Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

młody, dojechałes do domu to dobrze.

lepiej napisz gdzie autko zostawiłeś :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie gasimy nie gasimy

Siemian, wszystkie mozliwe dramaty drgowe moga sie zdarzyc tylko Tobie....masz Ty pecha Chlopaku...

Opublikowano

auto zostawilem na parkingu pod makro, jak wrocilismy to parking byl zamkniety :decayed:

Opublikowano

nie gasimy nie gasimy

Siemian, wszystkie mozliwe dramaty drgowe moga sie zdarzyc tylko Tobie....masz Ty pecha Chlopaku...

Przynajmniej była jakaś przygoda :kox::)

Dobra ja lece spać.

Dobrej wszystkim...

Opublikowano

Bo w końcu stara gwardia coś zaczęła więcej spamować :evil: :evil: :evil:

nie tylko stara, nie tylko!!! :evil:

obudziłam się aaa śniło mi się, śniło..... :gwizdanie:

MIłego dnia Panowie :good:

Opublikowano

Pablo ile kosztuje na ps3?

koło 1400 musisz liczyć

ja ma z głowy była kupiła :naughty: więc 1400 do przodu ? imprezka?

[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 08:17_________________________________________________

witajcie,

nie zgodzę sie z Tobą Robert odnośnie 2012, dla mnie mega pyta, naprawdę w paru momentach myslałem że im sie nie uda ... :decayed:

Pablo, beta jezdzi, jestem zadowolony

choc nabrałem ochoty na s4 b5 :)

:polew:

też tak miałem :) ja ogólnie nie lubię takich filmów

[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 08:17_________________________________________________

ja własnie wróciłem z Olkusza. Pieprznela mi opona pod Krk... Dobrze że na prostej, tylna i że przy małej prędkości...

Ale naspamowaliście...

Dobrej nocki

i TO SA używane opony kupowane na allegro :gwizdanie: tak ?[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 08:18_________________________________________________

Bo w końcu stara gwardia coś zaczęła więcej spamować :evil: :evil: :evil:

nie tylko stara, nie tylko!!! :evil:

obudziłam się aaa śniło mi się, śniło..... :gwizdanie:

MIłego dnia Panowie :good:

Miłego Aniu

Opublikowano

szczesciarz, mnie nie kupila ani byla ani obecna, sam sobie musialem kupic :tongue4:

Opublikowano

szczesciarz, mnie nie kupila ani byla ani obecna, sam sobie musialem kupic :tongue4:

:polew: to następna kupi [br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 08:21_________________________________________________kiedy wpadniesz?
Opublikowano

szczesciarz, mnie nie kupila ani byla ani obecna, sam sobie musialem kupic :tongue4:

:polew: to następna kupi [br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 08:21_________________________________________________kiedy wpadniesz?

narazie ciezki weekend mnie czeka...nie wiem pewnie w poniedzialek, pamietaj o obudowach lusterek

Opublikowano

szczesciarz, mnie nie kupila ani byla ani obecna, sam sobie musialem kupic :tongue4:

:polew: to następna kupi [br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 08:21_________________________________________________kiedy wpadniesz?

narazie ciezki weekend mnie czeka...nie wiem pewnie w poniedzialek, pamietaj o obudowach lusterek

:drunk: wypij za wąskiego :wink4:
Opublikowano

:hi: dzień dobry spamerzy

czyli co, warto ten 2012 zobaczyć w kinie?

Opublikowano

szczesciarz, mnie nie kupila ani byla ani obecna, sam sobie musialem kupic :tongue4:

:polew: to następna kupi [br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 08:21_________________________________________________kiedy wpadniesz?

narazie ciezki weekend mnie czeka...nie wiem pewnie w poniedzialek, pamietaj o obudowach lusterek

:drunk: wypij za wąskiego :wink4:

niestety nie tak ciezki... :/[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 08:53_________________________________________________

:hi: dzień dobry spamerzy

czyli co, warto ten 2012 zobaczyć w kinie?

IMHO nie warto...jeszcze wieksza bajeczka od Bonda

Opublikowano

dzis znowu poszło a4 z krakowa :(

Opublikowano

dzis znowu poszło a4 z krakowa :(

oooooooooo Wąski co si e dzieje :polew:[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 09:03_________________________________________________

:hi: dzień dobry spamerzy

czyli co, warto ten 2012 zobaczyć w kinie?

warto
Opublikowano

:hi:

auto zostawilem na parkingu pod makro, jak wrocilismy to parking byl zamkniety :decayed:

Przed 24 zamykają już tam parking także na drugi raz zostaw auto na parkingu z tyłu dla pracowników :tongue4:

Opublikowano

Pablo a skad wiesz??? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi: dzień dobry spamerzy

czyli co, warto ten 2012 zobaczyć w kinie?

jasne że warto iść :good:

Bry all

Opublikowano

:hi: dzień dobry spamerzy

czyli co, warto ten 2012 zobaczyć w kinie?

jasne że warto iść :good:

Bry all

:hi:

No to jak zielonego film nie wkurwił to można śmiało iść :decayed:

Opublikowano

:hi: dzień dobry spamerzy

czyli co, warto ten 2012 zobaczyć w kinie?

jasne że warto iść :good:

Bry all

Bry Mr. Green

Opublikowano

TUKAN bo do wieczora będziesz czytał ten spam :decayed: :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.