SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Cuber

Co do ubezpieczeń to kontaktujcie się z Kamilem lub Ozim Escaro – Agencja Ubezpieczeniowa | www.escaro.pl powołujcie się na Klub nasz :) Tak dobrze to tylko Oni umieją zrobić hahahaha ( mowa o ubezpieczeniach )

Panowie jako ze Biznes liga wraca do łask od dnia dziejszego wobec tego moje boserona i deante wizyty na spotach zostaną mocno ograniczone...... chyba ze dzień zmienimy :)

Siemka ALL :hi:

• Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• PABLO

• Cuber

• KERCZI

• Wąski

Top użytkownicy w tym temacie

nex bedziesz dzisiaj na spocie? moze sie wyrobie i Ci podrzuce SWRa.

nie licz na to że naprawią CI to na gwarancji. Masz tam zapiskę że od wyładowań gwarancja nie obowiązuje. Lepiej oddaj do jakiegoś fachowca od TV żeby zobaczył jakie szkody, może nie dużo popaliło i da się naprawić. Jak chcesz to dam Ci namiar na bardzo dobrego fachowca w krk od TV, dojeżdża do domu.

spoko mozesz ddac namiar. jak narazie poszedl tv do media markt i zobaczymy

Idzie ktoś na Gumballa?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

auto fajne w

w top gear wypadlo super mnie sie tez podoba ale sedan. jak to tam wszystko wyglada to nie wiem bo to tylko łopel

za ta kase wolalbym to

AUDI A5 S-LINE 3.2FSI QUATTRO KRÓLEWSKA WERSJA S5 (3247077102) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Siemka ALL :hi:

Również polecam Kamila, ostatnio wykupiłem OC i minicasco do bety w dobrej cenie, zresztą jak zawsze cena super :)

A co do spotów to oczywiście jestem za Niedzielą, sprawdzimy jak nowe grono klubowiczów przystosuje się do tego dnia :wink:

Najdroższe auta sportowe świata w Polsce. Rajd Gumball 3000 dotrze dziś do Warszawy

Dzisiaj na Kazimierzu dobre furacze będę, właśnie mi kolega Rubio o tym powiedział.

GUMBALL 3000 w Krakowie i Warszawie - Batman Tumbler, raperzy Cypress Hill, Jason Statham i Tony Hawk w Polsce [VIDEO]

---------- Post dopisany at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:49 ----------

Pablo a gdzie sie znajduje to biuro ubezpieczen?

Handlowe 5

Kontakt

Pablo a gdzie sie znajduje to biuro ubezpieczen?

Handlowe 5

Kontakt

ostatnio sie pytalem czy ktos idzie z dwa dni temu to nikt nic nie odpisal :doh:

Ja pewnie przeoczyłem ten post.

Szkoda że robią to w godzinach pracy:kwasny:

wiem a ja nie mam auta i czym jechac bo bym tam juz byl :doh:

Nie możesz mpk?

Gruszka zaproś ich na spota :decayed:

---------- Post dopisany at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:03 ----------

973942_652180261474197_125013489_n.jpg?oh=beafc5bc98b43db614d541be7127eb05&oe=51A06C86&__gda__=1369465028_f36a047119660fba6a7d4ceb9750557c

Mało widać.

Ja siedzę w pracy i więcej widzę :decayed:

---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ----------

GP2 2013 - Monaco - Lucky Bird Survives - YouTube

:decayed: