Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego Marcin :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki wielkie za życzenia, tak, tak to dziś :) masakra , stara d*pa. A myślałem , że w dniu urodzin trochę mniej pracy będzie . Pozdrawiam :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

co tam Panowie u Was?

Ja sie kurcze wybieram do Krakowa i wybrać się nie moge. Dużo pracy, mało kasy jednym słowem.

Potwierdza się stwierdzenie że jak się pier**** to wszystko naraz.

Z autkiem też ogólnie nie moge się ostatnio dogadać.

Po wymianie EGRu w Chorwacji, przyszła kolej na kolejne wydatki.

Wczoraj poszło łożysko na wentylatorze od chłodnicy :confused4: :confused4:

Jeszcze się kręci ale traci osiowość i jak zwalnia to napieprza o obudowe.

Jakby tego było mało i żebym czasem nie miał za dużo pieniędzy to czeka mnie jutro wymiana klocków ham.

Poduchy pod silnikiem mam też wylane przydałoby się wyminić.. a kasy ni ma.

Przegub strzela że tylko czekam aż się urwie...

Turbina gwizdze i jezdze z duszą na ramieniu żeby się nie urwała... W każdym razie auto brzmi jak karetka na sygnale czasem...

Jak auto postoi pare godzin to po odpaleniu przez 5-10sek dymi na niebiesko... podobno jest to kwestia uszczelnień na wtryskach które się kończą.

Chyba żeby mnie dobić zaczeło się coś dziać niedobrego z wtryskami.

Korekcje są gigantyczne od -3 do +3 i "skaczą" po wszystkich cylindrach...

Powoli mam jużdośc tego auta...

Do tego zostało mi 4 tys km. do przeglądu i wymiany rozrządu...

No poprostu miodzio.

Sorki ale musialem sie wygadać bo mnie już kur*ica bierze...

Opublikowano

świrowałeś to teraz masz :)

Opublikowano

ale żyje się tylko raz...[br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 20:19_________________________________________________tylko szkoda że to wsystko tyle kosztuje i przyszlo jak akurat naprawde mam inne wydatki...

Opublikowano

a jeszcze niedawno niektórzy pisali, że mam uraz na punkcie BLB - a to przecież takie udane silniki :polew:

Opublikowano

no coś jest nie tak. Bo kolega kupił bliźniacze auto do mojego i miał dokłądnie te same kłopoty co ja pół roku temu (urwana chłodnica recyrkulacji spalin, sprzęgiełko alternatora... :kwasny:)

Opublikowano

kolega ma takie autko. Całkem przyjemne.

Ale mi osobiście nie do końca odpowiada design. Jakoś źle się czuje w tym wnętrzu.

Prowadzenie to już inna sprawa...

Opublikowano

Bry Pany :hi:

Opublikowano

bry

Opublikowano

:hi:

łooooo , syn marnotrawny powrócił :naughty:

ee tam marnotrawny od razu :gwizdanie:
Opublikowano

hejka

MarcinJ wszystkiego naj :hi:

Siemian kurna współczuję, faktycznie wydatki się skompensowały maksymalnie :confused4: ale dasz radę :good:

Sokół a co zrobisz z eSą?? :gwizdanie:

Opublikowano
hejka

MarcinJ wszystkiego naj hi

podziękował ślicznie. :notworthy:

Opublikowano

hejka

MarcinJ wszystkiego naj :hi:

Siemian kurna współczuję, faktycznie wydatki się skompensowały maksymalnie :confused4: ale dasz radę :good:

Sokół a co zrobisz z eSą?? :gwizdanie:

no sprzedaje :)

Opublikowano
  • Autor

Sokol a ile chcesz za tą eSkę :wink4:

Opublikowano

35

Opublikowano
  • Autor

sporo :gwizdanie:

Opublikowano

musi kupic za eske b6 :polew: :>, sokolnh nie rozumiem ciebie teraz

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.