Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem po swojemu tak robiłem gdy auto dostało muła to był gaz w podłogę i auto nie idzie .Co prawda nie podpinałem pod Vaga tylko bodajże to KTS był ,kolega miał też taki problem w B5 przejechał się i chciał się o flaszkę założyć , że mam do wymiany czujnik ciśnienia doładowania i na pewno mi to pomoże on tam jest ten czujnik zaraz na dole przy turbinie.Jutro będę podmieniał ten czujnik i się okaże co i jak .

a nie syczy przy okazji? nie ma dziury w dolocie?[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 22:37_________________________________________________mój też mulił, wychodziły błędy przeładowania itd itp, wymieniłem n75 przepływke i miałem wymieniać już dach ale sie okazało że dolot był nieszczelny

Nie nic nie syczy przynajmniej nie słyszę nic takiego.Miodzio , Pablo , Fantomas dzięki za minispocika i za kiełbaski ,miło się rozmawiało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musieliby wszystkich handlarzy pozamykać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nic nie syczy przynajmniej nie słyszę nic takiego.Miodzio , Pablo , Fantomas dzięki za minispocika i za kiełbaski ,miło się rozmawiało

dzięki również :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodzio , Pablo , Fantomas dzięki za minispocika i za kiełbaski ,miło się rozmawiało

Ja również dziękuje za emocjonującą dyskusję jak to bywa przy Tomku :naughty: :naughty: :naughty:

Miodzio miło było poznać w końcu :wink4:

Kurde nieźle jest ciepło na polu jak na porę roku i tą godzinę w nocy... 1:19 i prawie 10 stopni na plusie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za pojeby z tych ludzi :wallbash:

Dlaczego :mysli: [br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 10:24_________________________________________________

to musieliby wszystkich handlarzy pozamykać :gwizdanie:

i 90% ludzi z allegro i innych servisów :naughty:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 10:25_________________________________________________

nie chodzi o suva dla suva, w starszym wieku pozycja kierowcy ma znaczenie i nie bardzo chce mu sie gimnastykowac i schylać do osobówki, obecnie ma honde crv z 2003roku i mówi ze lepiej mu sie nia jeździ niz audi a4

no to na poczatku napisałem czy kupuje SUV-a bo chce wyżej siedzieć :wink4: bo tak właśnie jest że starsze osoby sobie to chwalą że widzą dużo wcześniej że coś się dzieje na drodze przed nimi i mogą szybciej zareagować bo niestety refleks i wzrok już nie ten wracając do wyboru to z tych samochodów które podałeś wybrałbym CR-V. Honda to honda a do korei mam mieszane uczucia

Już nie długo się przekonasz co do Korei :wink4: i myślę że tak szybko się nie opatrzą :) to moje zdanie.

A co do nowego X3 to jest to całkowicie nowa konstrukcja a nie kolejny/drugi/ lift :wink4:

Oczywiście spadek cen starego X3 nie będzie widoczny z dnia ale poczekajmy kilka miesięcy.Oczywiście mamy kryzys światowy :naughty: /dla mnie przykładem takim szybkim było cena B7 do B8/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 18:00_________________________________________________ :hi:arson gdzie ty się podziewałeś taki szmat czasu :?: :naughty:

witam :hi:

Pablo masz racje trochę mnie tu nie było, odrabiam straty trochę tu napisaliście,

widzę że starzy wyjadacze zostali i troche nowych przybyło

Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: odnośnie mojej rozmowy wczoraj z problemami mojego samochodu .Wymieniłem dzisiaj N75 i jak ręką odjął :good:,wszystko wróciło do normy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Miałem jechać na sylwestra do tego hotelu.

br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 18:00_________________________________________________ :hi:arson gdzie ty się podziewałeś taki szmat czasu :?: :naughty:

witam :hi:

Pablo masz racje trochę mnie tu nie było, odrabiam straty trochę tu napisaliście,

widzę że starzy wyjadacze zostali i troche nowych przybyło

Pozdrawiam wszystkich :)

Jak widzisz dużo się pozmieniało :wink4:

Przyjedź na spota bo trzeba nadrobić zaległości :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi:

Panowie mam pytanko. Możecie mi powiedzieć,czy to rondo pierwsze jadąc do Krakowa od strony Olkusza chyba Ofiar Katynia nadal jest rozkopane i czy korkuje sie tam nadal tak i czy dalej jest tam zakaz skrętu w lewo?

Za info z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

rondo sie korkuje ale najwiecej od atrony A4 :) od Olkusza nie ma tragedii ;)

dalej nie ma skretu w lewo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

rondo sie korkuje ale najwiecej od atrony A4 :) od Olkusza nie ma tragedii ;)

dalej nie ma skretu w lewo :)

Wielkie dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

rondo sie korkuje ale najwiecej od atrony A4 :) od Olkusza nie ma tragedii ;)

dalej nie ma skretu w lewo :)

Dokładnie :wink4:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 17:22_________________________________________________

!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...