Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:siema::decayed:
Opublikowano

MacinJ dalej chcesz kiere do RS4?? Bo jest do sprzedania, coprawda najpierw Waski oglada ale jak cos to jest...[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 12:24_________________________________________________

:siema::decayed:

jol...

Opublikowano

MacinJ dalej chcesz kiere do RS4?? Bo jest do sprzedania, coprawda najpierw Waski oglada ale jak cos to jest...[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 12:24_________________________________________________

:siema::decayed:

Narazie odpuszczam , bo ma teraz wydatków , których nie planowałem. Cały czas szukam ori lotki s4 :naughty:

jol...

Opublikowano

Kerczi jak tam motor .... lśni :naughty:

Opublikowano

daje rade, dzisiaj jeszcze poprawka, ale ten Twoj srodek miazdzy system, jak sie on nazywa?[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 12:55_________________________________________________http://motoryzacja.interia.pl/news/uwaga-nowy-wyglad-drogowki,1330399

Opublikowano

Siema :)

Opublikowano

Siema :)

hello, sprzedales RSowoz?

Opublikowano
:no:
Opublikowano

wam też dziś auta zamulają? porazka, dopiero teraz widać jak dodatkowy IC jest potrzebny

Opublikowano
  • Autor

wam też dziś auta zamulają? porazka, dopiero teraz widać jak dodatkowy IC jest potrzebny

dlatego nie jeźdzę w godzinach 10-18 :decayed:

Opublikowano

wam też dziś auta zamulają? porazka, dopiero teraz widać jak dodatkowy IC jest potrzebny

dlatego nie jeźdzę w godzinach 10-18 :decayed:

ja juz czytam i szukam FMICA i będe rezał bo padaka straszna, rano sie jedzie ale teraz porazka[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 16:17_________________________________________________wie ktoś ile kosztuje nadkole lewe od audi S4/RS4 B5? i czy S4 ma takie same wloty powietrza jak RS4 i czy oba podejdą

Opublikowano

daje rade, dzisiaj jeszcze poprawka, ale ten Twoj srodek miazdzy system, jak sie on nazywa?[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 12:55_________________________________________________http://motoryzacja.interia.pl/news/uwaga-nowy-wyglad-drogowki,1330399

....... :mysli:Hmmmmy środek się nazywa ,,SIEDEM CUDÓW,, http://www.olejesamochodowe.com.pl/go/_info/?user_id=DI5&lang=pl

OK TO DLA WSZYSTKICH PIOTRKÓW I PAWŁÓW WSZYYYYSTKIEGO NAJLEPSZEGO.. :decayed: :decayed:

Opublikowano

ja tez bede zakładał fmica, chociaz mam 2 smice to i tak w 80 % są zakryte przez halogeny i zderzak

aaa i do nexa i biedrucha, jednak 209 i 225 KM to to samo, tylko róznią sie kompem :naughty:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 17:00_________________________________________________

wam też dziś auta zamulają? porazka, dopiero teraz widać jak dodatkowy IC jest potrzebny

dlatego nie jeźdzę w godzinach 10-18 :decayed:

ja juz czytam i szukam FMICA i będe rezał bo padaka straszna, rano sie jedzie ale teraz porazka[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 16:17_________________________________________________wie ktoś ile kosztuje nadkole lewe od audi S4/RS4 B5? i czy S4 ma takie same wloty powietrza jak RS4 i czy oba podejdą

koło 100 zł

Opublikowano

miałem dziś jechać hamować auto ale przy tej pogodzie to nie ma sensu. żal k**wa

Opublikowano

miałem dziś jechać hamować auto ale przy tej pogodzie to nie ma sensu. żal kurfa

Czemu żal?

Niezależnie od hamowni zawsze masz opcję jazdy z normą DIN.

Opublikowano

koło 100 zł

w ASO?

Opublikowano

przeciez i tak masz tam nawiew

nie sztuka pojechac na hamownie jak jest - 10 stopni :decayed:

Opublikowano

miałem dziś jechać hamować auto ale przy tej pogodzie to nie ma sensu. żal kurfa

Czemu żal?

Niezależnie od hamowni zawsze masz opcję jazdy z normą DIN.

bo wiem jak mi wyszło jak ostatnio hamowałem przy 18 stopniach pierwszy pomiar a przy 26 bodajże czy 28 w tym samym czasie drugi. W pomieszczeniu sie nagrzało i pierwszy pomiar to 148 a drugi bodajze 142 czy 141. Mam wykresy w aucie. Nawet sam koles mówił mi że przez temp.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.