Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

może pan z renówki miał znajomości to się przyłożyli, a Tobie wgrali program z lodówki albo zmywarki :polew:

przeciez Ty tez masz program vtechowski z tego co pamietam na wykresie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Janusz...

jako że się dość dobrze znamy, pozwól, że zapytam prosto z mostu :decayed:

Masz compoty, aligatora i pare innych uznanych marek na Śląsku - na uja Ci ten Wałtech :decayed: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, ja w V-techu byłem tylko na hamowni. Program jest CompSportowski :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, ja w V-techu byłem tylko na hamowni. Program jest CompSportowski :>

aaa, ale i tak masz niutów naje.ane jakby wyszło z v-techu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własn

Janusz...

jako że się dość dobrze znamy, pozwól, że zapytam prosto z mostu :decayed:

Masz compoty, aligatora i pare innych uznanych marek na Śląsku - na uja Ci ten Wałtech :decayed: ?

Heh, rex ubiegłeś mnie,

właśnie o to samo miałem zapyać...

Czemu nie CompSport np...???[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 18:47_________________________________________________

nie, ja w V-techu byłem tylko na hamowni. Program jest CompSportowski :>

aaa, ale i tak masz niutów naje.ane jakby wyszło z v-techu :wink4:

No tak chłopakom wyszło. Choć hamowni z Vtechu też do konca nie wierze.

Jak dobrze pójdzie to na jesień będzie nowa suszara to program też będzie nowy. Oczywiście by CompSport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamownii Wałtechu można wierzyć jeśli chodzi o moc, może i nawet ciut zaniża, ale na pewno nie jest miarodajna jeśli chodzi o moment.

Myślę, że przekłamuje o jakieś 3-5%, jak czasami nie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo miałem już program w Vteju to teraz robiłem tylko korekte :) auto śmiga aż miło od 2albo 3 wiosen na programie z ów firmy i jest OK, także teraz korekte miałem za 2stówki to sie nie zastanawiałem :wink4:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 18:56_________________________________________________rexiu i to robiłem program wtedy kiedy Ty robiłeś program do B6 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamownii Wałtechu można wierzyć jeśli chodzi o moc, może i nawet ciut zaniża, ale na pewno nie jest miarodajna jeśli chodzi o moment.

Myślę, że przekłamuje o jakieś 3-5%, jak czasami nie lepiej.

To samo mi powiedział Patryk z Compsportu. Że jeśli chodzi jeszcze o watrości to mogą być przybliżone, ale przebiegiem krzywych żebym się w ogóle nie sugerował bo w Vtechu bajki wychodzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo miałem już program w Vteju to teraz robiłem tylko korekte :) auto śmiga aż miło od 2albo 3 wiosen na programie z ów firmy i jest OK, także teraz korekte miałem za 2stówki to sie nie zastanawiałem :wink4:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 18:56_________________________________________________rexiu i to robiłem program wtedy kiedy Ty robiłeś program do B6 :tongue4:

Pamiętam, pamiętam ;)

Ja od tamtego czasu bardzo zmieniłem zdanie na ich temat, troche poczytałem i mi wystarczyło ;)

Ale w takim przypadku, jaki przedstawiłeś - rozumiem Cię. Pewnie bym zrobił to samo, ale tylko mając auto z koncernu VAG. Subaraka bym za żadne pieniądze im nie dał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ch.j :wallbash: poprawili serie o 10koni i 20niutów (i to tylko w niewielkim przedziale) także teraz wgrywają serie i jadymy nazot po 12h siedzenia :confused4: także Kerczi odezwij sie w czwartek jak będziesz w Kato :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ch.j :wallbash: poprawili serie o 10koni i 20niutów (i to tylko w niewielkim przedziale) także teraz wgrywają serie i jadymy nazot po 12h siedzenia :confused4: także Kerczi odezwij sie w czwartek jak będziesz w Kato :hi:

jakoś mnie to nie dziwi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może znacie jakiegoś speca co ogarnie silnik 2.0T w lagunie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może znacie jakiegoś speca co ogarnie silnik 2.0T w lagunie ??

To chyba nie dla tego miszcza kierownicy :polew: :polew: :polew: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego tak narzekacie na V-tech? Powaznie pytam. Cuber mówił że sa bardzo dobzi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milion wątków na milionie for :)

Moja ostatnia wizyta, kiedy jedynie chciałem się zhamować:

spotkałem 2 gości (jeden A3, drugi Octavia), którzy przyjechali na korektę i wgranie serii, bo za każdym razem coś się działo (a to auto spalało w cholerę, a tu silnik popadał w straszne drgania itp. itd.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego tak narzekacie na V-tech? Powaznie pytam. Cuber mówił że sa bardzo dobzi :mysli:

Wybaczymy mu to... :naughty:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 19:57_________________________________________________A tak na poważnie to Cuber to jest inna historia. Zna właściciela to może się przykładają do jego auta. Reszte olewają.

Zresztą z tego co się orientuje to na początku też mu coś źle wgrali i poprawiali potem, ale moge się mylić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie to Cuber to jest inna historia. Zna właściciela to może się przykładają do jego auta. Reszte olewają.

Zresztą z tego co się orientuje to na początku też mu coś źle wgrali i poprawiali potem, ale moge się mylić.

Pozdrawiam

hmmmm ale kogo olewają ? podaj przykłady :naughty: Ja nie znam nikogo z krakowa i okolic komu coś zj***li :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 21:54_________________________________________________

Hamownii Wałtechu można wierzyć jeśli chodzi o moc, może i nawet ciut zaniża, ale na pewno nie jest miarodajna jeśli chodzi o moment.

Myślę, że przekłamuje o jakieś 3-5%, jak czasami nie lepiej.

Przekłamuje :mysli: ??

Dlaczego owa hamowania ma wiekszą powtarzalnośc wyników niż Macha ??

Dlaczego TUV niemiecki zakupił od nich 3 hamownie ? Dlaczego Koncern z Wolsburga zakupił 5 hamowni ?

Zrobiła się opinia bez podstawnie :gwizdanie: kazdy coś gdzieś słyszał tylko nie wiadomo gdzie :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...