Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale jak ese pojechales to co ja sie bede wyglupial, ja mam miejskie auto niemieckiego emeryta, wysokoprezne a nie jak wy porezane wyscigowki :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pomyslimy :gwizdanie:

:naughty: :naughty: :naughty:

I na to czekałem :decayed:

Opublikowano

ale jak ese pojechales to co ja sie bede wyglupial, ja mam miejskie auto niemieckiego emeryta, wysokoprezne a nie jak wy porezane wyscigowki :decayed:

Ty też nie bądź taki skromny :polew:

Opublikowano

ale jak ese pojechales to co ja sie bede wyglupial, ja mam miejskie auto niemieckiego emeryta, wysokoprezne a nie jak wy porezane wyscigowki :decayed:

Ale wiesz, pan z S5 biegów zmieniać nie umiał, w końcu to DSG było :wink4:

Na starcie za dużo stracił, ale nie powiem, nadrabiał, nadrabiał :)

Rzeczywiście 3.5 Bi-Turbo to jest emeryt a poczciwy leśnik to wyścigówka :decayed:

Opublikowano

zawsze moge isc za ciosem, jak przegram to stwierdze, ze ten zbyt ciezki i wezme giksera, dupe strzepie momentalnie, a co mi tam jakies s4 czy rs6, zadna roznica, moze byc ferrari i go pozamiatam :decayed:

Opublikowano

Wiedziałem, no wiedziałem, że tak to się skończy ;(

Ja tu o leśniku, o emerytach, a tu ciężkie działo wytoczone - motur ;(

Opublikowano
  • Autor

dobrej nocy Panowie :hi:

Opublikowano

a tak powaznie to chgw jak to faktycznie chodzi i do czego mozna porownac, w ksiazce mam 6,4sek ale ile ja z tego wyciagne jak jezdzic tym nie umiem, nie wiem narazie nic, do ilu krecic, jak startowac itp, chyba ze po najmniejszej linii oporu- DS- piec i niech sie dzieje co chce :>

tez lece, pozdro all

Opublikowano

Brynoc Grzegorzu :decayed:

:hi:

Również powolutku będę się zawijał.

Śpijcie pysznie :decayed::kox:

Adieu :hi:

Opublikowano

a tak powaznie to chgw jak to faktycznie chodzi i do czego mozna porownac, w ksiazce mam 6,4sek ale ile ja z tego wyciagne jak jezdzic tym nie umiem, nie wiem narazie nic, do ilu krecic, jak startowac itp, chyba ze po najmniejszej linii oporu- DS- piec i niech sie dzieje co chce :>

tez lece, pozdro all

Z czasem ogarniesz bejce :wink4:

Ale co do ustawki na kreskę to nie głupi pomysł, dobrze było by widzieć pojedynek Cuber vs Irko vs rex :)[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 01:33_________________________________________________Gasimy :hi:

Opublikowano

spokojnej.

Opublikowano

irko, 272 kunie pywnie z 600 momentu?

Może kreska :decayed: ?

a ja podjadę E60 535d i porównamy wszystkie :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

:hi:

Irko gratki furki :good: kawał konkretnej fury :wink4:

Opublikowano

Siema,widze ze jest szal na BMW :naughty: fajna 5 :kox: i nie ma jak biturbo :)

Opublikowano

dzień dobry Polacy rodacy do pracy :hi:

Opublikowano
  • Autor

dzień dobry Polacy rodacy do pracy :hi:

niektórzy mają wolny dzień :decayed:

Opublikowano

niektórzy w pracy czują sie jak na wolnym :gwizdanie:

Opublikowano

dzień dobry Polacy rodacy do pracy :hi:

niektórzy mają wolny dzień :decayed:

:hi:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.