Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany będe pojutrze na spocie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

cieszyta sie?

o f*ck :shocked: nie przyjezdżam :wallbash::dziura::wtf:

Pogrom niemców, bramiki polaków :evil:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

ale szwaby grały , anglia :thumbdown: , sędzia :wallbash:

Opublikowano

czego by się nie czepić to nawet jakby uznał tą bramkę to i tak by to niewiele zmieniło.

Opublikowano

ale jakby uznał bramke to przy wyniku 2:2 inaczej mogła by sie gra potoczyć bo nikt by sie tak nie odkrywał.....

miał być finał jak dla mnie niemcy argentyna to będzie ćwierćfinał bo nie sądze zeby meksyk dał rade dzis wieczorem :gwizdanie:

to prawda niedziela bez kaca jest rewelacyjna :good:

Opublikowano

ale jakby uznał bramke to przy wyniku 2:2 inaczej mogła by sie gra potoczyć bo nikt by sie tak nie odkrywał.....

chyba nie ogladales ostatnich meczo reprezentacji Angli :decayed: , przeciez oni by ten mecz tak czy siak przegrali ...pytanie tylko ile . Przegrali 4-1 calkowicie zasluzenie. Bez watpliwosci Niemcy to duzo lepszy zespol .

Opublikowano

oglądajcie debatę już za 20 minut :kox: :kox: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

czego by się nie czepić to nawet jakby uznał tą bramkę to i tak by to niewiele zmieniło.

chyba za bardzo nie wiesz na czym polega gra w piłke nożną :gwizdanie:

jak sie gra przy stanie 2-1 a jak sie gra przy stanie 2-2 :cool1:

ta bramka nie uznana zmieniła zupełnie nastawienie Angli na II połowę a zupełnie inaczej wysli Niemcy na nią przeciez to chyba nie jest aż tak cieżkie by to zrozumieć :gwizdanie:

Szkoda że Anglicy nie wykorzystali swoich sytuacji w II połowie i szkoda że Niemcą kontry wychodziły bezbłędnie :gwizdanie:

chyba nie ogladales ostatnich meczo reprezentacji Angli :decayed: , przeciez oni by ten mecz tak czy siak przegrali ...pytanie tylko ile . Przegrali 4-1 calkowicie zasluzenie. Bez watpliwosci Niemcy to duzo lepszy zespol .

:wallbash: :wallbash: :wallbash: czytaj wyżej , pozatym nie patrz na to jak grali wcześniej tylko jak grali w danym meczu :gwizdanie:

Fakt że Niemcy pierwsze 32 minut zagrali rewelacyjnie, ale potem zaczeła grać Anglia 2-1 później powinno być 2-2 i zupelnie inny mecz w II połowie a tak Szwaby czekały na kontry i niestety do bólu je wykorzystały ;(

ps. Boseron :good:

Opublikowano

mmcv z całym szacunkiem my mówimy o Mistrzostwach Świata w piłce nożnej w RPA bo moze ty inny mecz oglądałeś :gwizdanie:

Niemcy wygrali zasłużenie ale nie az tak duzą różnicą bramek..... było to wynikiem tego ze Anglia musiała zaryzykować i postawić na jedną karte, odsłonili sie i dostali z kontry bramki i to było wynikiem błędu sędziowskiego nie uznania bramki na 2:2 prościej sie nie da :cool1:

bramka Teveza :kox:

Opublikowano

Jak dla mnie zasłużenie Anglia do domu, nic nie grali od początku i przynajniej polacy postrzelają :gwizdanie: . Argentyna powtórka błędu sędziego liniowego, ale bramka Tevesa najładniejsza na mundialu puki co

Opublikowano

jak sie gra przy stanie 2-1 a jak sie gra przy stanie 2-2 :cool1:

ta bramka nie uznana zmieniła zupełnie nastawienie Angli na II połowę a zupełnie inaczej wysli Niemcy na nią przeciez to chyba nie jest aż tak cieżkie by to zrozumieć :gwizdanie:

:gwizdanie: :gwizdanie: Anglia grala dobrze wtym meczu przez 20min moze... Co to znaczy ze nie uznana bramka zmienila ich nastawienie ?? :polew: co oni sa grajki 2giej ligi Polskiej ze placza bo im sedzia gola nie uznal ? Prosze Cie... to sa chlopy co zarabiaja po 120tysL/tygodniowo , maja byc profesjonalistami - takie nie uznane gole to oni w swojej karierze widzieli juz nie raz !!, w szatni powinno byc nastawienie typu Panowie nie uznano nam ale walczymy dalej. Ja nie widzialem zeby Anglia w takim nastawieniu wyszla na mecz, na druga polowe. Pozatym przy stanie 2-1 kto sie tak otwiera jak oni po stalych fragmentach gry po przeciwnej stronie boiska :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Widac ze ten sam mecz ogladalismy.

I nie uwazam ze przystanie 2-1 wszystko sie stawia na jedna karte w ..67min (bo wtej padl gol dla niemiec a mogl pasc tez wczesniej ) .Przy takim wyniku gra sie rozwaznie ,i czeka na swoja szanse.

Opublikowano
  • Autor

mmcv , sorry ale to co napisałeś uświadamia mnie w tym że oglądalismy dwa różne mecze

Opublikowano

.Przy takim wyniku gra sie rozwaznie ,i czeka na swoja szanse.

jak ktoś goni wynik to nie gra rozważnie i popełnia błędy niestety :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 23:20_________________________________________________czekać na szanse to mozna w okręgówce a nie w meczu z niemcami, trzeba ryzykowac przegrywając , nieuznana bramka zmieniła bardzo dużó , wydarzenia na boisku mogły sie potoczyć inaczej, My nie mówimy ze Anglia była lepsza tylko ze nieuznany gol miał wpływ na II połowe.

Opublikowano
  • Autor

My nie mówimy ze Anglia była lepsza tylko ze nieuznany gol miał wpływ na II połowe.

dokładnie :good:

Opublikowano

mmcv , sorry ale to co napisałeś uświadamia mnie w tym że oglądalismy dwa różne mecze

mozliwe bo ja na RTE a Ty pewnie w TVP :wink4:

Ja uwazam ze ta bramka nieuznana az tak duzo nie zmienila - zreszta nie tylko ja :cool1: (uwazam nawet ze ...Angole na nia nie zasluzyli ). Ale gdybac mozna do bolu .

p.s. tak na dobra sprawe to Anglicy nawet nie przycisneli dobrze Niemcow w tym meczu ...

:hi:

Opublikowano
  • Autor

p.s. tak na dobra sprawe to Anglicy nawet nie przycisneli dobrze Niemcow w tym meczu ...

widac to było w szczególnosci od 33 minut do 3 bramki dla Niemiec :wallbash: :wallbash: :wallbash:

fakt RTE puszczał inny mecz

Opublikowano

widac to było w szczególnosci od 33 minut do 3 bramki dla Niemiec :wallbash: :wallbash: :wallbash:

To bylo cisniecie :polew: o Panie ... tak to bylo cisniecie na miare polskiej ligi... :hi: . Wiesz ja cisniecie to znam z meczow Arsenal - Barcelona, Barcelona - Inter, Korea - Urugwaj (do stanu 1:1) , Meksyki juz chyba w pewnym momencie bardziej przycisneli Argentyne niz Anglia Niemcy .

p.s. Strzaly Gerarda z 30m(gdy byly opcje dogrania dobrej pilki) w piz*u tez sa elementem nacisku ? :kox:

Koncze ta dywagacje tym milym akcentem :

Opublikowano
  • Autor

mmcv Ty Swoje a My swoje pamietaj o czym była rozmowa na poczatku :gwizdanie: ups sorrki "znawca" piłki wie lepiej :cool1:

ups. sorry oglądalismy inne meczy

ps. Deuchland Deuchland uber alles :naughty:

i tym miłym akcentem kończe rozmowe z Tobą!

Opublikowano

mmcv Ty Swoje a My

MY tzn Ty i Boseron tak ? :cool1: :gwizdanie:

dla Twojej wiedzy (Twoj "ps" :naughty: ) nie lubie Niemcow ale to jak gra ta reprezentacja zasluguje na uwage w przeciwienstwie do tego co grala reprezentacja Angli (KAROLE DO PRZODU jak W EKSTRAKLASIE :polew: :polew: :polew: )

Opublikowano
  • Autor

David jak tam po pikniku ? Latałes coś :naughty:

Opublikowano

:hi: uciekam do spania

czekam na mecz hiszpania-portugalia będzie sie działo :kox: stawiam na hiszpanie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.