Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

P

Ts1BbuS9.jpg

Ts1BbYNS.jpg

Droga na Zakopane :D Na 100 KM skapitulowałem :) widząc zjeżdżającego TIRa bokiem :)

[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 21:20_________________________________________________

Ts1Bd_09.jpg

Ts1Begt9.jpg

Rozwaliło mnie to rozwiązanie :) Nigdy sikanie nie było tak przyjemne :) Na sznurku jest piłka, na która gdy robisz siku wpada do bramki :D heheheheh Kosmos :D

:polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rex - wszystkiego dobrego :)

na letnich 235 z oska jest szal :disgust: czemuz ja rwa nie kupilem q :decayed:

przesadzacie z tym Q

Zgadzam sie z toba pojedzilem dzis troche i jest hu**we to q :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ts1BbuS9.jpg

Ts1BbYNS.jpg

Droga na Zakopane :D Na 100 KM skapitulowałem :) widząc zjeżdżającego TIRa bokiem :)

[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 21:20_________________________________________________

Ts1Bd_09.jpg

Ts1Begt9.jpg

Rozwaliło mnie to rozwiązanie :) Nigdy sikanie nie było tak przyjemne :) Na sznurku jest piłka, na która gdy robisz siku wpada do bramki :D heheheheh Kosmos :D

Warunki drogowe :shocked: :shocked: :shocked: ( u mnie jeszcze nawet jeden płatek śniegu nie spadł )

Pisuar :polew: :polew: :polew: jak znam życie to lałeś po trybunach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

REX WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :!:

A ja dotarłem właśnie do domu i zaraz ruszam znowu na miasto, w samym krk ponad 70 wypadków a jak wracałem z solvayu to chyba z 10 samochodów stało na poboczu :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

REX WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :!:

A ja dotarłem właśnie do domu i zaraz ruszam znowu na miasto, w samym krk ponad 70 wypadków a jak wracałem z solvayu to chyba z 10 samochodów stało na poboczu :shocked:

a po co powtórka z tamtej zimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu jak Ci nie potrzebne tak bardzo szybko, to ja powinienem miec na piatek :wink4:

btw. dzis na a4 gosciu mnie wyprzedzal bmw 530d i prawie sie w bande wpakowal, jakos go sprzety wyprowadzily.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sokolnh ale ja nie chce do RNSe, tylko do Navi Plus.. :)

Trzeniu pisalem Ci przeciez ze mam.. :mysli:

prosze

http://peb.pl/programy-nawigacyjne-i-mapy/145095-rapidshare-blaupunkt-teleatlas-dx-rozne-wersje.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

REX WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :!:

A ja dotarłem właśnie do domu i zaraz ruszam znowu na miasto, w samym krk ponad 70 wypadków a jak wracałem z solvayu to chyba z 10 samochodów stało na poboczu :shocked:

a po co powtórka z tamtej zimy

Nie będzie żadnej powtórki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron to był ten moment w moim życiu kiedy chciałem sikać, sikać i żeby się nie kończyło :) Heheheh miazga jakich mało i jak się postarasz możesz nawet okienka strzelać :D

rozumiem, że jeden pisuar jest już bez bramki za to Ty teraz u siebie z kibelka za szybko nie wychodzisz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron to był ten moment w moim życiu kiedy chciałem sikać, sikać i żeby się nie kończyło :) Heheheh miazga jakich mało i jak się postarasz możesz nawet okienka strzelać :D

rozumiem, że jeden pisuar jest już bez bramki za to Ty teraz u siebie z kibelka za szybko nie wychodzisz :naughty:

tylko pytanie czy to plug&play jest? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziol caly zeby nie rezac :decayed: tylko przykrecic do sciany :)

tak mu się spodobał że w dużym pokoju przykręcił :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki z dzisiejszego spota w BB. Miałem dość nieciekawą sytuacje...

Jade, biała droga, i nagle 2 metry zaczyna sie łamać przedemną to drzewo...

2.jpg

dałem gaz do dechy bo wyhamować bym napewno nie dał rady i tylko słyszałem jak gałęzie szorują mi po końcówce dachu...Na szczęscie zdąrzyłem przejechać zanim drzewo całkiem spadło... Nic się nie stało ale jakbym jechał pół sekundy później to było by bardzo nieciekawie, a z autkiem bym już się mógł pewnie pożegnać... Passacik który stał obok się troche pogiął...

A za 20 metrów kolejne drzewo leżało na drodze więc byłem uwięziony na tym odcinku a bałem się bo wszystkie drzewa "trzeszczały". Zresztą w trakcie spotu padło jeszcze z 5 drzew...

3.jpg

Takim oto sposobem musiałem czekać na straż pożarną aż potną drzewa i mnie "wypuszczą".

Oto tym spoobem jechaliśmy na spota z obstawą :>

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...