Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemian Ty chyba co wieczór robisz sobie Samogwałt :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

ja codziennie biore całą paczke tabletek gwałtu ale nikt nie jeszcze nie zgwałcił :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemian Ty chyba co wieczór robisz sobie Samogwałt :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

ja codziennie biore całą paczke tabletek gwałtu ale nikt nie jeszcze nie zgwałcił :polew: :polew: :polew: :polew:

bierz troche mniej, moze bedziesz pamietal :naughty:

Opublikowano

:hi:

Siemian Ty chyba co wieczór robisz sobie Samogwałt :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

to , to jeszcze nic... on to ponoć nagrywa :decayed:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 14:39_________________________________________________Kubica ładnie jedzie :good:

Opublikowano

Grzes :notworthy: [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 15:17_________________________________________________Łukasz niestety DHL nie raczył dojechać !!!!!!!! :evil:

Opublikowano

wybiera sie ktos na czyzyny jutro?

Sie może z rodzinką wybiorę :)

BTW Ahh te piątkowo wieczorne grupkowe podziękowania :rolleyes:

Opublikowano

jak moj kumpel dziekowal kiedys swojej dziewczynie to Ona zaszla w ciaze po tych podziekowaniach wiec nie wiem co o tym myslec.... :naughty:

Opublikowano

:siema::)

ooo dobry, jakieś dwa lata temu Twojego ojca kupiłem to strasznie zaniedbaną A4-rkę.

Ogr , Boseron , Sokół :decayed:

Co ?[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 19:28_________________________________________________-------------------

Widzę że nie tylko mnie się dzisiaj ciężko wstawało ;)

Opublikowano

Trzenkowi chodziło o oryginalnego Ogra :wink4:

Opublikowano

Ogr , Boseron , Sokół :decayed:

Co ?

nie co tylko proszę :cool1: to nie forum eu :naughty:

Trzenkowi chodziło o oryginalnego Ogra :wink4:

dokładnie tak :good:

jak moj kumpel dziekowal kiedys swojej dziewczynie to Ona zaszla w ciaze po tych podziekowaniach wiec nie wiem co o tym myslec.... :naughty:

no nic , idz kup test w aptece :decayed:

wybiera sie ktos na czyzyny jutro?

Sie może z rodzinką wybiorę :)

BTW Ahh te piątkowo wieczorne grupkowe podziękowania :rolleyes:

to taki forumowo krakowski folklor :decayed:

Opublikowano
nie co tylko proszę cool1 to nie forum eu naughty

:polew: :polew: To mi się podoba ;)

Opublikowano

JAKIS podrobiony Ogre??? hmm :mysli:

Opublikowano

:hi:

TrueOgre , Sokół , Trzeniek dzieki za imprezke , masakrycznie dzis sie czuje za dużo mieszania alkoholi :wallbash:

Wąski mam nadzieje ze w poniedziałek turbinka dojedzie :gwizdanie:

Opublikowano
nie co tylko proszę cool1 to nie forum eu naughty

:polew: :polew: To mi się podoba ;)

:naughty::wink4:

Opublikowano
  • Autor

całkiem sympatycznie było dziś na pikniku loitniczym :naughty:

ps. Wąski sie lansował oglądając samoloty i nie tylko :naughty::wink4:

Opublikowano

a co jeszcze oglądał :tongue4:

Opublikowano

kiełbaski sprzedawał z niebieskiego audi :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kiełbaski sprzedawał z niebieskiego audi :polew: :polew: :polew:

I nie było chętnych :decayed:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 21:59_________________________________________________Tomek niemoge sprawdzic tego po vinie

Opublikowano

całkiem sympatycznie było dziś na pikniku loitniczym :naughty:

ps. Wąski sie lansował oglądając samoloty i nie tylko :naughty::wink4:

he :wink4: jutro też :naughty: nie poznałeś :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 22:16_________________________________________________

kiełbaski sprzedawał z niebieskiego audi :polew: :polew: :polew:

:good: :good: ZŁOM nie idzie to dobre i kiełbaski :naughty:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 22:17_________________________________________________Gruszka :mysli:
Opublikowano
  • Autor

czego nie poznałem ? :mysli:

Opublikowano

czego nie poznałem ? :mysli:

kiełbasek :naughty: [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 22:31_________________________________________________tak z ciekaości 22 cale nie wchodzą

81b06c11887909de.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.