Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

Mam sprawę do panów komórkowców, chce zamienić nokie lumia 635 nówke sztukę z salonu t-mobile (telefon nie był jeszcze uruchamiany) na galaxy s3 lte propozycje mile widziane na pw. Sprawa pilna.

Pozdrawiam, Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam sprawę do panów komórkowców, chce zamienić nokie lumia 635 nówke sztukę z salonu t-mobile (telefon nie był jeszcze uruchamiany) na galaxy s3 lte propozycje mile widziane na pw. Sprawa pilna.

Pozdrawiam, Łukasz

Znasz tu kogoś kto zna się na telefonach?

Biały, a jakie masz jeszcze do wyboru?

Pozdrawiam, Łukasz

Kerczi ma dużo puszek plastidip zrobi ci kolor jaki chcesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jutro osobiście nie będzie ale wydaje mi się że nie powinno się rezygnować ze spota przecież to nie Boże Narodzenie. Zróbcie sobie spota w plazie skoro GK może być zamknięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jutro osobiście nie będzie ale wydaje mi się że nie powinno się rezygnować ze spota przecież to nie Boże Narodzenie. Zróbcie sobie spota w plazie skoro GK może być zamknię

A ja głupi choinkę ubrałem :facepalm:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jutro osobiście nie będzie ale wydaje mi się że nie powinno się rezygnować ze spota przecież to nie Boże Narodzenie. Zróbcie sobie spota w plazie skoro GK może być zamknię

A ja głupi choinkę ubrałem :facepalm:

:decayed:

Chyba zapachową
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam sprawę do panów komórkowców, chce zamienić nokie lumia 635 nówke sztukę z salonu t-mobile (telefon nie był jeszcze uruchamiany) na galaxy s3 lte propozycje mile widziane na pw. Sprawa pilna.

Pozdrawiam, Łukasz

Jak kupisz nówkę sztukę S3 LTE to będziesz miał farta bo już od dłuższego czasu nie produkują tej wersji a nawet jak ją kupisz to nie dostała jeszcze aktualizacjii na KtiKata 4.4 więc to że ma 2GB to nie ma sensu, lepiej kupić S3 Neo które ma 1,5GB RAM ale masz od razu wgranego KK i dodatkowo radio FM a nie brak jak w wersji LTE ;)

740-750zł w tym tygodniu mam w ofercie z czystym softem Samsunga nówka zaplombowana jeśli Ci KERCZI zrobi lepszą cenę to kupuj :naughty:

Najlepiej dzwońcie w takich sprawach bo teraz nie mam czasu siedzieć na forum.

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz nówkę sztukę S3 LTE to będziesz miał farta bo już od dłuższego czasu nie produkują tej wersji

a ja mam :naughty:

white, blue, black :P

740-750zł w tym tygodniu mam w ofercie z czystym softem Samsunga nówka zaplombowana jeśli Ci KERCZI zrobi lepszą cenę to kupuj :naughty:

za ta cene masz lte czy neo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...