Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

ile za polskie menu??

Zaczal od 400 przez 250 i skonczyl na 100 :), ciekawe ile za plytke sobie powie... :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 01:38_________________________________________________

narka :hi:

Spij dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2008 chyba teraz mam, szukam 2009. a co do polskiego menu to nie jest mi jakos specjalnie potrzebne ale jak by było to by było fajnie :> :> :>[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 01:43_________________________________________________mnie za plytke podyktował 200zł ale trza się targować[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 01:44_________________________________________________a to polskie menu wgrałeś w krk u tego co navi montował?[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 01:46_________________________________________________piwko sie skończyło -----> spadam spać

dobrej nocki wszystkim :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrego whiskacza zawsze mozna wypić jestem za, [br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 02:10_________________________________________________widze ze już wszystkich wywiało w kimono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jarko i am sorry

:tongue4: właśnie mi sie browar kończy... kiedyś to musiało nastąpić... Idę cosik zjarać... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety w pracy więc browar sie chłodzi ale w domu w lodówce, tez ide zajarać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Widze że ostro wczoraj było :gwizdanie: dziwne Audi na Q a Merol się tak trzymał za nim :gwizdanie:

Jak coś to ja załatwię W12 albo S8 :naughty: a co do szybkiego autka to mamy też 997 Turbo :naughty: i kolegę który przyjmuje wszystkie zakłady ,włącznie z ścigaczami :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Widze że ostro wczoraj było :gwizdanie: dziwne Audi na Q a Merol się tak trzymał za nim :gwizdanie:

Jak coś to ja załatwię W12 albo S8 :naughty: a co do szybkiego autka to mamy też 997 Turbo :naughty: i kolegę który przyjmuje wszystkie zakłady ,włącznie z ścigaczami :naughty:

:hi:

no fakt ten kolega ściga się ze wszystkim :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Grześ :hi:

Witaj witaj ;)

Kiedy kawa :gwizdanie: juz nikogo nie wypraszam :no:

a co koledzy nie mogą i samotność Ci dokucza :gwizdanie: po ostatnim to strach do Ciebie przyjeżdżać wogóle :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...