Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

acha i jak kręcisz filmik nex to na boga w pionie nie w poziomie :cool1:

Łatwiej mu bylo tel przykleic do kierownicy tasma :naughty::decayed:

łatwiej mi się tak trzymało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Mam wrazenie ze zepsules troche start bo az obroty spadly,najlepiej strzelic z 3-4 tys :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie ze zepsules troche start bo az obroty spadly,najlepiej strzelic z 3-4 tys :)

taaa jasne wtedy obroty na 7 tys od razu a koła w miejscu :gwizdanie:

No jak odpowiednio to zrobisz to bedzie ok :wink4: Najszybszy start to strzal ze sprzegla,chyba ze sie ma kiepsie opony no to 7 tys murowane w miejscu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie ze zepsules troche start bo az obroty spadly,najlepiej strzelic z 3-4 tys :)

taaa jasne wtedy obroty na 7 tys od razu a koła w miejscu :gwizdanie:

No jak odpowiednio to zrobisz to bedzie ok :wink4: Najszybszy start to strzal ze sprzegla,chyba ze sie ma kiepsie opony no to 7 tys murowane w miejscu

najlepiej mieć Q :evil: :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi tylko o to czy nie idzie jak seria, bo nie bede co chwile jeździł na hamownie, bo on nie ma tymczasowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie ze zepsules troche start bo az obroty spadly,najlepiej strzelic z 3-4 tys :)

taaa jasne wtedy obroty na 7 tys od razu a koła w miejscu :gwizdanie:

No jak odpowiednio to zrobisz to bedzie ok :wink4: Najszybszy start to strzal ze sprzegla,chyba ze sie ma kiepsie opony no to 7 tys murowane w miejscu

najlepiej mieć Q :evil: :evil:

:notworthy: Moze juz niebawem :gwizdanie: 1,8T 150km 8,3sek=100km/h U ciebie jest cos kolo 7,5 wiec moze masz 155km :decayed: Joke ciezko stwierdzic po filmiku najlepiej sie ustawic z seryjna 1,8T i taka po chipie wtedy jest to najbardziej miarodajne.Ja stawiam na cos kolo 170km
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhh moje pytanie zginelo w gaszczu aplauzow dla fury nexa.. fakt jest za***ista.. :slina:

---added---

Pozwole sobie powtorzyc:

Z ta moja klimatyzacja w miescie powiedzieli 150 zl+filtr. Odgrzybienie, szczelnosc, wymiana oleju w sprezarce(??) i nabicie czynnika. Do tego w zaleznosci co bedzie z tymi klapkami jakas tam kwota. Co myslicie o takich cenach? W zakladzie tym paru znajomych robilo jakies drobne przeglady i nie narzekali.. Na co zwrocic uwage przy takiej robocie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nex...po tym programie to juz napewno mi nie dasz rady :), tu jeszcze na 3 bedziesz mielil :)[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 20:34_________________________________________________Przyjezdzaj w czwartek na bora o 22 :) pod MC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :hi:

Koledzy w miesiącu zarobiłem już 3 mandaciki i mam 11pkt - a że jeżdżę trasa Krk - Tbg pomyślałem że może CB radyjko by się zdało ale w tym temacie jestem zielony - pytanie -czy CB zapobiegłby bliskim spotkaniom z niebieskimi, jakie najlepsze(radio i antenka-dł?) no i jakiego rzędu wydatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniden 520XL i jakis lemm to z tanszych zestawow(okolo 400 zl). Mam i sobie chwale.. ewentualnie johny president II i do tego jakas antenka presidenta.. to juz koszt rzedu 700 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniden 520XL i jakis lemm to z tanszych zestawow(okolo 400 zl). Mam i sobie chwale.. ewentualnie johny president II i do tego jakas antenka presidenta.. to juz koszt rzedu 700 zl.

O CB z allegro za 250 zestawy zapomnieć muszę chyba. A antenkę jak długą i czy na magnes - gdzie najlepiej zamontować dach czy klapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko president, moze byc magnes, dlugosc nie ma znaczenia, dobrze zestrojona antenka to nawet najkrotsza to Ci z 3km poleci, a przed misiaczkami tyle Ci wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zupelnosci wystarcza okolo 1 metra. Na magnes jest mniej inwazyjna metoda montazu. Ja po starym wlascicielu mialem uchwyt przymocowany na klapie na stale wiec nie kombinowalem z magnesem. Generalnie antenki z magnesem sa troszke gorsze przez to, ze maja gorszy punkt styku z karoseria. Ale sa to tak niewielkie roznice, ze wrecz trudne do wychwycenia. Moj braciszek ma bodajze sirio ml-100 i tego unidena i sobie takze chwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nex...po tym programie to juz napewno mi nie dasz rady :), tu jeszcze na 3 bedziesz mielil :)[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 20:34_________________________________________________Przyjezdzaj w czwartek na bora o 22 :) pod MC

KERCZI 21 rybitwy i pozniej bora :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...