Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

na ja nie pamiętam przez dwa lata żeby ktoś przyjechał 2 raz jak już mu się podpieło VAGa na pierwszym spocie , w dodatku po pierwszym poście w wątku :gwizdanie:

stąd wynika osąd , z doświadczenia :wink4:

.................smutne.................ale prawdziwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

ja przyjechałem pierwszy raz bo tez miałem problem z autem, miałem nadzieje ze ktoś mi pomoże, a na pierwszym nie, wiec pojechałem na drugiego, wtedy murzyn dysponował vagiem i zrobił mi logi, ale jak pozniej okazało on i tak chu.a wiedział, wiec sam zaczałem grzebać i zdobywać doświadczenie, no ale spodobała mi sie i tak atmosfera na spocie i zacząłem jezdzic, chociaz na początku jest zawsze dziwnie jak stoi grupa ludzi w kółku którzy sie znają, a Ty próbujesz cos zagadać

co nie zmienia też faktu ze wiele osob przyjezdza na spota zeby tylko zvagowac samochód

mysle ze fajnie by było, za to ze ktos zvagował czyjes auto, poswiecił czas i pomogł, przyjechac na spota z jakims piwem i było by git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil , jak ktoś nie szuka interesu tylko miło spędzić czas to przyjedzie i drugi , trzeci i pięćdziesiąty raz...

Każdy z nas to przechodził na początku więc się nie rozczulaj wywłoko :decayed:

Poza tym sam mi kiedyś mówiłeś że nie bierzesz VAGa na spoty bo się opędzić nie możesz od ludzi którzy przyjeżdzają tylko na VAGa :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 23:20_________________________________________________

Już dobrze skoro to dla was taki problem to luzik :gwizdanie:

Myślałem, że ktoś w okolicy ma to mógłby pomóc ale spoko.

Widocznie stara zasada umiesz liczyć licz na siebie pozostaje na czasie.

Pozdro

ale odezwiesz się jeszcze kiedyś Kolego? Czy już tu nie zajrzysz?

Oczywiście zapraszmy na spota :rolleyes:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 23:21_________________________________________________Umiesz liczyć - licz na siebie - niezłe

ja znam inne

jak trwoga to do Boga :naughty:

Szkoda że wcześniej jak nie miałeś potrzeby to się tu nie odezwałeś , zresztą nie ważne.

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu kolega Solaris1984 dopiero 3 miesiące na forum - może nie miał okazji bycia wcześniej - ale nie mi to oceniać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dobrze skoro to dla was taki problem to luzik :gwizdanie:

Myślałem, że ktoś w okolicy ma to mógłby pomóc ale spoko.

Widocznie stara zasada umiesz liczyć licz na siebie pozostaje na czasie.

Pozdro

osobiście nie jestem z KR ale zapraszam - atmosfera :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil wiesz za darmo umarło :naughty:

Piwko na pewno nie jedno by się znalazło.

Wiecie na spoty to się nawet nie mogę zdecydować bo i na krakowskie i na śląskie mam ponad 40km

A wpisowe ile skrzynek tak wogóle :wink4:

no i zaczynasz mówić rozsądnie :decayed:

Jest taka tradycja że każdy "nowy" stawia kubełek z KFC :naughty:

[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 23:29_________________________________________________zawsze było i jest za darmo Kolego , ale na troszkę innych zasadach ...

Nikt od nikogo nigdy grosza nie wziął za VAGa , przynajmniej ja nigdy nie słyszałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil wiesz za darmo umarło :naughty:

Piwko na pewno nie jedno by się znalazło.

Wiecie na spoty to się nawet nie mogę zdecydować bo i na krakowskie i na śląskie mam ponad 40km

A wpisowe ile skrzynek tak wogóle :wink4:

bez przesady - nie ma potrzeby worzenia żadnych skrzynek :wink4:

sklep jest na miejscu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to 40 km, to ja kamieniem dalej rzuce , :gwizdanie: jak sie stesknie za tymi mordami to jade ponad 100 km

, a jak jestem w kraku i mam czas to jestem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil wiesz za darmo umarło :naughty:

Piwko na pewno nie jedno by się znalazło.

Wiecie na spoty to się nawet nie mogę zdecydować bo i na krakowskie i na śląskie mam ponad 40km

A wpisowe ile skrzynek tak wogóle :wink4:

no i zaczynasz mówić rozsądnie :decayed:

Jest taka tradycja że każdy "nowy" stawia kubełek z KFC :naughty:

[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 23:29_________________________________________________zawsze było i jest za darmo Kolego , ale na troszkę innych zasadach ...

Nikt od nikogo nigdy grosza nie wziął za VAGa , przynajmniej ja nigdy nie słyszałem..

grosza to może nie - ale nie mów za co B6 kupiłeś :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grosza to może nie - ale nie mów za co B6 kupiłeś :gwizdanie:

ale on nie umie nawet painta włączyć :>

Rafał , bo Ciebie mam od tego :naughty:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 23:35_________________________________________________

aha miron myśle ,żę nie ma Cie w niedziele , bo chciałbym się zjawić. :>

:polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 23:35_________________________________________________ :hi: Ogruś :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha miron myśle ,żę nie ma Cie w niedziele , bo chciałbym się zjawić. :>

możesz wpadać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiecie jak słusznie kolega z Knurowa zauważył to dopiero 3 miechy na forum i jednocześnie z audi.

Wcześniej pisałem na pw do klku osób z okolic bo szukałem mechanika dobrego w okolicy ale to był temat na polecane warsztaty a nie na spoty :cool1:

A czemu miałbym się nie odzywać?? W końcu to normalne że jak tak wypaliłem od razu to mi się oberwało po uszach hehe

Tak w sumie to myślałem, że jest jakiś kolega niedaleko mnie żeby za kilka piwek zobaczył jak wygląda sprawa, bo nad kupnem też się zastanawiałem ale za mało doświadczony jestem żeby od razu się tym zajmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil wiesz za darmo umarło :naughty:

Piwko na pewno nie jedno by się znalazło.

Wiecie na spoty to się nawet nie mogę zdecydować bo i na krakowskie i na śląskie mam ponad 40km

A wpisowe ile skrzynek tak wogóle :wink4:

wiesz, życie nas (starych klubowiczów) nauczyło, ze jednak dużo osób przyjechało -> vag -> dzieki, to spierd.jcie

także nie dziw sie że takie mamy nastawienie i wrzucamy wszystkich do jednego worka

być moze z Tobą będzie inaczej, choc myśle że lepiej by było gdybys skontaktował sie Dixim w sprawie logów

a na spota i tak zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...