Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Bry CI[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 08:59_________________________________________________Pany jakies swieczki zarowe beda najlepsze do mojego pascia?? kupic odrazu kpl nowych czy bawic sie w sprawdzanie, potrzebny jest jakis specjalny klucz czy normalnie sam je wymienie??

lepiej sprawdzić, nawet bez wyjmowania to się robi

bierzesz kabel, plus do akumulatora, drugi do świecy i patrzysz czy jest ciepła

żeby wyciągnąć nie potrzeba żadnych specjalnych kluczy, nasadka albo 8 albo 10

a firma to ngk, beru

no i tego mi trza bylo

:notworthy: :notworthy: :notworthy: Podziekowal Kamillo

Najlepiej językiem jak ciepła to sprawna[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 13:35_________________________________________________jak masz omomierz to najprościej nim sprawdzisz bo nie trzeba ich demontować z głowicy jak nie masz to patrz wyżej tylko nie wykręcaj ich na ciepłym silniku ma ostygnąć a z tego co pamiętam to VAG podaj w którymś kanale sprawność DiDi mi to chyba pokazywał w swojej A8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

dzisiaj spocik :dance: zobaczymy jaka frekwencja będzie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za spocika, frekwencja :good:

ps. Viva Espania :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mowilem ze Hiszpania gora??

bo w tym turnieju trzeba grac efektywnie a nie efektownie....choc wg mnie za bardzo graja na Ville, jakby to rozproszyli i grali tez na innych napastnikow szansa bylaby wieksza, ale za to obrone maja...rewela...jednym slowem imho jest szansa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na mecz hiszpania-portugalia będzie sie działo :kox: stawiam na hiszpanie

i sie nie pomyliłem, kuźwa dzis miałem na spota przyjechać bo miałem wolne tylko se zapomniałem :wallbash: :wallbash: :wallbash:

to z przemęczenia, musze zwolnić tempo..... :wallbash:

Pany ma ktoś znajomego w biurze podróży bo Moja wymyśłiła ze Chorwacja odpada bo tam sa kamienie na plaży i córka któa sie uczy chodzić sobe nie poradzi, dlatego musi być coś z pisakiem Włochy, Grecja lub Bułgaria i mam myślenice teraz :mysli: Włochy autem, Grecja Bułgaria - samolot. był ktoś we włoszech bo ja nigdy jak tam cenowo i wogóle? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chorwacja odpada bo tam sa kamienie na plaży i córka któa sie uczy chodzić sobe nie poradzi

Fake...

Moja siostra co roku śmiga do Chorwacji, w tym roku jadą z dwuletnim dzieckiem.

Ostatnio właśnie poruszałem temat plaż kamienistych i jest taki klimat że dla dzieci jest wszystko jak należy. Nie ma się kompletnie co martwić że będzie po kamieniach śmigać bo dla maluszków są specjalne miejsce. Są nawet plaże gdzie sztucznie wysypany jest piasek, który codziennie jest czyszczony :gwizdanie:

Możesz też jechać na południe Chorwacji gdzie kamieni brak :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu meczu Anglia-Niemcy.

Niestety ale gola nie była, Wasza dyskusja była zbędna.

Oto dowód:

21k9m2p.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był ktoś we włoszech bo ja nigdy jak tam cenowo i wogóle? :mysli:

dość często bywam i ceny hmmm sa różne zalezne od miejsca :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był ktoś we włoszech bo ja nigdy jak tam cenowo i wogóle? :mysli:

dość często bywam i ceny hmmm sa różne zalezne od miejsca :wink4:

dokladnie, wcale nie jest drogo jak wszyscy mowia...u nas tez sa wierzynki... :)[br]

Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 11:28_________________________________________________Siemian co to kryzys przyszedl???

http://aukcje.nasza-klasa.pl/item1070803147.html

:polew: :polew: :polew: :polew: poległem[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 11:38_________________________________________________

powiedz szczerze do jakiego klienta chciales trafic ta aukcja??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, no myślałem że sobie kupisz i obszyjesz deske rozdzielczą. Do ledów by pasowało. :decayed: :decayed: :decayed:

A tak na serio to te torebki dopchał ktoś do kontenera bo było miejsce i od 4 lat się z nimi męczymy... Mnie wtedy jeszcze w firmie nie było, także nawet cięzko mi powiedzieć kto podjął taką debilną decyzje...

Ale w sumie mam ich jeszcze parenaście tys. sztuk a i tak mi się już zrwóciły... :polew: :polew: :polew: Tyle że leżą w magazynie i miejsce zajmują... Ale z 2 lata temu to na allegro po 10-20 szt dziennie schodzily... A wtedy miałem na tym dużo większą marże.

Nie wiem kto kupuje takie chłam...

[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 11:54_________________________________________________Tukan ja bym się tak nie cieszył bo własnie do takich wiosek jak Twoja najwięcej tego szło :tongue4::decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Siemian Siemian nie tlumacz sie nie tlumacz, kazdy handluje tym czym chce :) Ty wybrales taka droge kariery i szanujemy to, to nie Twoja wina :polew:

a tak powaznie to jak tylko nie kradniesz to zadna praca nie hanbi choc przyznam ze poleglem na poczatku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukan ja bym się tak nie cieszył bo własnie do takich wiosek jak Twoja najwięcej tego szło :tongue4: :decayed

U mnie na wsi nikt sie w takiej nie lansuje :wink4: A pozatym myslalem ze to zart byl kercziego ze to twoje :decayed: A tu jednak zonk :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...