Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pierwszy kropek :decayed: Trzeba to oblac... :polew:

pierwszy ale nie ostatnii :naughty:

:naughty:

a Ty co tak mrugasz, też chcesz :gwizdanie:

Co sie pytasz dawaj,uzej władzy :naughty:[br]Dopisany: Czerwiec 10, 2009, 06:09:44 _________________________________________________

ale poszalałem znowu dzisiaj po lesie, biedne to moje podwozie

A4 smigasz po lesie?? :kox:

pytam ironicznie bo nie lubie jak się ktoś wtrąca między wódke a zakąske a Pablo ma tyle do dawania kropków co.... mam nadzieję że zrozumie a co do drugiego pytania, to tak, jeżdżę A4 po lesie, zdaża mi się nawet nie raz, największy mój wyczyn to przejechanie świeżo zaoranego pola i sforsowanie rzeki łososiny :naughty: ostro było :polew: :polew: :polew:

zawsze chciałem allroada ale raz za drogi był, dwa za dużo pali i części za drogie, a moja niunia póki co daje radę :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

WItam :hi:

WIdzę że akcja nie tylko działa się na niebie ale i na forum :D Ile kropek jest za klubowicza?

2 :> kropki , potem, ban , potem powrót w wielkim stylu :)

Opublikowano

WItam :hi:

WIdzę że akcja nie tylko działa się na niebie ale i na forum :D Ile kropek jest za klubowicza?

2 :> kropki , potem, ban , potem powrót w wielkim stylu :)

Pomiedzy 2 kropka a Banem jest :foch:

:naughty::polew:

Opublikowano

To w takim razie ja chce klubowicza, bo od nowa logować mi sie nie chce :D A zasluguje poniewaz dzisiaj zone klienta zmobilzowalem na spota w niedziele :D Avantem B7 podjechala :D[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 18:26_________________________________________________Zieluch Ty to chyba o stypendium Jarosława K. aspirujesz bo od 2 tygodni tylko książki iksiązki :D

Opublikowano

A jakie sa kryteria.. :naughty:

Opublikowano

No ale po co Panowie te kropki? co one wogole daja? :). Jak ktoś ma do kogos problem to sie wyjaśnia osobiście a nie jak dzieci neo wyzywając sie przez internet. Siemian i Bruno spotykacie się, jeden drugiego :bicz: i obeszło by sie bez kropek, no chyba że pod okiem :decayed:

Opublikowano

A jakie sa kryteria.. :naughty:

Ej jezyk wlasnie mam sprawe - wez napisz oswiadczenie ze zrzekasz sie 1000 postow na moja korzysc a ja zrobie przywlaszczenie :D Tobie sie nic nie stanie a mi tak :D

Opublikowano

Mozemy sie zamienic.. :naughty:

Opublikowano

Dobry pomysl,

Ty widze ze napierdzielasz posty a ja bede juz czekal az dobijesz sobie do moich 12 tys :D

Opublikowano

Jak z tym stypendium..? Bo przydala by sie kasa.. :naughty: bo nawet na jedzenie nie mam.. :polew:

Opublikowano

zawsze chciałem allroada ale raz za drogi był, dwa za dużo pali i części za drogie, a moja niunia póki co daje radę :naughty:

o przepraszam, jako oddany wielbiciel (i mam nadzieję przyszły użytkownik) allroadów upominam Cię :tongue4: gdyż 2.5 tdi w tej budzie naprawdę nie pali dużo, zapewne mniej niż Twoje 1.8T - zapytaj Piotrusia z AKP na przykład :)

Opublikowano

zawsze chciałem allroada ale raz za drogi był, dwa za dużo pali i części za drogie, a moja niunia póki co daje radę :naughty:

o przepraszam, jako oddany wielbiciel (i mam nadzieję przyszły użytkownik) allroadów upominam Cię :tongue4: gdyż 2.5 tdi w tej budzie naprawdę nie pali dużo, zapewne mniej niż Twoje 1.8T - zapytaj Piotrusia z AKP na przykład :)

rozmawiałem z Piotrem bo serwisuje u niego swoje, jego pali więcej :tongue4:
Opublikowano

no 1.8 T jeżdżone dynamicznie po miescie to 12-15 litrów i niech mi nikt głupot nie mówi że mu pali mniej :evil:

Opublikowano

zawsze chciałem allroada ale raz za drogi był, dwa za dużo pali i części za drogie, a moja niunia póki co daje radę :naughty:

o przepraszam, jako oddany wielbiciel (i mam nadzieję przyszły użytkownik) allroadów upominam Cię :tongue4: gdyż 2.5 tdi w tej budzie naprawdę nie pali dużo, zapewne mniej niż Twoje 1.8T - zapytaj Piotrusia z AKP na przykład :)

2.5 to g.no :decayed: sorki, ale taka prawda

tylko 1.9 tdi albo 1.8 T

Opublikowano

no 1.8 T jeżdżone dynamicznie po miescie to 12-15 litrów i niech mi nikt głupot nie mówi że mu pali mniej :evil:

powyżej 12 prawie nigdy nie mam :gwizdanie:
Opublikowano

no 1.8 T jeżdżone dynamicznie po miescie to 12-15 litrów i niech mi nikt głupot nie mówi że mu pali mniej :evil:

powyżej 12 prawie nigdy nie mam :gwizdanie:

jeżdzone dynamicznie masz napisane przeciez :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

powitał. Własnie wróciłem z Bielskiego spocika. Ale mam jakoś dobry humor :naughty::decayed:

Opublikowano

>PABLO, mam prośbę do człowieka z branży czyli Ciebie. Jest w MM taka navi Manta z BT (bodajże GPS 050 ?). Czy mógłbyś na spokojnie (nie pilne) sprawdzić jak to się komunikuje z komórką i np. jaka jest jakość rozmowy przez nią (mikrofon+wbudowany głośnik, czy da się gadać czy raczej ani nie zrozumiesz co ktoś mówi ani ciebie nie słyszą wyraźnie). Ew. dodatkowa prośba ale to już byś ją musiał wziąść do auta na 30 sekund i zobaczyć czy zmieści się w b5 pomiędzy kolumną kierownicy a panelem centralnym na szerokość (za wajhą od wycieraczek, mniej więcej na tej krótkiej listwie ozdobnej). Jakość nawigowania zwisa mi zasadniczo nacią od pietruszki, potrzebuje to używać jako zestaw handsfree. U nas w RZ w MM niestety jakiś umysłowo ociężały Czesio nie potrafił nawet uruchomić takiej co była na "wystawce", a powiedział, że nie będzie rozpakowywał następnego egzemplarza bo jest kurfa zapieczętowany tymi czerwonymi plastikowymi tasiemkami. Może masz jakiś dyżur w weekend to akureat będziesz miał zajęcie :wink4: . Z góry thx.

Opublikowano

Nooo to widze że dziś wesoło było :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

bardzo wesoło ale moderator czuwa.... :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.