Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

joł :hi:

jak tak sobie patrze na samochody to znowu wyjdzie na to ze nie kupie sobie Q :confused4:

3.0 TDi Q jest k**ew.sko drogie a 2.0 tdi jak na lekarstwo

a po wór Ci b6 lift (czyli b7), mało to porządnych AVF?

szczerze to bym wolał, ale jesli chodzi o leasing to musi byc max 2004 rocznik

dzisiaj sie dowiem jak to bedzie wygladało, czy lepiej wyłożyć gotówke czy leasing i wrzucac go w koszta

Opublikowano

s4 odpada :no:

Opublikowano

joł :hi:

jak tak sobie patrze na samochody to znowu wyjdzie na to ze nie kupie sobie Q :confused4:

3.0 TDi Q jest k**ew.sko drogie a 2.0 tdi jak na lekarstwo

a po wór Ci b6 lift (czyli b7), mało to porządnych AVF?

BO tego Wora nie dostaniew leasingu, min na chwile obecna musi kupic 2006 si calafo?!

Opublikowano

Kamil a możesz zdradzić jakiego rzędu cena to max. ma być?

Opublikowano

Kamil, jesli bierzesz na firme i potrzebujesz koszty to najbardziej IMHO oplaca sie leasing. Sprawdzalem rozne leasingi i wg najbardziej oplaca sie w EFL, maja siedzibe na ul. Lea 112, gdybys chcial kontakt do laski to mam fajna w EFLu.

W zaleznosci na ile rat wezmiesz samochod to tez taki musi byc rocznik, z tego co wiem to na dzien dzisiejszy musisz kupic min. 2006 bo auto bo zakonczeniu okresu leasingu nie moze byc starsze niz 7lat. Z plusow doplacasz jedynie niecale 5% w skali roku do kwoty czyli nie da Ci takich warunkow zaden bank no i ze nie wspomne juz ze wszystko robisz z Auto CASCO , kazda najmniejsza ryske bo ubezpiecza EFL czyli ma full znizek i przy ewentualnych szkodach nie tracisz ich, AC+OC jest wliczone w rate leasingowa, chyba nie mozna wiecej chciec.

Powodzenia

Opublikowano

O w d*pę, to padaki 2006 quattro są droższe niż Legacy Kombi tdi póltoraroczne z gwarancją (wiosną widziałem w DE przy salonie Subaru - więc na pewno idzie wyrwać taniej, prod. luty 2008, 55 tysi, 15.500 Euro brutto)

Opublikowano

przy leasingu 3 letnim moge wziac samochod z max 2004 ale tylko z komisów itp[br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 10:48_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item701191445_audi_a_4_1_9tdi_131ps_kombi_s_line_okazja.html takie np tylko bez q

Opublikowano
  • Autor

Siemka Krakowiaki :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema

Opublikowano

Siema

:hi:

Opublikowano

a Wy tu piszecie coś czasami czy tylko sie witacie i żegnacie ? :decayed:

Opublikowano

a Wy tu piszecie coś czasami czy tylko sie witacie i żegnacie ? :decayed:

ostatnio tylko to :naughty:

Opublikowano

a Wy tu piszecie coś czasami czy tylko sie witacie i żegnacie ? :decayed:

Czesc Miron :polew:
Opublikowano

nuda straszna - myślę że tak do miesiąca czasu Krakowskie zanikną :(

:polew:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 13:14_________________________________________________narazie nic nie piszę że wpadnę do WAs w niedziele bo zmienicie miejsce spotkań ( muszę to zrobić z zaskoczenia :polew: )

Opublikowano

a Wy tu piszecie coś czasami czy tylko sie witacie i żegnacie ? :decayed:

Kryzys ostatnio jest i wszyscy się witają i zegnają :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.