Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to jeszcze dobre:

#4836

Kumple jechali sobie na wycieczkę rowerową jakąś dość ruchliwą drogą, jak to dość często bywa przy takich drogach stoją panienki....wiadomo jakie panienki.

Postanowili zrobić sobie bekę z jednej z nich. podjazd na rowerach

- Hej niunia, pójdziemy w las na małe co nieco za 5 dych?

- Kochany, za 5 dych to ja ci roweru popilnuje, a ty idź do lasu i sobie konia zwal

Opublikowano

to jeszcze dobre:

#4836

Kumple jechali sobie na wycieczkę rowerową jakąś dość ruchliwą drogą, jak to dość często bywa przy takich drogach stoją panienki....wiadomo jakie panienki.

Postanowili zrobić sobie bekę z jednej z nich. podjazd na rowerach

- Hej niunia, pójdziemy w las na małe co nieco za 5 dych?

- Kochany, za 5 dych to ja ci roweru popilnuje, a ty idź do lasu i sobie konia zwal

cięta riposta :polew:
Opublikowano

to jeszcze dobre:

#4836

Kumple jechali sobie na wycieczkę rowerową jakąś dość ruchliwą drogą, jak to dość często bywa przy takich drogach stoją panienki....wiadomo jakie panienki.

Postanowili zrobić sobie bekę z jednej z nich. podjazd na rowerach

- Hej niunia, pójdziemy w las na małe co nieco za 5 dych?

- Kochany, za 5 dych to ja ci roweru popilnuje, a ty idź do lasu i sobie konia zwal

ciekawe czy za 50 eurogąbek by sie zgodziła :)

Opublikowano

to jeszcze dobre:

#4836

Kumple jechali sobie na wycieczkę rowerową jakąś dość ruchliwą drogą, jak to dość często bywa przy takich drogach stoją panienki....wiadomo jakie panienki.

Postanowili zrobić sobie bekę z jednej z nich. podjazd na rowerach

- Hej niunia, pójdziemy w las na małe co nieco za 5 dych?

- Kochany, za 5 dych to ja ci roweru popilnuje, a ty idź do lasu i sobie konia zwal

ciekawe czy za 50 eurogąbek by sie zgodziła :)

Ale trzeba by bylo BiEmDabliu podjechac :decayed:
Opublikowano

Zlota i tak ja dobrze wiem ,że potrafisz dobrze jeździć w szpilkach-a ten zrujnowany przez Ciebie dywanik wyleci do śmieci :)

Opublikowano
  • Autor

:bry:

dzieje sie coś tutaj :evil:

Opublikowano

:bry:

dzieje sie coś tutaj :evil:

wojny jakieś o turbiny , Poziomek przeprosił HiRida , Łukaszr był się przywitać a tak poza tym to choooojnia :decayed: :decayed: :decayed:

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Poziomek przeprosił HiRida

i odwrotnie równiez , to to wiem a coś w kraku ciekawego :gwizdanie:

Opublikowano

Poziomek przeprosił HiRida

i odwrotnie równiez , to to wiem a coś w kraku ciekawego :gwizdanie:

Irko coś mówił żeś mu ponoć licznik skręcił :decayed::polew:

Opublikowano

ch... w to, ze skrecil tylko ze nie powiedzial :wink4:

Opublikowano

Poziomek przeprosił HiRida

i odwrotnie równiez , to to wiem a coś w kraku ciekawego :gwizdanie:

Irko coś mówił żeś mu ponoć licznik skręcił :decayed::polew:

O jedyne 150 tys km :gwizdanie: :polew:
Opublikowano

a o ile to czort go wie, stawiam, ze miedzy 70 a 80k, trafilem? :>

Opublikowano
  • Autor

hmmmm Ja nic nie skrecałem ;(

Opublikowano

ide spac. Dobranoc :hi:

Opublikowano
  • Autor

ide spac. Dobranoc :hi:

coś wczesnie :wink4:

ps. Themon Dzięki :notworthy: wiesz za co :naughty:

Opublikowano

ide spac. Dobranoc :hi:

coś wczesnie :wink4:

ps. Themon Dzięki :notworthy: wiesz za co :naughty:

w nocy ciasta :/

Ja wiem za co Themon :kox: Farciarzeeeee

Opublikowano
  • Autor

Ja wiem za co Themon :kox: Farciarzeeeee

odrazu farciarze :wink4:

Opublikowano

:naughty:

jestem w szoku , ze wy tak bez słów sie dogadujecie :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.