Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Jak się ma taka tarcza 348mm do felgi 16'' ?

Nijak, nie miesci sie :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma taka tarcza 348mm do felgi 16'' ?

Ma się jak gruba baba do samochodu maluch :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Tukan gdyby to była prawdziwa s4 to przy moich przebiegach rocznych w granicach 60 kkm rocznie i mojej nodze mógłbym zapomnieć o czymś takim jak pieniądze. W sumie to od razu mógłbym ustawić zlecenie stałe z konta na stacje benzynową...

Dlatego mój kochany 200 konny klekocik palący 11 litrów po mieście przy mojej jezdzie mi wystarcza :decayed::naughty: :naughty:

A hamulce są z s4 b7 i mam nadzieje że te nie będą się przegrzewać :> :> :>[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 20:46_________________________________________________hamulce są z s4 b7. Zacisk 1 tłoczkowy- tarcza 345mm

Teraz szukam 300mm na tył...

Siemian jak ty jeździsz , k... wa , że hamulce ci sie przegrzewały?

tak BTW szukam opon terenowych do suzuki vitara, zapisalem sie na forum suzi off road itp... , ale tak niedoskonałego forum dawno nie widzialem, 5 godz. szukam , żeby dobrać do swojej zabawki gumy i jest masakra. Nasze forum jest :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak po górach jezdzilem to się przegrzewały...[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 23:58_________________________________________________nasze forum jest "de best" :decayed::naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak po górach jezdzilem to się przegrzewały...[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 23:58_________________________________________________nasze forum jest "de best" :decayed::naughty: :naughty:

hehe widziałem czasem wariocie , :decayed: dobra spadam na ine forum :naughty: może do końca tygodnia dowiem sie jakie opny będą dla mnie najlepsze :gwizdanie: aaaa kiedys wpadne vitką na spota w GK :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian jak dla Ciebie to i tak slabe te hample.. :polew: :polew:

Moze nie wypadniesz z dachu GK :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak po górach jezdzilem to się przegrzewały...[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 23:58_________________________________________________nasze forum jest "de best" :decayed::naughty: :naughty:

hehe widziałem czasem wariocie , :decayed: dobra spadam na ine forum :naughty: może do końca tygodnia dowiem sie jakie opny będą dla mnie najlepsze :gwizdanie: aaaa kiedys wpadne vitką na spota w GK :kox:

mam kolegę który się zajmuje 4X4 firma Raffik mogę Cie zapoznać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak po górach jezdzilem to się przegrzewały...[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 23:58_________________________________________________nasze forum jest "de best" :decayed::naughty: :naughty:

hehe widziałem czasem wariocie , :decayed: dobra spadam na ine forum :naughty: może do końca tygodnia dowiem sie jakie opny będą dla mnie najlepsze :gwizdanie: aaaa kiedys wpadne vitką na spota w GK :kox:

mam kolegę który się zajmuje 4X4 firma Raffik mogę Cie zapoznać

:hi: ma jakąś strone internetową??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj objechałem b8 2.0 tdi :sesese:

:polew:

Kamil dla mnie codzienność, także BRD i kiepsko zrobione 140 tki (o BLB się nawet nie wypowiadam bo jeśli się to zrobi na realnej a nie optymistycznej hamowni - na ok. 180 kucy, to mają szanse jechać równo gdzieś przez miesiąc, potem i tak prędkość warsztatowa - czyli tyle ile potrafią pchać mechanicy :polew: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj objechałem b8 2.0 tdi :sesese:

:polew:

Kamil dla mnie codzienność, także BRD i kiepsko zrobione 140 tki (o BLB się nawet nie wypowiadam bo jeśli się to zrobi na realnej a nie optymistycznej hamowni - na ok. 180 kucy, to mają szanse jechać równo gdzieś przez miesiąc, potem i tak prędkość warsztatowa - czyli tyle ile potrafią pchać mechanicy :polew: )

Ja tam jeżdze BLB i nie narzekam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...