Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Nex na innych forach już dawno dostałbyś bana za nabijanie postów. Wszystko co ludzie chcieli Ci przekazać w kwestii zakupu samochodu już zostało napisane więc daruj sobie dalszą twórczość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Krumak, od tego chyba jest forum żeby sobie pomagać, nie wiem w czym problem. Czy ja kogoś obrażam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażasz, ale zrozum to, że ludzie mają w d*pie to, że nagle szukasz cudownego paska. Nikt Ci na pomoc nie ruszy.

Kerczi Ci słusznie napisał jak wygląda sprawa zakupu takiego samochodu, przeczytaj ze zrozumieniem i mierz siły na zamiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja słyszę ze coś poprawili w 2007r...tak poprawili jak i w 2010...problem pompy oleju jest w każdym 2.0tdi...

Oni tak poprawiaja jak mechatronike, jak napinacze łańcucha, jak wtryski....wszystko popoprawiane a problem dalej jest.

No i tutaj Norbi napisał i w takie auto uwierzę...
20kzl - sensowne b6 z pierwszych lat produkcji.

Znam Cię trochę NEX i Twoje podejście do auta i gwarantuje Ci ze żadne auto w pieniądzach w których szukasz nie spełni Twoich oczekiwań

Dlatego chwile temu Ci napisałem ze "po co sprzedales passata"

P.s. Ale bez przesady...to nie koniec świata, 2kzl i nie ma tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na oku jest Ford Mondeo MK4 2008.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/ford-mondeo-2-0tdci-140km-navi-klimatr-podg-fotele-full-serwis-ford-ID6yPs6R.html

Dziś oglądałem to auto, wygląda na całe w ori lakierze, wszystkie szyby ori. Tylni zderzak lekko uszkodzony z prawej strony. Udostępnia czujnik lakieru do sprawdzenia na miejscu. Zewnątrz wygląda ładnie. Jak jeździ przekonam się jutro. Nie robi problemów aby jechać na serwis. Przebieg ponoć pewny i wpisuje na fakturę, godzi się jechać do ASO potwierdzić. 

KERCZI czy za mondeo taka cena z tym przebiegiem jest realna?

Edytowane przez nex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw jest tez fajny dział tutaj na forum" zakup kontrolowany"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, nex napisał:

https://www.otomoto.pl/oferta/ford-mondeo-2-0tdci-140km-navi-klimatr-podg-fotele-full-serwis-ford-ID6yPs6R.html

Dziś oglądałem to auto, wygląda na całe w ori lakierze, wszystkie szyby ori. Tylni zderzak lekko uszkodzony z prawej strony. Udostępnia czujnik lakieru do sprawdzenia na miejscu. Zewnątrz wygląda ładnie. Jak jeździ przekonam się jutro. Nie robi problemów aby jechać na serwis. Przebieg ponoć pewny i wpisuje na fakturę, godzi się jechać do ASO potwierdzić. 

KERCZI czy za mondeo taka cena z tym przebiegiem jest realna?

no to już bardziej realne,

samochód może być całkiem całkiem....to dobry stosunek jakości do ceny FORD i SKODA

 

 

btw. jakby ktoś szukał:

 

http://allegro.pl/apple-mac-mini-i5-2-5-ghz-16-gb-ram-500gb-i6807995442.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie NEXa bo jest teraz goracy temat (NEX oczywiście troche łżartem)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sobie to zastrzege :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.05.2017 o 18:25, gucio07 napisał:

:hi:

Nex pogadaj sobie z Michałem MPMOTO z podkarpacia sprowadza sprawdzone samochody. Sharks od nas  kupował B6 i jest mega zadowolony . Sam jestem na kupnie samochodu i jeśli nie wezmę samochodu od rodziny to będę gadał z Michałem ja szukam sam B6 i na prawdę jest ciężko coś kupić poniżej 20 tyś . Więc to co Kerczi wyżej pisał zgodzę się że za ładne B6 trzeba dobrze zapłacić.Poniżej masz link do jego strony

https://mpmoto.otomoto.pl/?q=&search[category_id]=&search[order]=filter_float_price%3Aasc

Zgadza się, nie tylko ja jestem zadowolony, wielu klubowiczów może polecić Michała. Nic nie kręci, co było malowane mówi bez ściemy. Ma ciut droższe fury ale dobre. Dużo aut nie wystawia bo wiele osób właśnie zamawia u niego, ostatnio sprowadził B6 s-line Quatro za 28 tys :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Kufa nie było mnie tu tyle dni a tu Nex kupuje auto . Wybór bardzo trudny , nie myślałeś Nex o b6 w 3.0 benzynie ? Albo bmw e91 2.0 lub 3.0 benzyna ? Choć ten Ford tez bardzo fajny samochód , Sokół takim jeździ i jest bardzo zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoda octavia tez można by coś znalazł , albo laguna 3 ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Forda ale nie z tego Oświęcimia :). Jestem mega zadowolony póki co. Z września 2008r. Cały lakier ori, szyby all ori, w środku idealnie utrzymany, wyposażenie dość dobre, klima auto 2str., Ori Nawi kolorowa z bluetooth, pełen fis, grzane stołki, szyba przód grzana, elektr. Fotel kierowcy., Czujnik deszczu, zmierzchu, czujniki parkowania przód i tył, elektryka drzwi, lusterka składane ele., Wsteczne lusterko fotochromatyczne, kiero multi, poduszek chyba 10 albo 8 z kurtynami. Serwisowany do końca w Fordzie, 1 właściciel. 250kkm. 2.0 tdci 143ps. Wysprawdzany na serwisie, wszystko ok., rozrząd 50kkm temu wymieniony. Poki co bez wkładu. Czas zweryfikuje. Fotki jakieś pokaże dziś. 

Edytowane przez nex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Matiz to byłby góra dwuletni...

Hahahaha

Kercziak dzieki za odwiedziny w pracy :) juz bedziesz wiedział kiedy mowię o drzwiach na magnes o co chodzi hahahaha :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...