Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Tekst żywcem zerżnięty z forum Audi A6 :angry:. U nas na forum też znalazłem ten artykuł, ale kopiujący przynajmniej napisał skąd tekst pochodzi i kto jest autorem. Ale to co znalazłeś, to po prostu żenada :sick3:

A tak na marginesie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

:hi: widzieli gościa :gwizdanie: troszkę oglądania jest ale warto

http://www.youtube.com/user/LEGENDMAKE#p/u/6/Mb1SzlVmn64

wersja wyjściowa niezły BATMOBIL :polew: ale to co gość zrezał na końcu :good: szacun :notworthy: wzorowy przykład zdrowego połączenia zdolności wyczucia lini i smaku trochę trąci R8 ale efekt końcowy zwłaszcza jak podjeżdża to cinkłeciento to rozwala przypuszczam że podczas jazdy dałoby się tym zmienić pas pod tirem :naughty:. Najbardziej podobało mi się to że gość wsztysko rzeźbił z "twardego" minimum laminatu nawet większe nierówności szły pod topnik co się chwali bo mógł to odwalić na grubej szpachli ale to co robił to autentycznie może jeździć po drodze a nie car tylko na show view do przwewozu na lawecie bo po paru dziurach popękała by szpachla.

Lubię takie coś oglądać na Discovery leci takie coś jak goście ze złomu robią podbne dzieła sztuki tyle ze oni mają raczej większy budżet a tu widać że gość miał pomysł i troche blachy wystarczyło żeby auto sie zmieniło nie do poznania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę trąci R8 ale efekt końcowy

Pod filmikiem 6/12 chłopina napisał:

film widze staje sie popularny na tym czy tamtym forum jest roznie komentowany - "zycie", jedyne co chcialem wyjasnic -to nie bedzie AUDI R8, tyl ok jak uwazacie- trudno zeby przy lampach z R8 powstal FIAT MULTIPLA, auto nie jest na sprzedaz, przod bedzie robiony na samym koncu... 7/12 marzec- kwiecien.

Najbardziej podobało mi się to że gość wsztysko rzeźbił z "twardego" minimum laminatu nawet większe nierówności szły pod topnik co się chwali bo mógł to odwalić na grubej szpachli ale to co robił to autentycznie może jeździć po drodze a nie car tylko na show view do przwewozu na lawecie bo po paru dziurach popękała by szpachla.

Lubię takie coś oglądać na Discovery leci takie coś jak goście ze złomu robią podbne dzieła sztuki tyle ze oni mają raczej większy budżet a tu widać że gość miał pomysł i troche blachy wystarczyło żeby auto sie zmieniło nie do poznania

Widziałem kiedyś na discovery był program jak to auta przerabiali - była ekipa i mieli w tydzień się wyrobić z projektem... Zaprosili raz starszego Pana i im pokazał jak się kiedyś robiło :gwizdanie:

Dokładnie tak jak na filmiku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc panowie ktoś będzie dzisiaj o 18 pod galerią bo cisza tu dzisiaj straszna

Ja nie wiem czy dojadę po wczorajszym :tongue4:

Z Hubertusem pojechaliśmy za Tarnów do klubu Eden 139 bo był gwiazdą wieczoru i była impra jak za dawnych lat :kox:

Też ma B7 i się przymierza właśnie do B8 :)

Dobry jest ten kawałek i nadal cieszy ucho :kox:Energy Mix Vol 21 2010 Christmas Edition TRACK 22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc panowie ktoś będzie dzisiaj o 18 pod galerią bo cisza tu dzisiaj straszna

Ja nie wiem czy dojadę po wczorajszym :tongue4:

Z Hubertusem pojechaliśmy za Tarnów do klubu Eden 139 bo był gwiazdą wieczoru i była impra jak za dawnych lat :kox:

Też ma B7 i się przymierza właśnie do B8 :)

Dobry jest ten kawałek i nadal cieszy ucho :kox:Energy Mix Vol 21 2010 Christmas Edition TRACK 22

:good: Trzeba było tyle nie pić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto to jest hubertus? Mnie się z jedynie z millionerami kojarzy... Ty to masz znajomości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto to jest hubertus? Mnie się z jedynie z millionerami kojarzy... Ty to masz znajomości...

Ten co w utworze nawija, który podałem wyżej.

Jak byś słuchał house, techno i podobne klimaty to byś wiedział o kim mówię.[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 18:09_________________________________________________

kto to jest hubertus? Mnie się z jedynie z millionerami kojarzy... Ty to masz znajomości...

Myslisz że ten Hubertus jeździ B7 i przymierza sie do B8? :shocked::polew: :polew: :laghing2: :radocha::sarcastic:

Myślał że ten z milionerów :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł jedziemy na spota bo cholera po wczorajszym mam mega lenia :?: :decayed:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 18:11_________________________________________________

Ten co kiedyś było: "dj hubertus i dj thomas"? Przytkowice? :wink4:

Tak, pogadam z nim to może na spota przyjedzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie ale strzeliłem butle wina do obiadu :P:dance2::lol1: i chyba nie dam rady :dance:

A spoko wino szybko paruje to nie będziesz miał nic% :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest spot :przebiegly:

Właśnie wstałem i się zbieram...

Spóźnię się :decayed:

Kurde ty będziesz to bym się przejechał a dostałem cynki ze dziś lipa podobno na spocie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...