Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

dziś zaczepiłem kolesia u mnie pod blokiem , dałem mu kalendarzyk bo kupił niedawno b6 czarną combi ładna sztuka i dowiedziałem sie ze to hokeista cracovi , stwierdził ze sie zaloguje na stronie i wstapi na spota , nie miał czasu na rozmowe bo spieszył sie na mecz. :naughty:

[br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 21:42_________________________________________________dobra czas na fight :kox: przełączać na polsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dziś zaczepiłem kolesia u mnie pod blokiem , dałem mu kalendarzyk bo kupił niedawno b6 czarną combi ładna sztuka i dowiedziałem sie ze to hokeista cracovi , stwierdził ze sie zaloguje na stronie i wstapi na spota , nie miał czasu na rozmowe bo spieszył sie na mecz. :naughty:

[br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 21:42_________________________________________________dobra czas na fight :kox: przełączać na polsat

100 sekund i po walce będzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post napisany na padzie na forum prosto z Playstation3 Network :decayed:

Gasimy :hi:

Szybciej napisał bym go na kompie ale nie chciało mi się go włączać :polew::decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wszystkim

Siema Miron jak tam :audi: :?:

Bo w temacie się nie zapytam, nie ma jak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wszystkim

Siema Miron jak tam :audi: :?:

Bo w temacie się nie zapytam, nie ma jak :decayed:

:polew:

dobrze - w piątek byłem z Oniakiem w compsporcie i przez przypadek się dowiedziałem czemu ten mój parch 250 nie chciał przekroczyć - nie wiedziałem, że kazde 3.0tdi standardowo ma ogranicznik prędkości :decayed:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 13:38_________________________________________________A w tym tygodniu mam jechać do jakiejś firmy w Myślenicach na wymiane ekranu w RSN-E :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piątek byłem z Oniakiem w compsporcie

a co Robił Oniak u compostów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piątek byłem z Oniakiem w compsporcie

a co Robił Oniak u compostów ?

:gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 13:49_________________________________________________ :decayed:

nie no nic konkretnego :wink4:

był w Żywcu a jako, że ja i tak tam miałem wpaść (do compotów ) to podjechałem w dniu kiedy Oniak był blisko i zrobiliśmy sobie męskie klachy bo miał 15 km :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...