Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

powitał :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Siema Krakusy :hi:

Co to tak smętnie ostatnio ? Albo witanie albo gaszenie :gwizdanie:

Opublikowano

pogoda jakaś taka smętna to i na forum smętnie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Ogólnie chyba biometr nie korzystny :naughty:

Opublikowano

Siema :)

Opublikowano

same siema , cześć , hej , witam , strzała , gaszę , zaświecam :decayed:

Opublikowano

:siema:

Eeee... tam smetnie.... sokol UAZ-a kupuje, weselej byc nie moze :polew:

Opublikowano

Traktor już po remapie.

Za 2-3 tygodnie hamownia i pewnie ewentualne korekty.

P.S. Sokół, każdy Twój pomysł, oprócz BMW ;) coraz bardziej mi się podoba :decayed:

Opublikowano

Elo :hi:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 14:53_________________________________________________

To nie Pablo teraz tu gasi :gwizdanie:

Mam teraz urlop :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Ogólnie chyba biometr nie korzystny :naughty:

coś konkretnego masz na myśli :gwizdanie:

Opublikowano

Witam @ll z krk i okolic :good: ,

Poniewaz jestem nowicjuszem :> , i jeszcze nie bylem na spociku :angry: a chetnie sie wybiore ,

Powiedziec ile mniej wiecej sie ludzi zjezdza na taki spocik i jak przebiega ile zazwyczaj trwa itp. :kox:

Opublikowano

Witam @ll z krk i okolic :good: ,

Poniewaz jestem nowicjuszem :> , i jeszcze nie bylem na spociku :angry: a chetnie sie wybiore ,

Powiedziec ile mniej wiecej sie ludzi zjezdza na taki spocik i jak przebiega ile zazwyczaj trwa itp. :kox:

Siema :!: :>

Zawsze zjeżdża się od kilkunastu do kilkudziesięciu :a4fan: a jak przebiega to już musisz zobaczyć :decayed: i różnie trwa czasami nawet do 23:00 :wink4:

Zapraszamy :):good:

Opublikowano

Gasimy..? :naughty:

Opublikowano

Gasimy..? :naughty:

a co pali się :decayed:

Opublikowano

Gasimy..? :naughty:

:shocked::decayed:

Opublikowano

najwyższa pora :)

Opublikowano

Zgaś to se zaświece :decayed:

Opublikowano

Inny punkt widzenia:

Rano, w pracy, przy kawie rozmawiają dwie koleżanki:

-jak tam Twój wczorajszy sex?

-beznadzieja... mąż przyszedł do domu, w 3 minuty zjadł obiad,

potem 4 minuty bzykania i po dwóch minutach spał... A u Ciebie?

-no u mnie rewelacja mąż przyszedł do domu, zabrał mnie

na przepyszna romantyczną kolację, potem przez godzinę wracalismy do domu

spacerkiem przez miasto, potem świece i godzina zajebistej gry wstępnej,

potem godzina zajebistego sexu a na koniec wyobraź sobie, ze

godzinę rozmawialiśmy bajka po prostu !!

W tym samym czasie rozmawia ze soba dwóch kolegów...

-jak tam Twój wczorajszy sex?

-nie no-za***iście ! przychodze do domu, obiad na stole;

zjadlem, wybzykałam, zasnąłem !

A u Ciebie?

-k-urwa, u mnie beznadzieja...

Przychodzę-nie ma prądu bo zapomniałem zapłacić za rachunek,

zabrałem wiec gdzieś starą na kolację, żarcie beznadziejne, bylo k-urwa

tak drogo, że nie starczyło mi na taksówkę powrotna i musiałem

za***rdalac do domu na piechotę. przychodzimy-k-rwa przecież nie ma prądu,

więc znowu te cholerne świece !! byłem tak wkurzony, że najpierw

przez godzinę nie mógł mi stanąć a potem k-urwa przez godzinę nie

mogłem się spuścić. na to wszystko tak sie wkurwiłem, że przez godzine

jeszcze usnąć nie mogłem

Opublikowano

:hi:

Kerczi za***iste :polew: :polew:

na marginesie to się pochwalę, dziś kupiłem prawie wszystkie części do mojej furki, pozostaje poskładać do kupy...

ubezpieczyciel mnie niestety trzyma do 16... ale świadomośc, że fura w Krakowie i części są daje wreszcie spać :decayed: :>

miłego popoludnia:)

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.