Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za 5 minut F1 :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Jak do czwartku to jakos zniose, w czwartek na urlopik sie wybieram taki krotki wiec licze na pogode :naughty:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 12:07_________________________________________________http://w663.wrzuta.pl/film/96luWIDTn7Z/brzuszek_miesniary

Je.aniutka :good:

co to ma być ?? :wallbash:

No jakto co ?? Wybryk natury :polew:

Opublikowano

qrde jesteście wielcy :notworthy: :notworthy: :notworthy:

jutro bede dzwonił po skodach i seatach :) tam mogą mieć najtaniej :)

Opublikowano

Zgadzam się Ziom, też go darzę szacunkiem, ale nie w taką pogodę i na listość boską nie na Wiankach ;)

z łaski swojej puść mi szczałkę, jeśli się dotoczę na Kazika to może jednego obalimy wznosząc toast za L.K. :kox: :>

663-3000-23

pozdro :wink4:

Oj, niestety dopiero teraz przeczytałem...

O 19.30 już byłem w Pozytywce...

Opublikowano

:hi:

Oglądamy F1 :evil:

Opublikowano

Kubek ciezki woz i twarde opony ma;/

Opublikowano

Zawsze mnie zastanawialo jak sa przymocwane te nakladki na przednich kolach ze sie nie obracaja :mysli:

http://dwumiasto.net/zdjecia/button.jpg

Opublikowano

Chłopaki z Krakowa mam do kogoś z was prośbę zamierzam kupić silnik 2.0 TDI BKD znalazłem właśnie taki w Skawinie 15km od Krakowa, problem w tym, że mieszkam we Wrocławiu :kwasny: Czy ktoś mieszkający blisko mógłby podjechać i zobaczyć w jakim stanie jest ten silnik i czy faktycznie wygląda na 30tys.przebiegu. Prośba do kogoś kto umiałby mniej więcej ocenić taki silnik. Ewentualne koszty dojazdu zwrócę. pozdr.

W skawinie??? HMMM jesli od Goscia z Allegro ktory ma login KLIMEKSERVICE i numer telefonu chyba na 503 to bardzo rzetelny gosc, osobiscie kupilem u niego juz wiele czesci , chlop robi glownie audi i jest w tym bardzo dobry, wiec najprawdopodobniej jest tak jak mowi...niestety nie znam sie na silnikach wiec raczej moja wizyta w tym nie pomoze :/[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 14:30_________________________________________________http://www.tvn24.pl/2238693,12690,0,0,1,wideo.html

Opublikowano

jutro bede dzwonił po skodach i seatach :) tam mogą mieć najtaniej :)

Jak kiedys coś kupowałem to u Danelczyka wyskoczyła mi cena 268zł, a u Bełtowskiego zapłaciłem 246zł.

Nie wiem czy tak będzie ze wszystkimi częściami.

Na pewno ktos kiedyś pisał że tania jest skoda w Bieńczycach - osobiście potwierdzić nie mogę :wink4:

qrde jesteście wielcy :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Wiemy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

polecamy się na przyszłość :wink4:

Opublikowano

qrde jesteście wielcy :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Wiemy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

polecamy się na przyszłość :wink4:

I SKROMNI :naughty:

Opublikowano

qrde jesteście wielcy :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Wiemy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

polecamy się na przyszłość :wink4:

I SKROMNI :naughty:

:wink4::cool1:

Opublikowano

:siema:

qrde jesteście wielcy :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Wiemy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

polecamy się na przyszłość :wink4:

I SKROMNI :naughty:

:wink4::cool1:

i przystojni :polew:

Opublikowano

:siema:

qrde jesteście wielcy :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Wiemy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

polecamy się na przyszłość :wink4:

I SKROMNI :naughty:

:wink4::cool1:

i przystojni :polew:

i w ogole tak łannie sie ubieramy :)

Opublikowano

:siema:

qrde jesteście wielcy :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Wiemy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

polecamy się na przyszłość :wink4:

I SKROMNI :naughty:

:wink4::cool1:

i przystojni :polew:

i w ogole tak łannie sie ubieramy :)

I chodzimy w białych butach :)

Opublikowano

Koledzy a mozecie polecic jakis zaklad zajmujacy sie klima? Mam u siebie w miasteczku dwa takie ale nie jestem pewny czy zrobia mi z klimatyzacja porzadek. Ogolnie problemy sa takie: slabe=zadne chlodzenie(uklad nabijany 2 lata temu..;/), pierwsze powietrze z nawiewu nieladnie pachnie i opoznione dzialanie klap. Tzn. przelaczajac miedzy szyba a centralnymi klapami trwa to kilka minut. Przy najblizszej okazji sprawdze dokladnie bledy na VAG'u.

Ile orientacyjnie kosztowalo by mnie doprowadzenie klimatyzacji do porzadku?

Opublikowano

Koledzy a mozecie polecic jakis zaklad zajmujacy sie klima? Mam u siebie w miasteczku dwa takie ale nie jestem pewny czy zrobia mi z klimatyzacja porzadek. Ogolnie problemy sa takie: slabe=zadne chlodzenie(uklad nabijany 2 lata temu..;/), pierwsze powietrze z nawiewu nieladnie pachnie i opoznione dzialanie klap. Tzn. przelaczajac miedzy szyba a centralnymi klapami trwa to kilka minut. Przy najblizszej okazji sprawdze dokladnie bledy na VAG'u.

Ile orientacyjnie kosztowalo by mnie doprowadzenie klimatyzacji do porzadku?

no i wszystko zepsul...

Opublikowano

Koledzy a mozecie polecic jakis zaklad zajmujacy sie klima? Mam u siebie w miasteczku dwa takie ale nie jestem pewny czy zrobia mi z klimatyzacja porzadek. Ogolnie problemy sa takie: slabe=zadne chlodzenie(uklad nabijany 2 lata temu..;/), pierwsze powietrze z nawiewu nieladnie pachnie i opoznione dzialanie klap. Tzn. przelaczajac miedzy szyba a centralnymi klapami trwa to kilka minut. Przy najblizszej okazji sprawdze dokladnie bledy na VAG'u.

Ile orientacyjnie kosztowalo by mnie doprowadzenie klimatyzacji do porzadku?

no i wszystko zepsul...

Nie On... Pablo się zagalopował z tymi butami :decayed:

P.S. Kolego tu coś poszukaj :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/malopolskie-b34.0/

Opublikowano

Zepsul? :gwizdanie:

Opublikowano

Zepsul? :gwizdanie:

Na spocie Wąski Ci pokaże jak najlepiej dojść do KFC :naughty:

Opublikowano

Przeglądnąłem te warsztaty w dziale 'Polecane' i musze po niedzieli podzwonic troche i umowic sie na jakis kompleksowy przeglad. Dodatkowo wyczytalem, ze brak czynnika chlodzacego prowadzi do zatarcia sprezarki :thumbdown: Ciekawe jakie sumki mi zaspiewaja za to.. :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.