Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

Koledzy może głupie pytanie zadam ale ostatnio otwarłem maskę dźwignią wewnątrz auta ale nie otwierałem jest do końca, moje pytanie jest takie czy na Fisie powinno się wyświetlać że mam maskę otwartą, pozostałe elementy się odznaczają a przednia macha?

Mam pełny fis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski (co się dzieje Wąski) jaki jest orientacyjny koszt sprzęgła do mojego dwaipół? :evil:

dwaipoł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział że gasimy :kox:[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 00:32_________________________________________________http://allegro.pl/item815854224_super_fiat_126p_z_gazem_polecam.html :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski (co się dzieje Wąski) jaki jest orientacyjny koszt sprzęgła do mojego dwaipół? :evil:

ktos ma taniej :naughty: sprawdzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

nie zgodze sie ze w hucie jest najgorzej..... nie dlatego ze mieszkam tu całe życie i nic mnie przykrego nie spotkało i dobrze sie tu czuje.

Od kilku lat zauwazam ze są miejsca najbardziej zagrożone w których przestępczość jest na wysokim poziomie jak np bieżanów(ciągłe bójki pod

monopolowymi w nocy, kozłówek(patologia i alkoholizm), rżąka(pseudokibice cracovi robią swoje),

okolice rynku podgórskiego gdzie nie mozna odejśc od samochodu bo radia ida jak świeze bułeczki i oczywiście n. huta tez. pisanie ze w hucie

jest najgorzej nie znajduje potwierdzenia w statystykach.

Kilka lat temu faktycznie huta była najbardziej niebezpieczna dzis jednak wszystko sie zmienia......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co mówisz :naughty:[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 12:17_________________________________________________pamięta to ktoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol Waski :decayed: w dodatku filmok w mono :tongue4:

wracajac do huty to felgi mi chcieli ukrasc :decayed: juz mialem kola poodkrecane i kazde kolo stalo na jednej szpilce... no trzeba byc pojebancem :polew:

biezanow to to samo co np piastow, wszedzie sa ludzie normalni i zjeby ale ja dalej twierdze, ze huta ma najwiecej tych drugich i wspolczuje tym normalnym, ze musza z nimi chocby sie mijac, na szczescie coraz wiecej nowych, zamknietych osiedli powstaje, w hucie tez i poki co oddziela sie tym sposobem ziarno od plew :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 13:50_________________________________________________http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,7250655,Dzik_zranil_dwie_osoby__Zostal_zastrzelony.html :naughty:[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 14:06_________________________________________________http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ciekawostki/news/utopil-15-mln-dolarow,1396152
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...