikowano

polecam KUBE, wlasnie leci na TVN[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 22:39_________________________________________________a co w ogole z naszym MODEM cos ostatnio zaginal w akcji?? :mysli:

ma się dobrze, nie bój boba :naughty:

a bo wpada tylko mowi siema alb gasi i zadowolony :) Zakochal sie czy co?!?!?! :polew:

Opublikowano

chyba w wyborowej... :)

Ta babka u Powiatowego jest dobra :>

Opublikowano

a co w ogole z naszym MODEM cos ostatnio zaginal w akcji?? :mysli:

akurat w akcji ostatnio to On się wyjątkowo dobrze odnajduje :naughty:

Opublikowano

kurde chyba cos ostatnio przeoczylem :)[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 23:05_________________________________________________-Dlaczego Statua Wolności przedstawia postać kobiety?

-Bo potrzebna była pusta głowa na taras widokowy

Opublikowano

Ostatnio w SPOTACH RADOMSKICH czai się Trzeniu, straszy, że Kraków zrobi nam nalot, więc wychodzę naprzeciw i zapraszam ekipę krakowską na spota do Radomia. :naughty:

Spocimy w każdy piątek od 19.00. :)

Tu macie linke do Radomia. :wink4:

Opublikowano

Podchodzi facet do baru zamawia dwie setki, wypija...na to barman:

- Widzę że nie jest dobrze. Mów pan co sie stało to panu ulży.

- nie.... nie ważne...

-no wyrzuć pan to z siebie to będzie lepiej.

Po chwili zastanowienia facet zaczyna mówić:

- wie pan, poznałem fajną d*pę, wszystko za***iście, poszliśmy do jej

domu, zaczynamy się pukać a tu mąż wraca bo zapomniał laptopa. Ona każe mi się schować na balkonie, wiec ja wyszedłem na balkon i zacząłem

zwisać na rękach jak ten idiota.

- oooo to musiał pan się wk***ić!

- nie. Nie to mnie wkurwiło! Po chwili słyszę... a ona puka sie z NIM!

- oooooo to musiał pan sie ostro wk***ić!

- nie. Nie to mnie wkurwiło! Po chwili przez okno wylatuje zużyty kondom i ląduje na mojej głowie.

- uuuu to musiało ostro pana wk***ić!!

- nie. Nie to mnie wkurwiło!! Po chwili koleś wychodzi na balkon i leje

mi prosto na głowę!

-o kur... to musiał pan się maksymalnie wk***ić!!!!

- Nie. Nie to mnie wkurwiło!

Barman patrzy zdezorientowany,

- to co pana tak wkurwiło?

- Wie pan co mnie wkurwiło? To, że dopiero po tym wszystkim spojrzałem w dół i zorientowałem się, że mam metr do gruntu!

Opublikowano

hej Rex co znaczy "stage 0.5"?? wyciąłes kata?? :D:polew:

a tak serio to jestem ciekaw co z Subaryną, za ebista sprawa to to jest.

rzecz jasna nie jestem ciekaw co się dzieje pod dystrybutorem :evil:

To taka zuchwałe określenie zmiany wydechu ;)

Tyle że nie końcówki, ale całego - od turbo po puche końcową.

Jeśli chodzi o stacje - nie pytaj :decayed:

aaaaaaaaa rozumiem:) a orientacyjnie jakie przyniosło to zyski w mocy i w decybelach?? :) jesli można wiedzieć?

i czy będzie "stage 1.0" etc...? :kox:

[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 23:59_________________________________________________dobrej nocy wszystkim, ja gaszę u siebie :hi:

Opublikowano

dobrej nocy wszystkim, ja gaszę u siebie :hi:

:hi: i ja również mykam :wink4:

Opublikowano

Ostatnio w SPOTACH RADOMSKICH czai się Trzeniu, straszy, że Kraków zrobi nam nalot, więc wychodzę naprzeciw i zapraszam ekipę krakowską na spota do Radomia. :naughty:

Spocimy w każdy piątek od 19.00. :)

Tu macie linke do Radomia. :wink4:

:hi:

to co jedziemy? :>

Opublikowano

Ostatnio w SPOTACH RADOMSKICH czai się Trzeniu, straszy, że Kraków zrobi nam nalot, więc wychodzę naprzeciw i zapraszam ekipę krakowską na spota do Radomia. :naughty:

Spocimy w każdy piątek od 19.00. :)

Tu macie linke do Radomia. :wink4:

:hi:

to co jedziemy? :>

nie :decayed::wink4:

Opublikowano

chyba na kielbaski :)

Opublikowano

to co jedziemy? :>

nie :decayed::wink4:

:tongue4: ja i tak pojade :>

chyba na kielbaski :)

a tez :tongue4: tylko kiedy :gwizdanie:

Opublikowano

Radom... To ta wieś w połowie drogi pomiędzy Kielcami a Warszawą (tą wsią pod Pruszkowem)? :tongue4:

Opublikowano

jedzmy do radomia pokazmy jak sie kraków bawi :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.