Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Masz spoiler

Opublikowano

:siema:

wybieram się z rodziną do Krakowa na weekend środa-niedziela i poszukuję jakiejś noclegowni w przyzwoitej cenie. Znacie może kogoś kto prowadzi jakiś pensjonat, a może ktoś ze znajomych ma mieszkanie i chciałby wynająć na te kilka dni :?:

Opublikowano
:naughty: :naughty: zaczyna się, teraz będziemy bacznie obserwować rozwój sytuacji i spełnianie obietnic :naughty: :naughty: :decayed:
Opublikowano

:siema:

wybieram się z rodziną do Krakowa na weekend środa-niedziela i poszukuję jakiejś noclegowni w przyzwoitej cenie. Znacie może kogoś kto prowadzi jakiś pensjonat, a może ktoś ze znajomych ma mieszkanie i chciałby wynająć na te kilka dni :?:

Tak http://www.pensjonatstanczyk.pl/[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 10:59_________________________________________________

:naughty: :naughty: zaczyna się, teraz będziemy bacznie obserwować rozwój sytuacji i spełnianie obietnic :naughty: :naughty: :decayed:

to lornetkę sobie kup :naughty:
Opublikowano

niby fajne ale ceny gorsze niż w apartamentach nad morzem w sezonie :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 11:01_________________________________________________nie ma się co dziwić, kraków, lepiej poszukać lokum w okolicach. Ja niestety nie znam nikogo kto by mógł wynająć.

Opublikowano

no comments...

Opublikowano

no comments...

tez tak myślę o Branku.. :decayed:

Opublikowano

Jesteś jak ten koleś z linku od Wąskiego :kox::polew:

Opublikowano

Jesteś jak ten koleś z linku od Wąskiego :kox::polew:

dokładnie tak :kox: tylko mniej łapami macha :decayed:

ogólnie pis to sekciarze :cool1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Sam efekt jest ok gdyby nie tyle odprysków :kwasny: Puki co zrobłem samą maskę , oto efekt

Dobra dobra :wink4: chcę zobaczyć to za powiedzmy 2 tygodnie jak wosk z pasty odparuje bo na początku jest zawsze spoko potem dopiero wychodzą koła jak wosk zejdzie a co do odprysków to niestety jak masz zdziubaną maskę od kamieni to wychodzi po polerce tak jakbyś białą krędką je zaznaczył i nie idzie tego usunąć najlepszy jest do tego wosk koloryzujący czarny wtedy ponownie odpryski się zrobią czarne i mniej widoczne zrób zdjęcie pada bo ciekaw jestem jaki masz?

Pad biały novol i czarny tej samej firmy, do bialego g3, do czarnego g10. Efekt puki co jest ok ale te kropki od kamieni mnie irytują. Dzisiaj przyjeżdża do mnie 3m zamiast g3 zobaczymy co z tego wyjdzie. Myśle że w tym tygodniu zrobię caly samochód.

Opublikowano

Eeee.. chłopaki :D kto na Kryspinowie wczoraj był?? widziałem klubowe b4 1.8t i avanta b6 na 2gim stawie :D

Opublikowano

Jesteś jak ten koleś z linku od Wąskiego :kox::polew:

nie do końca, ja od razu wale w morde :decayed:

Opublikowano

Jesteś jak ten koleś z linku od Wąskiego :kox::polew:

nie do końca, ja od razu wale w morde :decayed:

:shocked: PRAWO I....NEX :naughty:
Opublikowano

Sam efekt jest ok gdyby nie tyle odprysków :kwasny: Puki co zrobłem samą maskę , oto efekt

Dobra dobra :wink4: chcę zobaczyć to za powiedzmy 2 tygodnie jak wosk z pasty odparuje bo na początku jest zawsze spoko potem dopiero wychodzą koła jak wosk zejdzie a co do odprysków to niestety jak masz zdziubaną maskę od kamieni to wychodzi po polerce tak jakbyś białą krędką je zaznaczył i nie idzie tego usunąć najlepszy jest do tego wosk koloryzujący czarny wtedy ponownie odpryski się zrobią czarne i mniej widoczne zrób zdjęcie pada bo ciekaw jestem jaki masz?

Pad biały novol i czarny tej samej firmy, do bialego g3, do czarnego g10. Efekt puki co jest ok ale te kropki od kamieni mnie irytują. Dzisiaj przyjeżdża do mnie 3m zamiast g3 zobaczymy co z tego wyjdzie. Myśle że w tym tygodniu zrobię caly samochód.

a szlifujesz papierkiem wodnym całą karoserie przed polerką ?

Kolkov, po sąsiedzku mam to http://www.rezerwuje.pl/hotel/krakow/24_guest_house

jak chcesz to moge podejść i zobaczyć jak to na żywo wygląda i zapytać o cene

Opublikowano

tak szlifowałem maskę 2000 na wodę ale powiem szczerze że chyba przejde najpierw na 1200 bo więcej rys ściągnie. Dostałem właśnie 3m i chyba dzisiaj zacznę pracę na 3m. Papier na wodę tylko będę używał przy mocniejszych zarysowaniach. Tak sama pasta wystarczy

Opublikowano

Zieluch Wariat, istny szaleniec :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.