Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

boberson ja się chętnie założe z Twoim kolegą, pod warunkiem że nie będzie spadał z przepaści bo wtedy mógłby taki wynik osiągniąc i że mówimy o km/h a nie km/2h. Trzeba być realistą. Mnie też kolega w przedszkolu kiedyś opowiadał że ma helikopter... niektórzy z tego wyrastają inni nie...

Jeszcze jedno pytanie jechałeś kiedyś autem które ma 4,7s do setki?

Bo jeśli nie to jeśli wsiadasz do mocnego auta to może Ci się wydawać że zajebiśie przyspiesza.

Ja miałem okazje zostać przewieziony wyścigowym Porsche GT3 po torze w Poznaniu i przy przyśpieszaniu wydawało mi się że to auto łamie wszystkie zasady fizyki i tarcia i nigdy bez tej przejazdzki nie wyobraziłbym sobie tego. (Przy hamowaniu było jeszcze gorzej).

Pare lat temu jak wsiadłem do s6 którym mogłem się przejechać też bym powiedział w ciemno że to auto potrafi wszyskto i wydawało mi się że setkę osiąga nie wiadomo jak szybko. Pierwszy raz jechałem tak szybkim autem i tak mi się wydawało...

Ale osobiste odczucia a fakty to czasem dwie inne sprawy..

A widać że Twój kolega jest dobrym bajkopisarzem...

No cóż tacy też są potrzebni.

Nie odbieraj tego jako jakiś atak. Po prostu nie wierze i nigdy nie uwierze że Twój kolega mając 280 kucy w aucie które waży 2 tony ma takie osiągi... chyba że by sobie ten silnik do roweru zamontował... to bym uwierzyl

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:> :> :>[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 00:16_________________________________________________na zdrowie Panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to Tobie trza polac?

czy auto z naklejka Marwitu jezdzi Ci szybciej??? ;p

Masz juz 2009 Mapke i polski jezyczek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi moze jutro jakieś piwko?? trza by sie w końcu napić :> :> naprawili mi autko trzeba to opić :> :> ale w pon zawoże do lakiernika i na 2 tyg. nie bede miał :confused4: :confused4: :confused4: ale hample przy okazji wymienie na 320mm

Po mapke podjade jak mi błotnik wymienią. o menu nie myslałem. Ty u=już masz??

Ja za to mam zaciski pod 320

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> :> :>[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 00:16_________________________________________________na zdrowie Panowie

Sieman czy ty przypadkiem nie stałeś przy mogilskiej swoim pazdziochem bo często widywałem rano taką samą srebną B7 avant na felach RS4 :?: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rany ale sie narobiło, szkoda ze on dalej upiera sie przy swoim, ale znam Go od lat twierdzi ze jego auto wazy 1,8t i mercedes cls jest o wiele cięzszy, jak bedzie zainteresowany zaprosze Go na naszego spota chętnie bym popatrzył jak mu wtykacie bo troche kozakuje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkam przy mogilskiej i tam staje zazwyczaj :> :> :>

Wiedziałem :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boberson nie przejmuj się tacy też sąpotrzebni.. przynajmniej jest śmiesznie :]

Ja mam na studiach kolesia który twierdzi że jezdzi murccielago w kielcach ale do Krk przyjezdza poobijanym uno żeby nikt mu nie poharatał ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkam przy mogilskiej i tam staje zazwyczaj :> :> :>

Wiedziałem :dance:

idz się wytasuj z tego powodu :kox:

A po chj jak nie trzeba :decayed:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boberson nie przejmuj się tacy też sąpotrzebni.. przynajmniej jest śmiesznie :]

Ja mam na studiach kolesia który twierdzi że jezdzi murccielago w kielcach ale do Krk przyjezdza poobijanym uno żeby nikt mu nie poharatał ;]

No dużo jest takich :)

Sieman a kilka metrów przed Twoją b7 stoi granatowa B5, czyja to :?: :decayed::polew:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 00:30_________________________________________________

wytasuj????? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Jeszcze musisz dobrze poznać słownik Trzenkowatego :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. najczęsciej parkuję własnie za tą B5 ale nie wiek czyja ona jest. Jeszcze zauwazylem że czasem parkuje tutaj b7 sedan i 2 razy z tylu bloku widziałem b7 avant z 2 ósenkami na rejestracji (a wiadomo że ludzie z 2 ósemkami obok siebie na rejestracji to Diaboły- patrz Cuber, Kerczi :evil: :evil: :evil: :>)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytasować = poruszać Pablem :decayed:

:bicz3: :decayed:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 00:35_________________________________________________

hmm.. najczęsciej parkuję własnie za tą B5 ale nie wiek czyja ona jest. Jeszcze zauwazylem że czasem parkuje tutaj b7 sedan i 2 razy z tylu bloku widziałem b7 avant z 2 ósenkami na rejestracji (a wiadomo że ludzie z 2 ósemkami obok siebie na rejestracji to Diaboły- patrz Cuber, Kerczi :evil: :evil: :evil: :>)

Zapodaj im kalendarzyki od nas i niech przyjadą na spota :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...