Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pospinany bo cisza wyborcza :polew: :polew: :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: zmykam gdzieś nad wodę szkoda takiego pięknego dnia :cool1:

taki to pożyje :tongue4:

trzeba było się uczyć :gwizdanie: :decayed:

Jak chcesz mieszkać w swoim domu, a nie z rodzicami to musisz go wykończyć, ja akurat od tego mam soboty i wolne po pracy żeby we własnym domu zrobić prąd, kanalizacje, wodę, centralne. Wszystko po kolei bo chciałbym za 2 lata już tam mieszkać, no ale co Ty możesz o tym wiedzieć jak do tego trzeba mieć fach i pojęcie o robocie. Nie no pewno że lepiej zapłacić firmie 100tys i niech to zrobią za mnie.

Widzisz trzeba się było uczyć to byś to wiedział i umiał więc daruj sobie

jesteś wykapany kaczor... twoje żarty muszą śmieszyć ale jak ktoś sobie jaja robi to robisz się naburmuszony jak prezio jaro :naughty:

po to się inni uczyli żebym mógł skorzystać z ich usług , tyle w temacie :decayed:

idz pracuj a ja odpocznę :tongue4:

Ps. i nie mieszkam z rodzicami :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

ja nie napisałem że mieszkasz z rodzicami tylko pisałem o sobie / przeczytaj i zrozum przenośnie :naughty:

a Ty jesteś jak wykapany gajowy :naughty:

Opublikowano

ja nie napisałem że mieszkasz z rodzicami tylko pisałem o sobie / przeczytaj i zrozum przenośnie :naughty:

a Ty jesteś jak wykapany gajowy :naughty:

a Ty się nadal nabierasz na moje wypuchy , byłem pewien że odpiszesz :naughty:

dobra , idz pracuj bo Ci nie 2 a 5 lat zejdzie z tą kanalizacją :naughty:

Opublikowano

Witam. juz w domku :>

jak tylko bede miala okazje to wpadam na zlota...

a wy chlopaki nie klócic mi sie :gwizdanie:

Pozdrawiam :tongue4:

Opublikowano

Fajnie jest potrafić zrobić coś samemu, to cieszy :good:

Z drugiej jednak strony co prawda to prawda:

po to się inni uczyli żebym mógł skorzystać z ich usług , tyle w temacie :decayed:

Opublikowano

ależ Niemcy poszaleli, chyba już nie ma nikogo kto odebrał by im mistrzostwo ....

Widzę że rozpocząłem niezłą dyskusję, i dobrze przynajmniej coś się działo :naughty:

BTW jutro też gdzieś jadę :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 18:15_________________________________________________Oczywiście nie zapominając o udupieniu kaczora :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

cisza wyborcza :cicho:

:naughty: każdy liczy na swojego kandydata :naughty:

Mnie najbardziej rozwalają sondaże wyborcze na portalach :naughty: w jeden dzień 54 do 42 % a na następny 46 do 48 :naughty: i na odwrót. Ale co najśmieszniejsze udział w nich bierze średnio ~~2000 osób więc co to za wytyczna :gwizdanie:

Opublikowano

mojego niestety już nie ma :angry:

Opublikowano

co najśmieszniejsze taki sondaż ponoć można kupić za 6,2 tys i zrobić go jak się chce, taka kiedyś była wypowiedź już nie pamiętam kogo w tv. Śmieszne to jak w jeden dzień jest tak a drugi już na odwrót :naughty:

Opublikowano

audi sprzedane , pojechało nad morze 2 h temu :)

audi jednak za***iście się sprzedaje , nie dałem żadnego ogłoszenia a się sprzedało :decayed:

Opublikowano

audi sprzedane , pojechało nad morze 2 h temu :)

audi jednak za***iście się sprzedaje , nie dałem żadnego ogłoszenia a się sprzedało :decayed:

ciepło się zrobiło to ludzie szukają czegoś ładnego na klomb :decayed: :decayed:

Opublikowano

Witam. juz w domku :>

jak tylko bede miala okazje to wpadam na zlota...

a wy chlopaki nie klócic mi sie :gwizdanie:

Pozdrawiam :tongue4:

Nie wpadaj, przyjedź

Zapraszamy ;)

Opublikowano

Pozdrówka z Chorwacji. Pierwszy dzien na trzezwo :kox: ale za to wsiadlem w auto i rozjebalem opone :disgust:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

no i mamy półfinał Niemcy-Hiszpania :kox: Niemcy górą myśle. następnie finał Holandia -Niemcy i Holandia zdobywa tytuł :good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Przebrała się miarka!!! jadę głosować na J@#$A !!! :decayed:

Opublikowano

:hi:

Przebrała się miarka!!! jadę głosować na J@#$A !!! :decayed:

obyś nie dojechał,

silnik zajechał :decayed: :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.