Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: wszystkim, dzieje sie tu co?!
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: wszystkim, dzieje sie tu co?!

dzieje Karol. Wisła przegrała i jedni piją ze smutku ale są i tacy co się opijają ze szczęścia :drunk:
Opublikowano

SIema dzieki za spota :) Panowie padła propozycja zeby sie przejechac na Tor pod Czestochowe :naughty: Moze bysmy pojechali w jakis ładny dzien :gwizdanie:

Opublikowano

SIema dzieki za spota :) Panowie padła propozycja zeby sie przejechac na Tor pod Czestochowe :naughty: Moze bysmy pojechali w jakis ładny dzien :gwizdanie:

rowniez dzieki :) dajcie znac kiedy sie wybieracie, pojade popatrzyc :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Panowie padła propozycja zeby sie przejechac na Tor pod Czestochowe :naughty: Moze bysmy pojechali w jakis ładny dzien :gwizdanie:

:good:

Opublikowano

Panowie padła propozycja zeby sie przejechac na Tor pod Czestochowe :naughty: Moze bysmy pojechali w jakis ładny dzien :gwizdanie:

:good:

:good: byle szybko póki jestem na letnich :evil:
Opublikowano

a do mnie po nocach to się wydzwania!!!! :evil:

zostaw numer to ja w dzien bede dzwonil :naughty:

Opublikowano

wróciłeś ? czy z krainy słońca nadajesz :decayed:

Opublikowano

wrocilem dzisiaj :wink4:

Opublikowano

:hi: wszystkim, dzieje sie tu co?!

dzieje Karol. Wisła przegrała i jedni piją ze smutku ale są i tacy co się opijają ze szczęścia :drunk:

no to zdrowie jednych i drugich

Opublikowano

złota77 oglądanie sie za innymi a dzwonienie to chyba różnica :gwizdanie:

dodajmy ze dzwoniłem raz

Opublikowano

No to dawac jakies propozycje,terminy a nasz kolega JarekS4 zacznie działac :)

Opublikowano

to moze założyc osobny wątek :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie looknalby mi ktos w etce jakie oznaczenie maja zarowki dzienne LED w a8 i ew. ile kosztuja

Opublikowano

witam panowie

dzięki za spota

Opublikowano

Panowie ktos moze polecić jakąś starszą gierke na PC co by mi ruszyła nie wiem moze cos w stylu Queke 3, UT lub DOOM....jakas strzelanka dobra? z góry dziękuje

Opublikowano

sieciowa?

mozesz probowac RTCW, CoD, MoH itp lub nakladki sieciowe-urban terror(Q3), counter strike (UT)

Opublikowano

Panowie ktos moze polecić jakąś starszą gierke na PC co by mi ruszyła nie wiem moze cos w stylu Queke 3, UT lub DOOM....jakas strzelanka dobra? z góry dziękuje

WOLFENSTEIN :polew:

Opublikowano

wolfenstein chyba troche za stary :polew: ale dzieki Kerczi za pomysł :decayed:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 00:47_________________________________________________

sieciowa?

mozesz probowac RTCW, CoD, MoH itp lub nakladki sieciowe-urban terror(Q3), counter strike (UT)

thx :good:

Opublikowano

wolfenstein chyba troche za stary :polew: ale dzieki Kerczi za pomysł :decayed:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 00:47_________________________________________________

sieciowa?

mozesz probowac RTCW, CoD, MoH itp lub nakladki sieciowe-urban terror(Q3), counter strike (UT)

thx :good:

a powaznie mowiac to jest chyba juz jakis duzzzo nowszy[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 00:50_________________________________________________

i to wyglada na calkiem calkiem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.