Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jesli dobrze pamietam to pani o imieniu Magda byla z toba w Bukowinie???Bo mam jej identyfikator ze zlotu,a ona zapewne ma moj :)

:mysli:

Ty lepiej nie myśl tylko :naughty:

Nie mysl tylko oddaj moj identyfikator :polew:

Ale to nie ta Magda :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jesli dobrze pamietam to pani o imieniu Magda byla z toba w Bukowinie???Bo mam jej identyfikator ze zlotu,a ona zapewne ma moj :)

:mysli:

Ty lepiej nie myśl tylko :naughty:

Nie mysl tylko oddaj moj identyfikator :polew:

Ale to nie ta Magda :naughty:

też bym tak powiedział :polew: :polew:

Opublikowano

Jesli dobrze pamietam to pani o imieniu Magda byla z toba w Bukowinie???Bo mam jej identyfikator ze zlotu,a ona zapewne ma moj :)

:mysli:

Ty lepiej nie myśl tylko :naughty:

Nie mysl tylko oddaj moj identyfikator :polew:

Ale to nie ta Magda :naughty:

To ja juz nie wiem :gwizdanie:
Opublikowano

hello

to ja zeby nie dolewac oliwy do ognia to juz nie pytam jak to sie stalo :kox:

Opublikowano

hello

to ja zeby nie dolewac oliwy do ognia to juz nie pytam jak to sie stalo :kox:

:gwizdanie: kto to wie teraz

Opublikowano

:hi:

Krakusy :)

Kepasa jak zainteresowanie furką - daj mi cene na PW ( w razie jakby ktoś ze znajomych szukał ) :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

joł :hi:

jak tak sobie patrze na samochody to znowu wyjdzie na to ze nie kupie sobie Q :confused4:

3.0 TDi Q jest k**ew.sko drogie a 2.0 tdi jak na lekarstwo

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

hello

to ja zeby nie dolewac oliwy do ognia to juz nie pytam jak to sie stalo :kox:

:gwizdanie: kto to wie teraz

Ty tu nie podkręcaj :decayed:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 12:00_________________________________________________oddam ten identyfikator :kox: [br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 12:01_________________________________________________

joł :hi:

jak tak sobie patrze na samochody to znowu wyjdzie na to ze nie kupie sobie Q :confused4:

3.0 TDi Q jest k**ew.sko drogie a 2.0 tdi jak na lekarstwo

a s3 nie fajne już? przecież 2.0 tdi podobno nie za fajne... nie wolisz benz?

Opublikowano

Nie oddawaj na nastepnym zlocie dostane nowy :decayed: A 1.9 w B7 tez ciezko dopasc?

Opublikowano
  • Autor
:bry:
Opublikowano
:hi: sokolnh bedziesz w leasing brał, przemyślałeś już tą decyzję. ??? Nie zawsze się to opłaca, a utko do pewnego czasu nie jest Twoje tak naprawde. :confused4:
Opublikowano

a s3 nie fajne już? przecież 2.0 tdi podobno nie za fajne... nie wolisz benz?

s3 fajne, za***iście mi sie nim jezdzi

no te 2.0 tdi mają kiepską opinie

a jesli benzyna to 2.0T

Nie oddawaj na nastepnym zlocie dostane nowy :decayed: A 1.9 w B7 tez ciezko dopasc?

nie trudno, ale rezac to to znowu zeby jezdziło

:hi: sokolnh bedziesz w leasing brał, przemyślałeś już tą decyzję. ??? Nie zawsze się to opłaca, a utko do pewnego czasu nie jest Twoje tak naprawde. :confused4:

wstepnie przemyslana, reszta zalezy od oferty leasingowej

Opublikowano

:bry:

joł

Opublikowano

Witam wszystkich

Mam pytanie czy jest ktoś z okolic Kurdwanowa, lub P

iaski Nowe, jechałem kiedyś tamtędy a dokładnie ul. Sporną i a. Bochenka i w miejscu gdzie praktycznie by sie wydawało że jest koniec drogi (wąsko jak diabli) byłmały warsztacik gdzie robili tylko audi. Czy wie ktoś co to za warsztat?

Opublikowano

Sokol , dzwoniłeś ?

Opublikowano

a propos leasingu... na używany samochodzik nie będzie raczej miodowych ofert... ale jak nie popytasz to się nie przekonasz... możesz spróbować w różnych firmach na raz, będziesz miał porównanie...

Opublikowano

joł :hi:

jak tak sobie patrze na samochody to znowu wyjdzie na to ze nie kupie sobie Q :confused4:

3.0 TDi Q jest k**ew.sko drogie a 2.0 tdi jak na lekarstwo

nie poddawaj się z tym szukaniem Q :wink4:

Opublikowano

Jesli nie wchodzi w gre auto za gotowke to tylko LEASING.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.