Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Widzę że naród szybko przerzucił sie z "wina Tuska" na "wina PIS" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty niby na kogo głosowałeś?

f*ck MUSLIM

To było przewrotne Mariusz, prezes to mój drugi ojciec :) hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczenia poszły w górę i to znacząca a dlaczego ? nowe podatki ......

A w życiu.

Dobrze, że złoty przynajmniej jest mocny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ubezpieczenia poszły w górę i to znacząca a dlaczego ? nowe podatki ......


A w życiu.
Dobrze, że złoty przynajmniej jest mocny.

:grin:

Pany potrzebuje pożyczyć VAGa w wersji min. 14 (13 chyba nie było a 12 nie hula u mnie ze wszystkimi sterownikami).

Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi:

Pany potrzebuje pożyczyć VAGa w wersji min. 14 (13 chyba nie było a 12 nie hula u mnie ze wszystkimi sterownikami).

Ktoś coś?

13 nie było a 12 i 14 to praktycznie to samo. Jeżeli nie komunikuję się z sterownikami to po prostu albo wina po stronie auta albo wina kabla - a nie jego wersji (jeżeli przynajmniej masz Ver. 12_) Jeżeli liczysz natomiast na podpowiedzi kodowania no to niestety ... nie ma ich w wielu przypadkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


13 nie było a 12 i 14 to praktycznie to samo. Jeżeli nie komunikuję się z sterownikami to po prostu albo wina po stronie auta albo wina kabla - a nie jego wersji (jeżeli przynajmniej masz Ver. 12_) Jeżeli liczysz natomiast na podpowiedzi kodowania no to niestety ... nie ma ich w wielu przypadkach.

Po stronie auta na pewno nie, bo ja na moim 11, odczytuje np: błędy navi podczas skanowania całego auta ale nie mogę wejść w moduł. To samo dotyczy licznika (instruments).

Dokładnie to samo miałem jak chciałem kupić 12 do B7 jak się mój zawieruszył. Nie czytało w ogóle modułu RNS-E z komunikatem "No response from controler".

Chcę spróbować na 14 lub 15, bo ostatnio na spocie próbowałem 12 którą ma kolego Lukasz i tez navi nie widziało, a np licznik już przeczytał z tego co pamiętam.

Także te kabelki mają to do siebie że nie zawsze działają ze wszystkimi modułami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie na letnich :jerk:

na razie nie zrobilem za wiele kilometrow ale juz co nieco moge powiedziec o tych nowych uniroyalkach, jak na razie elegancko sie jezdzi (dzieki wszystkim za doradzenie w wyborze), na poprzednich uzywanych dunlopach i pirelli auto plywalo w koleinach jak opetane, a tutaj leci jak po sznurku, dodatkowo sa cichutkie, bardziej miekkie i super kleja ;)

wiadomo ze swoje robi to ze teraz sa nowki a poprzednio mialem uzywki, no ale roznica jest kolosalna, a klasowo rainsporty sa nizej.

a z przykrych niespodzianek to okazalo sie ze dwie felgi byly pokrzywione.. ale juz sa wyprostowane, wywazone, nic nie bije :)

20160429_095946_Kopia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie na letnich :jerk:

na razie nie zrobilem za wiele kilometrow ale juz co nieco moge powiedziec o tych nowych uniroyalkach, jak na razie elegancko sie jezdzi (dzieki wszystkim za doradzenie w wyborze), na poprzednich uzywanych dunlopach i pirelli auto plywalo w koleinach jak opetane, a tutaj leci jak po sznurku, dodatkowo sa cichutkie, bardziej miekkie i super kleja ;)

wiadomo ze swoje robi to ze teraz sa nowki a poprzednio mialem uzywki, no ale roznica jest kolosalna, a klasowo rainsporty sa nizej.

a z przykrych niespodzianek to okazalo sie ze dwie felgi byly pokrzywione.. ale juz sa wyprostowane, wywazone, nic nie bije :)

20160429_095946_Kopia.jpg

proszę :wink: dla mnie te opony to bajka :wink: niekiedy warto dołożyć te 3 stówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ps. Miodek Ja za full pakiet AC OC asistance za granicami , wariant serwisowy , ochrona zniżek etc mniej niż 3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ps. Miodek Ja za full pakiet AC OC asistance za granicami , wariant serwisowy , ochrona zniżek etc mniej niż 3 :)

Ale pewnie nie w PZU :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodziu, a gdzie rejestrowałeś t5? w Krakowie? Czy ONY? Za ONY miałbys znacznie mniejszy pakiet.



13 nie było a 12 i 14 to praktycznie to samo. Jeżeli nie komunikuję się z sterownikami to po prostu albo wina po stronie auta albo wina kabla - a nie jego wersji (jeżeli przynajmniej masz Ver. 12_) Jeżeli liczysz natomiast na podpowiedzi kodowania no to niestety ... nie ma ich w wielu przypadkach.

Po stronie auta na pewno nie, bo ja na moim 11, odczytuje np: błędy navi podczas skanowania całego auta ale nie mogę wejść w moduł. To samo dotyczy licznika (instruments).

Dokładnie to samo miałem jak chciałem kupić 12 do B7 jak się mój zawieruszył. Nie czytało w ogóle modułu RNS-E z komunikatem "No response from controler".

Chcę spróbować na 14 lub 15, bo ostatnio na spocie próbowałem 12 którą ma kolego Lukasz i tez navi nie widziało, a np licznik już przeczytał z tego co pamiętam.

Także te kabelki mają to do siebie że nie zawsze działają ze wszystkimi modułami...

W takim razie sprawdź najpierw czy na dobrej wersji 12.12 połączy się. jesli nie to jedyna szansa że którys z nowych wynalazków 15.xx sie połączy bo wiem że jest rozkminiony kabel który aktualizuje się online i podobno działa wszystko, ale price 500-600PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodek jasne ze w PZU :D mam Ci skana wysłac ?

kuźwa to mi za samo OC mojego starego rupiecia wyliczyli prawie 2k :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodek jasne ze w PZU :D mam Ci skana wysłac ?

Nie mam powodów by Ci nie wierzyć :) Choć jak zawsze diabeł tkwi w szczegółach :wink:

Miodziu, a gdzie rejestrowałeś t5? w Krakowie? Czy ONY? Za ONY miałbys znacznie mniejszy pakiet.

Wiem o tym dla tego jest na ONY. A pierwsza kalkulacja była na Kraków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodek, u mnie nie ma Diabła w szczegółach .

Najważniejsze z AC to :

- pakiet serwisowy

- ochrona zniżek w razie "w"

- stała wartość pojazdu przez cały okres ubezpieczenia oraz nie pomniejszanie sumy ubezpieczenia

- assistance super komfort + zagranica

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- ochrona zniżek w razie "w"

to masz na pewno?

bo to kosztuje w ..uj dla ałdi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a udział własny w szkodzie? :eusathink:

Chyba TY.....

Jasne ze nie mam udziału własnego w szkodzie........ skąd taki pomysł ? Proste że bym się nie zgodził na to.....

- ochrona zniżek w razie "w"

to masz na pewno?

bo to kosztuje w ..uj dla ałdi ;)

tak , na pewno przecież oglądałeś moją Polisę osobiście :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tak , na pewno przecież oglądałeś moją Polisę osobiście :naughty:

być może nie zwróciłem uwagi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...