Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

a co by w tym momencie miało kosztować tyle ?????????

:polew:

wyjmaki w aso to 36 złociszy,......także to można samemu sobie kupić...a i się kiedyś przyda ....wiązka z przejściówką....kolejne 50-70 złociszy...antena gps za licznik 50.............robota....z kumplem 0,7.............sok.....pizza .........

zabawa jest jak..... tunel 1din ktoś chce wymieniać zamiast swój dociąć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

A kto w krk ogarnie mi to wszystko z docinaniem tunelu:)? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto w krk ogarnie mi to wszystko z docinaniem tunelu:)? :D

Zadzwon tutaj i zapytaj się:

660 566 999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :hi: poniedziałek :kwasny::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka...

To ,że poniedzialek ....to jeszcze pal licho...ale tydzień ma normalną ilość dni roboczych...ehh...:facepalm: ...

.

.

.

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto w krk ogarnie mi to wszystko z docinaniem tunelu:)? :D

Zadzwon tutaj i zapytaj się:

660 566 999

napisz mi tylko kto to jest i jak się firma nazywa zebym wiedział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki dobry poniedzialek, ze zastanawiam sie w jakim miescie wziac egzamin na prawko... Jak frajer przegralem w punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kwasny:..

:whistling:......z drugiej strony....jeden wariat mniej na drodze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki dobry poniedzialek, ze zastanawiam sie w jakim miescie wziac egzamin na prawko... Jak frajer przegralem w punkty.

Współczuję :kwasny:

:whistling:......z drugiej strony....jeden wariat mniej na drodze :decayed:

Widzę, że szydera się spodobała na Krakowskich spotach :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo kto z nas swiety jest i kazdemu trafic sie moze seria. Tak czy inaczej z pokora winy biore na siebie. I niestety z drogi nie znikam - sa dwa miesiace na podjecie sie egzaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Was nuda.......

Wpadnij do Gliwic...niech sobie taki miron upoluje ofiarę to...wtedy wiadomo co to szydera...:grin: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radekst ja po weekendzie majowym jadę do lakiernika na oględziny mojego mercedesa, gość za***iście ogarnia auta i oglądałem sąsiada Hondę który całą malował na żółty kolor, wcześniej była czarna, 5 osób od niego już malowało u tego gościa auta, Andrzej w Proszowicach ale terminy ma długie, dzisiaj z nim rozmawiałem to za miesiąc dopiero będę mógł mu auto przywieźć.

Link do Hondy :arrow2:https://www.facebook.com/photo.php?v=629487557105106&set=vb.265337600186772&type=2&theater

Teraz na Siewnej składają w Klema Custom Garage innego Civica który odebrali od Andrzeja i możesz podjechać zobaczyć jak ją pomalował.

https://www.facebook.com/KlemaCustomGarage

podrzuc wiecej namiarow na goscia jak mozesz, spróbuję cos wyszukac w necie o nim :wink:

ta zolta honda na filmiku ladnie wyglada, ciekawe jak w rzeczywistosci po dokladniejszym obejrzeniu.

mam juz kilka namiarow na lakiernikow i bede musial kogos najbardziej ogarnietego wybrac, zeby kaszana nie wyszla. Nie orietnujesz sie Pablo czy ten gosciu z proszowic moglby od razu zrobic polerke? bo cwiartka bedzie sie swiecic a reszta porysowana.

jakby dobra cene rzucił to bym mu zlecil grubsze malowanie :wink:

---------- Post dopisany at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany at 14:24 ----------

i ciekawe czy dobrze kolor dobierze :confused4:

---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:26 ----------

w ogole jak tylko mysle o tym malowaniu to ehh.. boje sie zeby ktos roboty nie spartolil

Mogę polecić z czystym sumieniem warsztat blacharsko-lakierniczy na ul. Skotnickiej. Poniżej namiary.

Robiłem tam swoją E91.

"DOMI-CAR" Serwis Blacharsko Lakierniczy Dominik Trybuś opinie komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fantowski

10154413_398150963656719_3239404717687776813_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić z czystym sumieniem warsztat blacharsko-lakierniczy na ul. Skotnickiej. Poniżej namiary.

Robiłem tam swoją E91.

"DOMI-CAR" Serwis Blacharsko Lakierniczy Dominik Trybuś opinie komentarze

też Dominika polecam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO myślisz że każdy jest takim leniem jak Ty i wstaje w południe?

nex nie powiem Kto tu jest leniem w c**j by nawet raz na spota nie przyjechać w ciagu roku! I nie pitol ze masz daleko bo inni mają dalej niż ty i przynajmniej raz lub dwa razy są w miesiącu na spocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki dobry poniedzialek, ze zastanawiam sie w jakim miescie wziac egzamin na prawko... Jak frajer przegralem w punkty.

ja jak zdawałem drugi raz to w Nowym Sączu nie było jakiegos wielkiego problemu ale to było z 5 lat temu, teraz to nie wiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO myślisz że każdy jest takim leniem jak Ty i wstaje w południe?

nex nie powiem Kto tu jest leniem w c**j by nawet raz na spota nie przyjechać w ciagu roku! I nie pitol ze masz daleko bo inni mają dalej niż ty i przynajmniej raz lub dwa razy są w miesiącu na spocie.

PAWEŁ! Ale mnie nie stać na paliwo bo do pracy jeżdże autem, nie tak jak Ty że w tyg wsiadasz w Solarisa to wiadomo że na spota możesz sobie pozwolić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO myślisz że każdy jest takim leniem jak Ty i wstaje w południe?

nex nie powiem Kto tu jest leniem w c**j by nawet raz na spota nie przyjechać w ciagu roku! I nie pitol ze masz daleko bo inni mają dalej niż ty i przynajmniej raz lub dwa razy są w miesiącu na spocie.

PAWEŁ! Ale mnie nie stać na paliwo bo do pracy jeżdże autem, nie tak jak Ty że w tyg wsiadasz w Solarisa to wiadomo że na spota możesz sobie pozwolić

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka Krakowiacy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...