Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

sprzedane za tysiąc

i nie ma

a .... nie pożegnałam się a 4

jest lepsze i m ....

a jeśli ktoś zdięcia dziś to moge zapodać tego adr do kasacij

tam nie ma nicł

dla tego kupiłem AUDI

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAA

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

MISZCZ WROCIL

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co kaman :mysli: nie do wiary :polew:

puchacz przeczytaj podpis lenoxa i sie zastosuj :good:[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 09:02_________________________________________________a tak wogóle to :hi: wszystkim , dzisiaj spocik wybiera sie ktoś i co stoimy na mrozie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

kox:

youef8vnpqdox.jpg

jestem zdecydowany na 18 cali i wybralem juz ten model felg... koleś ma na aukcji allegro:

http://moto.allegro.pl/asa-bbs-18-5x112-vw-audi-merc-i2060771687.html

aaaaa i kolega Cuber obiecał że załatwi tanio oponki :tongue4: można na to liczyć??

Mi się podobają :good: ale co ja tam się znam jak przyjechałem bez relingów to wszyscy mnie wyśmiali :naughty:

Cubra słowo to święto słowo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniał mi się jeden post za dawnych lat :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23938.msg471379#msg471379

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: hit roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniał mi się jeden post za dawnych lat :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23938.msg471379#msg471379

dobre Pablo jeden z nielicznych linków :kox: jeszcze kepassa coś napisał i Mcgrill :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wszystkim :)

:hi:

kox:

youef8vnpqdox.jpg

jestem zdecydowany na 18 cali i wybralem juz ten model felg... koleś ma na aukcji allegro:

http://moto.allegro.pl/asa-bbs-18-5x112-vw-audi-merc-i2060771687.html

aaaaa i kolega Cuber obiecał że załatwi tanio oponki :tongue4: można na to liczyć??

Mi się podobają :good: ale co ja tam się znam jak przyjechałem bez relingów to wszyscy mnie wyśmiali :naughty:

Cubra słowo to święto słowo :naughty:

dzięki :wink4: jak by nie było każdy ma swój styl... :) i ktoś na spocie musi być na kołach nie ori... :cool1::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedane za tysiąc

i nie ma

a .... nie pożegnałam się a 4

jest lepsze i m ....

a jeśli ktoś zdięcia dziś to moge zapodać tego adr do kasacij

tam nie ma nicł

dla tego kupiłem AUDI

:polew: :polew: :polew: umieram :polew: :polew: sorry ale jak to jest na poważnie to :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedane za tysiąc

i nie ma

a .... nie pożegnałam się a 4

jest lepsze i m ....

a jeśli ktoś zdięcia dziś to moge zapodać tego adr do kasacij

tam nie ma nicł

dla tego kupiłem AUDI

zero kapu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jaki z niego VIP a gdzie a4 nie ma a4 to po co tu miejsce komuś plac blokuje nie ma a4 to co on tu robi :thumbdown:

w formie protestu proponuje skasować konto

POPIERAM :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedane za tysiąc

i nie ma

a .... nie pożegnałam się a 4

jest lepsze i m ....

a jeśli ktoś zdięcia dziś to moge zapodać tego adr do kasacij

tam nie ma nicł

dla tego kupiłem AUDI

nie umiecie czytać ze zrozumieniem,

trzeba zrobić głębszą analizę tego tekstu,

autor chce nam uzmysłowić jaka wieź łączyła go ze swoim samochodem w dość surowy sposób

nie mniej jednak wyrażający mnóstwo uczuć

w pierwszym wersie dowiadujemy się szokującej prawdy "sprzedane za tysiąc", nie mniej jednak brzmi to na tyle tajemniczo, że odbiorca nie wie czego dalej może się spodziewać, pojawiają się w głowie pytania "co sprzedane", "za ile" ?

autor celowo zastosował taki manewr, żeby skupić czytelnika na kolejnych wersach

"i nie ma" tu już czytelnik otrzymuje od autora lirycznego policzka w twarz, we mnie wywołało to straszliwy smutek, a gdy już się ogarnąłem

"a .... nie pożegnałam się a 4 "

autor poprzez literę "a" odcina czytelnika od poprzednich wersów, a użycie wielokropka sugeruje nam refleksyjną wypowiedź autora po czym oznajmia nam, że "nie pożegnałam się a 4" - jest to poniekąd zaszyfrowana wiadomość ale z niej dowiadujemy się jaką płeć ma autor tego wybitnego tekstu,

aż nagle, występuje zwrot akcji, po serii smutnych stwierdzeń dowiadujemy się

"jest lepsze i m ....", jest lepsze, czytając to moje serce promienie z radości a stwierdzenie "i m ..." może nam sugerować zachwyt autora, który moim zdaniem w tym wersie odwołuje się do zwierzęcych instynktów kota, którym poprzez mruczenie pokazuje swoje zadowolenie zupełnie jak autor

najdłuższy wers w powieści

"a jeśli ktoś zdięcia dziś to moge zapodać tego adr do kasacij" jest to wers napisany definitywnie staropolszczyzną, jest to hołd dla polskiej literatury

"tam nie ma nicł" i znowu odbiorca jest zdezorientowany, przecież było już tak dobrze, sam autor stwierdził ,że "lepsze" a tu znowu wracamy do pierwszych wersów, który były pisane w podobnym charakterze, można odczuć wrażenie że autor wciąż jest smutny i niespełniony, czegoś mu brakuję,

moje dywagację ucina ostatni wers

"dla tego kupiłem AUDI"

teraz już wiem czego brakowało autorowi, nie mniej jednak jest to na tyle mało informacji i mało emocji przekazanych, że po kilkukrotnym przeczytaniu tego dzieła nadal zastanawiam się czy to już faktycznie koniec ? czy jest ten sławny happy end ? czy nie ?

uwagę zwraca się też zmiana płci autora, co może sugerować wewnętrzny konflikt i w tym bym szukał wyjaśnienia, że autor cały czas ściera się sam ze sobą, ma dwie osobowości z której jedna jest smutna, druga choć trochę napawa optymizmem, ale jak jest naprawdę ? to już pozostawiam Waszej ocenie

tą wybitną powieść oceniam na 8,5/10

jest to dobra lektura na zimowe wieczory i na pewno nie jednemu zapewni tyle emocji co mi

nie ukrywam też że czekam niecierpliwie na kolejne dzieła tego autora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedane za tysiąc

i nie ma

a .... nie pożegnałam się a 4

jest lepsze i m ....

a jeśli ktoś zdięcia dziś to moge zapodać tego adr do kasacij

tam nie ma nicł

dla tego kupiłem AUDI

nie umiecie czytać ze zrozumieniem,

trzeba zrobić głębszą analizę tego tekstu,

autor chce nam uzmysłowić jaka wieź łączyła go ze swoim samochodem w dość surowy sposób

nie mniej jednak wyrażający mnóstwo uczuć

w pierwszym wersie dowiadujemy się szokującej prawdy "sprzedane za tysiąc", nie mniej jednak brzmi to na tyle tajemniczo, że odbiorca nie wie czego dalej może się spodziewać, pojawiają się w głowie pytania "co sprzedane", "za ile" ?

autor celowo zastosował taki manewr, żeby skupić czytelnika na kolejnych wersach

"i nie ma" tu już czytelnik otrzymuje od autora lirycznego policzka w twarz, we mnie wywołało to straszliwy smutek, a gdy już się ogarnąłem

"a .... nie pożegnałam się a 4 "

autor poprzez literę "a" odcina czytelnika od poprzednich wersów, a użycie wielokropka sugeruje nam refleksyjną wypowiedź autora po czym oznajmia nam, że "nie pożegnałam się a 4" - jest to poniekąd zaszyfrowana wiadomość ale z niej dowiadujemy się jaką płeć ma autor tego wybitnego tekstu,

aż nagle, występuje zwrot akcji, po serii smutnych stwierdzeń dowiadujemy się

"jest lepsze i m ....", jest lepsze, czytając to moje serce promienie z radości a stwierdzenie "i m ..." może nam sugerować zachwyt autora, który moim zdaniem w tym wersie odwołuje się do zwierzęcych instynktów kota, którym poprzez mruczenie pokazuje swoje zadowolenie zupełnie jak autor

najdłuższy wers w powieści

"a jeśli ktoś zdięcia dziś to moge zapodać tego adr do kasacij" jest to wers napisany definitywnie staropolszczyzną, jest to hołd dla polskiej literatury

"tam nie ma nicł" i znowu odbiorca jest zdezorientowany, przecież było już tak dobrze, sam autor stwierdził ,że "lepsze" a tu znowu wracamy do pierwszych wersów, który były pisane w podobnym charakterze, można odczuć wrażenie że autor wciąż jest smutny i niespełniony, czegoś mu brakuję,

moje dywagację ucina ostatni wers

"dla tego kupiłem AUDI"

teraz już wiem czego brakowało autorowi, nie mniej jednak jest to na tyle mało informacji i mało emocji przekazanych, że po kilkukrotnym przeczytaniu tego dzieła nadal zastanawiam się czy to już faktycznie koniec ? czy jest ten sławny happy end ? czy nie ?

uwagę zwraca się też zmiana płci autora, co może sugerować wewnętrzny konflikt i w tym bym szukał wyjaśnienia, że autor cały czas ściera się sam ze sobą, ma dwie osobowości z której jedna jest smutna, druga choć trochę napawa optymizmem, ale jak jest naprawdę ? to już pozostawiam Waszej ocenie

tą wybitną powieść oceniam na 8,5/10

jest to dobra lektura na zimowe wieczory i na pewno nie jednemu zapewni tyle emocji co mi

nie ukrywam też że czekam niecierpliwie na kolejne dzieła tego autora

jebłem :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, jak tam zdrowie Mamy ? Wszystko dobrze ?

Kiedy kręcimy reklamę ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko,

dzięki że pytasz

wyszła ze szpitala i leży na razie w domu

ale oprócz wstrząśnięcia mózgu nic się nie stało

kilkanaście centymetrów i dostała by centralnie w drzwi kierowcy, a to już nie byłoby fajne

zadzwonię do Daniela się umówić, ale myślę że to już przyszły tydzień :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko,

dzięki że pytasz

wyszła ze szpitala i leży na razie w domu

ale oprócz wstrząśnięcia mózgu nic się nie stało

kilkanaście centymetrów i dostała by centralnie w drzwi kierowcy, a to już nie byłoby fajne

W takim razie niech wypoczywa i szybko wraca do zdrowia :good:

Dobrze że udało sie uniknąć poważniejszych obrażeń, takie trochę szczęście w nieszczęściu...

zadzwonię do Daniela się umówić, ale myślę że to już przyszły tydzień :wink4:

Spoko, nie ma jakiegoś wielkiego pośpiechu... W między czasie zrobimy kilka innych firm i nabierzemy szybkiego doświadczenia hehe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jebłem jak przeczytałem wszystko od tego linka co wrzuciłem :polew: :polew: :polew:

:bry: wszystkim i szykować się na spota dzisiaj :kox: może się gdzieś poślizgamy jak dalej będzie padać śnieg :mysli: jakie plany, propozyszyn :kox:[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 11:18_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=170737.msg2925541#msg2925541

Jebłem :polew:[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 11:24_________________________________________________Co do Puchacza sądzę że są 2 opcje, albo mu syn podpierdzielił login oraz hasło i sobie jaja robi bo mając 42 lata (jeśli na serio tyle ma) normalny człowiek tak by nie pisał :gwizdanie:

Albo no cóż... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się gdzieś poślizgamy jak dalej będzie padać śnieg :mysli: jakie plany, propozyszyn :kox:[br]

Pablo , znowu na prostej bedziesz próbował zacignąć ręczny przy prostej kierownicy i mówić ze k.... nie idzie bokiem coś moje audi :shocked:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...