Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jutro tyrkne do niej jak nie zapomne i zobaczymy co mi powie :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sory, ale wkleję wam fotkę auta na które najechałem i Ci Policjanci za to dostali po 7 % stałego uszczerbku na zdrowiu. Inni przy kasacji auta tyle nie dostają.

123rm.jpg

Opublikowano
:blink::shocked: No kurka niezle pokombinowali :gwizdanie:
Opublikowano

Tukan ja wiem że śmieją się z JArka jak i Lecha się śmiali że mały itd, że nie zna ang, ale tu akurat nie o to chodzi tylko o dobro narodu, ale żeby to wiedzieć trzeba trochę się temu poświęcić :naughty: :naughty: mniejsza o to :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Tukan ja wiem że śmieją się z JArka jak i Lecha się śmiali że mały itd, że nie zna ang, ale tu akurat nie o to chodzi tylko o dobro narodu, ale żeby to wiedzieć trzeba trochę się temu poświęcić :naughty: :naughty: mniejsza o to :naughty:

Opublikowano

Cuber możesz tyrknąć. Ja mam się skontaktować z Woźniakową, jej koleżanką, Ona też dostała materiały. Monika ma bodajże jakieś szkolenia i może nie mieć czasu :wink4:. Mam nadzieje że jutro się coś więcej dowiem.

Opublikowano

Jest prze gorąco...ale lepsze to niz te jeba** powodzie....

Cuber jeszcze raz dzieki bardzo, mata daje rade :):notworthy:

No tak teraz jak człowiek będziesz mógł w bagażniku :D A nie na ławce i krzakach :)

Opublikowano

Przemian cos Ci sie za bardzo dowcip wyostrzyl...

Opublikowano

Ma ktoś pomysł gdzie znaleźć wkładkę podłokietnika do Passata o numerze:

3B1 858 337 A

nie udało mi się znaleźć tego nigdzie poza ASO.

To takie małe plastikowe pudełeczko a oni chcą za to 100zł.

Opublikowano

a podlokiecie taniej nie kupisz???

[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 22:52_________________________________________________

jest SE promocja Krakowa :)

IMG_0025.JPG

Opublikowano

a podlokiecie taniej nie kupisz???

Sęk w tym Karolu że ja podłokietnik mam tylko z dużą wkładką, w passacie B5 FL zmieniarkę można zamontować w podłokietniku i po montażu zostaje mała dziura bo wkładka jest jak gdyby w kształcie L, sęk w tym że przekopałem allegro i nie ma tego nigdzie.

Opublikowano

jest SE promocja Krakowa :)

IMG_0025.JPG

za***iste!!! :decayed:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 23:16_________________________________________________

Tukan ja wiem że śmieją się z JArka jak i Lecha się śmiali że mały itd, że nie zna ang, ale tu akurat nie o to chodzi tylko o dobro narodu, ale żeby to wiedzieć trzeba trochę się temu poświęcić :naughty: :naughty: mniejsza o to :naughty:

filmik miazga :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

Sory, ale wkleję wam fotkę auta na które najechałem i Ci Policjanci za to dostali po 7 % stałego uszczerbku na zdrowiu. Inni przy kasacji auta tyle nie dostają.

123rm.jpg

a wiesz co ja bym zrobił ,zgłosił to do wydziału wewnętrznego i do innej prokuratury [br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 08:43_________________________________________________

:good::polew: :polew: :polew: cały K..... fałszywy Kaczyński
Opublikowano

nex daj juz spokój z tymi wyborami...

Mnie tam debata ani trochę nie była potrzebna żeby podjąć decyzję...

Wystarczył sms od Kercziego :kox:

Opublikowano
:naughty: :naughty: :yeee:jarko luzik :naughty:
Opublikowano

:hi:

no , sms był za***isty :decayed:

Panowie , macie jakieś dojście do tanich opon?

Opublikowano

Panowie , macie jakieś dojście do tanich opon?

Jak mają być nowe to tak :decayed:

EDIT Dopisany: 01 Lipiec 2010, 11:47

nex tak wiem, sędziowe też są za PO :gwizdanie:

http://www.polityka.pl/kraj/1506822,1,precedensowy-wyrok-w-sprawie-tzw-inwigilacji-prawicy.read

Taki wyrok i to w tym akurat momencie...

Opublikowano

:hi:

czesc Panowie.....

apropo debaty to troche łyso sie zrobiło Komorowskiemu jak mu Jarek zaczął wyliczać przeciwko czemu głosował...... jakby z tego zrobić filmik Komorowski-Komorowiski to byłby więszy polew niz z filmiku Kaczora, nie ma wątpliwości ze Kaczyński był lepiej przygotowany do tej debaty, pierwszą uważam ze przegrał ale drugą zdecydowanie wygrał, tyle w temacie.

btw jak zmienić żarówke w trzecim światle stopu tym na górze na szybie :mysli: w B7 , bo albo bezpiecznik padł albo spaliła sie ta listwa

Opublikowano

Ludzie to mają pomysły :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.